melbet_head

پیروانی: امیدوارم اتفاقات خوبی برای مان رقم بخورد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 463 ] - جمعه, 11 مهر 1399

پیروانی: امیدوارم اتفاقات خوبی برای مان رقم بخورد

افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در صحبت با ناظر بازی مان برابر النصر عربستان درباره یکسری مسائل مانند دمای ورزشگاه تذکراتی دادیم. افشین پیروانی در... 5 out of 5 based on 6 ratings.
پیروانی: امیدوارم اتفاقات خوبی برای مان رقم بخورد

افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در صحبت با ناظر بازی مان برابر النصر عربستان درباره یکسری مسائل مانند دمای ورزشگاه تذکراتی دادیم. افشین پیروانی در...

ارتش سرخ دات كام :

 افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در صحبت با ناظر بازی مان برابر النصر عربستان درباره یکسری مسائل مانند دمای ورزشگاه تذکراتی دادیم.

افشین پیروانی درباره صحبت هایش با ناظر دیدار پرسپولیس - النصر اظهار داشت: با توجه به اینکه جلسات مدیران تیم غیرحضوری و به صورت آنلاین برگزار می شود، ناظر بازی به صورت حضوری پیش ما آمد و در مورد بحث هایی مثل زمان بازی و بازی های گذشته صحبت هایی را مطرح کرد. یکسری تذکرات را آنها به ما دادند و ما هم یکسری تذکرات را گوشزد کردیم، مثل دمای ورزشگاه که یک روز سرد است و یک روز گرم.

وی افزود: البته یک گله ای هم از ناظر بازی با النصر کردیم و گفتیم که زودتر از ما و شما یکسری افراد دیگر متوجه می شوند که داور بازی چه کسی است! مثلاً در بازی قبل ما خودمان ظهر بازی فهمیدیم که داور کیست، ولی یکسری رسانه های غیرایرانی از قبل متوجه شده بودند. حتی برای بازی با النصر هم من از طریق رسانه های خارجی متوجه شدم داور بازی چه کسی است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این خیلی قشنگ نیست که مسئولان پرسپولیس ندانند، ولی افرادی در کشورهای دیگر از نام داور باخبر باشند. ما این مسائل را گوش زد کردیم و ناظر بازی هم یادداشت کرد. من حتی عکس داور بازی فردا را هم به او نشان دادم. خود او هم قبول کرد. به هرحال امیدوارم اتفاقاتی بیفتد که به نفع فوتبال ما و کشورمان باشد. ما الان نماینده ایران هستیم و امیدوارم اتفاقات خوب برای مان رقم بخورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما مشکلات پرسپولیس با انتخاب سمیعی مرتفع خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن