melbet_head

آل کثیر: فقط به شکست النصر و فینال فکر می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 603 ] - شنبه, 12 مهر 1399

آل کثیر: فقط به شکست النصر و فینال فکر می کنیم

عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بهترین بوده و با زدن چهار گل نقش بسزایی در رسیدن پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرما... 5 out of 5 based on 4 ratings.
آل کثیر: فقط به شکست النصر و فینال فکر می کنیم

عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بهترین بوده و با زدن چهار گل نقش بسزایی در رسیدن پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرما...

ارتش سرخ دات كام :

عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بهترین بوده و با زدن چهار گل نقش بسزایی در رسیدن پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشته است. آل کثیر بعد از درخشش در بازی های قبلی در مقابل پاختاکور هم بهترین بود و دو گل تیمش را به ثمر رساند تا 4 گله شده و حتی شانس خودش را برای آقای گلی هم امتحان کند. به بهانه درخشش آل کثیر گفت وگویی با این بازیکن در آستانه بازی با النصر داشتیم.
 
*درخصوص بازی و پیروزی تان مقابل پاختاکور چه صحبتی داری؟
 هدف ما فقط بردن این دیدار بود. سرمربی و کادر فنی ما به نحو احسن و مو به مو تمام نقاط قوت تیم ازبکستانی را برای مان آنالیز کرده بودند و ما دقیقاً می دانستیم که چطور باید مقابل حریف بجنگیم و چگونه باید به آنها ضربه بزنیم. پاختاکور تیم قدرتمندی بود که اساس کارش استفاده از پرسینگ شدید و مالکیت و استفاده از قدرت بازیسازی ماشاریبوف و تغذیه مهاجمان خارجی اش بود که به حریفانش لطمه می زد و از این راه هم موفق شده بود تا قبل از دیدار با ما نتیجه بگیرد اما از آنجا که ما برای مقابله با این تیم کاملاً توجیه شده بودیم خیلی خوب مقابل این تیم بازی کردیم. در دقایق اول این تیم را اداره کردیم و بعد از آن هرچه از زمان بازی گذشت قدرت خودمان را بیشتر به حریف تحمیل کردیم. در نیمه اول فشار زیادی به حریف آوردیم تا جایی که بازیکنان حریف رو به بازی خشن و فیزیکی آوردند. نمونه اش هم ضربه شدید به پای کمال بود که با کارت قرمز داور بازیکن ازبکستانی از بازی اخراج شد.

*اخراج را درست می دانی؟ چون بازیکنان و کادر فنی پاختاکور به شدت روی اخراج بازیکن تیم شان به داور معترض بودند.
 اخراج ماشاریپوف کاملاً درست بود چون او روی ساق پای کمال و بالای مچ او ضربه شدیدی وارد کرد و خدا واقعاً رحم کرد که برای کمال اتفاقی نیفتاد چون ضربه استوک بازیکن پاختاکور واقعاً شدید بود و حتماً بازیکن تیم پاختاکور مستحق گرفتن کارت قرمز بود و داور دقیقاً به درستی بازیکن تیم پاختاکور را اخراج کرد و عین عدالت در مورد بازیکن تیم حریف را اعمال کرد.

*با دو گلی که زدی چهار گله شدی و حتی شانس آقای گلی هم پیدا کردی؟
 آقای گل فعلی که حمدالله است و چند گل هم بیشتر از من زده است اما باور کنید تمام هدف من و تیمم فقط پیروزی و رسیدن به فینال و قهرمانی است و تمام مسائل دیگر جزو اولویت های بعدی قرار دارند. فعلاً که همه حواس و تمرکز تیم مان روی بازی با النصر و گذر از سد این تیم معطوف است و باور کنید فقط پیروزی مقابل این تیم است که می تواند ما را خوشحال کند و بقیه مسائل جزو اولویت های بعدی قرار دارند.

*اما نمی توانی از کنار گل های بسیار تأثیرگذارت به راحتی بگذری!
خدا را شکر، اگر من گل می زنم حاصل کار تیمی است و اینکه بازیکنان دیگر واقعاً برای هم و موفقیت تیم تلاش می کنند. کار تیمی پرسپولیس بی نظیر است و به همین دلیل هم ما موفق شدیم هر بازی بهتر از بازی قبل ظاهر شویم و تمام حریفان را از پیش رو برداریم و در قالب کار تیمی من مهاجم هم خوب به وظیفه ام که گلزنی است عمل می کنم. در واقع اگر گل هم می زنم فقط وظیفه ام را خوب انجام می دهم و کار خاصی انجام نداده ام.

*درخصوص دو گلی که به پاختاکور زدی چه صحبتی داری؟
 من دو گل زدم اما در این بین باید بگویم پاس های سعید آقایی و سیامک نعمتی هم بی نظیر بود و در واقع این پاس ها اینقدر دقیق بود که نمی شد آنها را گل نکرد و من هم با شم گلزنی خوب و جاگیری و قطع کردن به موقع توپ، جوری ضربه زدم که گل های تیمم را به ثمر رساندم و خدا را شکر پیروز شدیم.

*شادی گل هایت هم جالب بود. یک بار چشم هایت را ریز کردی و بار دیگر هم در شادی بعد از گلت دعا کردی!
 بله من قبلاً هم در لیگ چشم هایم را کوچک و به قولی بادامی کرده بودم و این به خاطر حالت چشم های خودم و پسر برادرم است که او را خیلی دوست دارم و به قولی بعد از گلزنی هم به این شکل شادی داشتم. این مسأله البته بعد از گل دوم تغییر کرد و خدای خودم را شکر کردم. مادرم خیلی برایم دعا کرده و می دانم چه نذرها و دعاهایی که پشت سرم انجام داده و باز هم مرا دعا می کند. جدا از این می دانم دعای چند میلیون هوادار پشت سر تیم مان و بازیکنان است؛ دلگرمی و دعای خیری که فکر می کنم لطف خداست و من هم از این موهبت بهره مند شده ام.

*تیم النصر را به لحاظ فنی چگونه ارزیابی می کنی؟
 النصر تیم خوبی است و به قول آقا یحیی تیم معمولی و متوسطی در لیگ قهرمانان وجود ندارد خصوصاً در این مرحله که مسلماً همه تیم ها با توانایی بالای شان به این مرحله رسیده اند و موفق شده اند خودشان را به مراحل پایانی برسانند. النصر مسلماً بهتر از تیم های دیگر عربستانی است که موفق شده تیم التعاون و الاهلی را شکست دهد. ما می دانیم که با تیم خیلی خوب و سازماندهی شده ای روبه رو هستیم اما حتماً تیم النصر هم می داند که با چه تیمی باید رودررو شود. قهرمان ایرانیم و تیمی هستیم که موفق شده پوکر قهرمانی لیگ را بزند و با ثبت این رکورد نام خودش را در تاریخ ثبت کند. تمام تیم النصر را کادر فنی مان آنالیز کرده اند و برای بازی با تیم عربستانی کاملاً توجیه شده ایم و خوب می دانیم که تیم النصر چه نکات قوتی دارد و از چه نقاط ضعفی بهره می برد، از همین رو برای کسب سه امتیاز و برد شانس زیادی قائلیم و با دعای خیر پنجاه میلیون هوادار می رویم که بهترین کارآیی را ارائه و پیروز شویم و به امید خدا و تلاش زیاد به فینال برسیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن