melbet_head

پرسپولیسی که با یحیی نسبت دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 703 ] - شنبه, 12 مهر 1399

پرسپولیسی که با یحیی نسبت دارد

پرسپولیس فقط موفقیتش را در لیگ برتر 4 بار تکرار نکرده است، بلکه در لیگ قهرمانان آسیا خود را به تکرار عادت می دهد تا برسد به آنجا که تاریخش را ورق بزند و برگ ت... 5 out of 5 based on 4 ratings.
پرسپولیسی که با یحیی نسبت دارد

پرسپولیس فقط موفقیتش را در لیگ برتر 4 بار تکرار نکرده است، بلکه در لیگ قهرمانان آسیا خود را به تکرار عادت می دهد تا برسد به آنجا که تاریخش را ورق بزند و برگ ت...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس فقط موفقیتش را در لیگ برتر 4 بار تکرار نکرده است، بلکه در لیگ قهرمانان آسیا خود را به تکرار عادت می دهد تا برسد به آنجا که تاریخش را ورق بزند و برگ تازه ای بنویسد. شاید خیلی زود.

کسی چه می داند. پس از پیروزی 2-صفر مقابل پاختاکور، دومین صعود به نیمه نهایی آسیا در 3 فصل، شاید دوباره فرصت فینال را برای قرمزها بسازد و بعد نوبت برسد به آن کار بزرگ و آرزوی جذاب.

پرسپولیس از دل یک لیگ پرماجرا به موفقیت رسیده، ماجراهایی که برای زمین زدن یک تیم کافی به نظر می رسند، مثل از دست دادن سرمربی موفق در نیم فصل و شروع با یک مربی دیگر اما پرسپولیس 4 سال است که نشان می دهد از آنچه به نظر می رسد، تیغش برای موفقیت بیشتر می برد.

روزی که گابریل کالدرون رفت، پرسپولیس هوشمندانه بهترین انتخاب را از میان گزینه های ایرانی برای نیمکت خود داشت و تن به پذیرفتن گزینه هایی که دسترسی به آنها آسان بود، نداد. حضور یحیی و نحوه جدایی اش از شهرخودرو انتقادبرانگیز بود اما فوتبال همین کوشش های بی رحمانه و چنگ زدن به موفقیت هم هست.

با چنگی که پرسپولیس با یحیی به موفقیت زد، قهرمان لیگ برتر شد و حالا با تیمی که دیگر تیم گل محمدی است، لیگ قهرمانان آسیا را پله پله طی می کند و به سمت یک آرزو قدم برمی دارد، قدم هایی که یحیی را مربی کارکشته و جدی و خوشفکری نشان می دهد.

پرسپولیس از دل مشکلات کم شماری عبور نکرده است. از پرونده بدهی به برانکو تا جدل یحیی گل محمدی با مدیریت باشگاه و ماجراهایی که باز هم برای قرمزها دردسر بودند اما پرسپولیس چیزی را یاد گرفته که همواره نجاتش می دهد؛ باز کردن گره ها و بیرون پریدن از میان بحران ها. این کار ساده ای نیست ولی انجامش هر بار برای پرسپولیس به دلایل مختلف، دیگر سخت به نظر نمی آید.

پرسپولیس حالا خود را می تواند بیش از گذشته باور کند، چون در موقعیتی ایستاده که می فهمد بدون برانکو ایوانکوویچ هم از پس کار خود برمی آید و تیم آموخته و درس گرفته ای است که از تجربه های سال های اخیرش برای موفقیت سود می برد.

این پرسپولیس را دیگر نباید به مربیان پیشین نسبت داد اما آموختگی پرسپولیس را می توان محصول این 4 سال اخیر دانست؛ 4 سالی که یحیی گل محمدی نیز نقش خود را در آن ثبت کرده است و البته نقش قابل اعتنا و بااهمیتی است و آینده جذابی را نیز برای پرسپولیسی ها نوید می دهد.

 پرسپولیس گل محمدی، پسوند و پیشوند مربیان پیشین خود را نیاز ندارد، بلکه خودش است و خود را می شناسد.

بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز شنبه 12 مهر (امروز) ساعت 18:30 به وقت ایران، بین پرسپولیس و النصر عربستان در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه برگزار می شود، یک بازی هیجان انگیز برای فوتبال غرب آسیا که پرسپولیس برای پیروزی در آن سر ذوق آمده و باور شکستش برای دوستدارانش آسان نیست.

 این توقع را باید دوست داشت و باید باورش کرد و باید برایش کار کرد و برای بجا آوردنش نقشه کشید؛ کاری که یحیی گل محمدی و همکارانش از دیشب مشغولش شدند.

پرسپولیس برای حل بحران ها، برای گذر از مشکلات، برای رهایی از اختلافات راه خوبی را پیدا کرده است: بردن، پیروز شدن پی در پی و خیز به سوی آرزوهای بزرگ تر.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما ترک پرسپولیس توسط شجاع باعث به مشکل خوردن تیم می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن