melbet_head

وثوق احمدی: آل کثیر سه روز فرصت دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1002 ] - شنبه, 12 مهر 1399

وثوق احمدی: آل کثیر سه روز فرصت دارد

کارشناس حقوقی فوتبال توضیحاتی را در خصوص محرومیت شش ماهه مهاجم پرسپولیس ارائه کرد. وثوق احمدی در خصوص اینکه محرومیت 6ماهه مهاجم پرسپولیس تا چه حد از نظر حقوقی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
وثوق احمدی: آل کثیر سه روز فرصت دارد

کارشناس حقوقی فوتبال توضیحاتی را در خصوص محرومیت شش ماهه مهاجم پرسپولیس ارائه کرد. وثوق احمدی در خصوص اینکه محرومیت 6ماهه مهاجم پرسپولیس تا چه حد از نظر حقوقی...

ارتش سرخ دات كام : کارشناس حقوقی فوتبال توضیحاتی را در خصوص محرومیت شش ماهه مهاجم پرسپولیس ارائه کرد.

وثوق احمدی در خصوص اینکه محرومیت 6ماهه مهاجم پرسپولیس تا چه حد از نظر حقوقی درست است، اظهار داشت: زمانیکه مسابقات به صورت تورنمنت برگزار می شود، AFC، یوفا یا سایر کنفدراسیون ها اعضای کمیته انضباطی را در محل مسابقات مستقر می کنند. در واقع پنل را در آنجا تشکیل می دهند که اگر در طول مسابقات اتفاقی رخ داد به موضوع رسیدگی و سریع رای را صادر کنند. لذا اینکه دو ساعت قبل از بازی این رای صادر شده مورد عجیبی نیست. در تمام مسابقات این مسائل پیش می آید.

وی با اشاره به برداشت توهین نژادی از حرکت آل کثیر عنوان کرد: اما اینکه این موضوع به زعم کمیته انضباطی AFC نژادپرستانه تلقی شده از جهت اینکه این بازیکن حتی قبل از پیوستن به پرسپولیس در باشگاه های دیگری که بازی می کرده این شادی گل را نشان می داد، از نظر من هیچ موضوع نژادپرستی وجود نداشته اما ما باید کمی حواسمان جمع باشد که بعضی از اقدامات و کارهایی که در یک فرهنگی ممکن است مشکلی ایجاد نکند در فرهنگ دیگری دارای مشکل باشد. به عنوان مثال حرکت بعضی از انگشتان دست در بعضی از فرهنگ ها مساله ای نیست اما در فرهنگ ما مشکل دارد.

وثوق احمدی در گفت و گو با شبکه خبر، در خصوص اینکه آیا امیدی هست که محرومیت آل کثیر برای بازی های بعدی بخشیده شود، گفت: مطابق مقررات بازیکنی که محروم می شود، ظرف سه روز باید درخواست تجدید نظرخواهی خودش را ارائه بدهد. و ظرف 5روز اجازه دارد هزینه تجدید نظرخواهی را که هزار دلار است پرداخت کند تا کمیته استیناف AFC به موضوع رسیدگی کند. لذا فکر می کنم اگر تجدید نظرخواهی به موقع و دفاع هم به خوبی انجام شوند، شانس موفقیت زیاد است. با اینکه این تصمیم ناعادلانه بود موافقم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن