melbet_head

لک به دنبال جایگزینی نام خود به جای بیرو در AFC

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 324 ] - شنبه, 12 مهر 1399

لک به دنبال جایگزینی نام خود به جای بیرو در AFC

 کنفدراسیون فوتبال آسیا طی دو سال اخیر عادت کرده بود که روی نام بیرانوند مانور دهد اما اکنون لک به دنبال این است تا نام خود را در مقاله های AFC ثبت کند. ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
لک به دنبال جایگزینی نام خود به جای بیرو در AFC

 کنفدراسیون فوتبال آسیا طی دو سال اخیر عادت کرده بود که روی نام بیرانوند مانور دهد اما اکنون لک به دنبال این است تا نام خود را در مقاله های AFC ثبت کند. ...

ارتش سرخ دات كام :

 کنفدراسیون فوتبال آسیا طی دو سال اخیر عادت کرده بود که روی نام بیرانوند مانور دهد اما اکنون لک به دنبال این است تا نام خود را در مقاله های AFC ثبت کند.

شش بازی در ترکیب پرسپولیس و تنها دریافت یک گل آن هم از روی نقطه پنالتی باعث شده تا حامد لک با کلین شیت های خود نقش پررنگی در موفقیت تیم ایفا کند.

لک که در نقل و انتقالات تابستانی موفق شد خیلی زود به توافق با پرسپولیس دست یابد و رویای چند سال اخیر خود را به واقعیت تبدیل کند، در اجرای نمایش موفق در ترکیب این تیم نیز شرایط خوبی را پشت سر گذاشته است تا اکنون خیلی از هواداران تیم هم جدایی بیرانوند را فراموش کنند.

با جدایی بیرانوند که در مسیر 2018 نقش اصلی تیمش را ایفا کرده بود، شرایط برای صعود سرخ ها سخت به نظر می رسید اما لک طی این مدت توانسته با کمترین ریسک و اشتباه شرایط را به سود خود و شاگردان یحیی گل محمدی تغییر دهد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا که طی دو سال اخیر عادت به تکرار نام بیرانوند در نظرسنجی ها و مقاله های خود داشت، شاید اکنون با موفقیتی که حامد لک به جا گذاشته یک شیفت جالب توجه به سمت شماره 81 سرخ ها داشته باشد و لک موفق شود با دستیابی به جواز صعود به فینال، شرایط را کاملا به سود خود کند. 

گلر قابل اعتماد سرخ ها که برخلاف نگرانی روزهای ابتدای حضورش در این تیم، توانسته پاسخ مناسبی به این موضوع بدهد، در شش دیدار قبلی تنها یک بار دروازه اش از روی نقطه پنالتی باز شده و تداوم کلین شیت هایش اینبار در فینال غرب می تواند منتهی به صعود سرخ ها به سمت افتخاری بزرگ شود و باید دید او قادر به انجام این ماموریت خواهد بود یا خیر.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن