melbet_head

این آغاز قصه های گل محمدی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 544 ] - یکشنبه, 13 مهر 1399

این آغاز قصه های گل محمدی است

 پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، این بار با یحیی. در همان موقعیتی که بزرگ ترین افتخار مربی پیشین پرسپولیس بود اما یحیی آن موقعیت را آسان تر و سریع ت... 5 out of 5 based on 6 ratings.
این آغاز قصه های گل محمدی است

 پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، این بار با یحیی. در همان موقعیتی که بزرگ ترین افتخار مربی پیشین پرسپولیس بود اما یحیی آن موقعیت را آسان تر و سریع ت...

ارتش سرخ دات كام :

 پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، این بار با یحیی. در همان موقعیتی که بزرگ ترین افتخار مربی پیشین پرسپولیس بود اما یحیی آن موقعیت را آسان تر و سریع تر ساخت. در فوتبال گریزی از مقایسه ها بر اساس نتایج نیست. یحیی دیشب فقط به فینال نرسید، بلکه رکورد موفقیت برق آسا را زد. او با پرسپولیسی ها به زبان فوتبال مسأله ای را در میان گذاشت: می توانم سریع تر به تمام دستاوردهای موفق ترین مربی تاریخ پرسپولیس دست پیدا کنم.

برای پرسپولیس پیش از فینال غرب آسیا، حکم محرومیت 6 ماهه عیسی آل کثیر بدترین خبر بود. این حکم نه فقط غیرمنصفانه، بلکه چیز دیگری هم هست که کم از بی انصافی ندارد. این حکم ناشی از بی اطلاعی و فقر شناخت است. فقط یک نهاد فشل می تواند بدون تحقیقات دقیق و بدون توجه به ظرافت یک مسأله، رأی صادر کند. ای اف سی موظف به تحقیق بود، حتی بدون آنکه ما بخواهیم. ‏در فرهنگ ما، چشم بادامی نه یک توهین بلکه حتی اشاره به زیبایی است. هر کجای دنیا که به توهین کسی چشمش را بادامی کرد، محرومش کنید اما در ایران این شادی از سر توهین به نژاد نیست. عرف جهانی هم در این بحث بی معناست. در این موارد باید به تحقیق در فرهنگ و روابط انسانی بومی استناد شود. پرسپولیس با آماده ترین و تیغ دارترین مهاجم این روزهایش می توانست مقابل النصر نمایشی با اعتماد به نفس بیشتر ارائه کند و بسیار آسان تر به گل برسد اما برای پرسپولیس در فینال غرب، سخت گذشت و این سختی انگار صعود به فینال آسیا را جذاب تر کرد.

تیم یحیی که به دست یحیی ساخته شده و با اندیشه او مسیر قهرمانی در آسیا را طی می کند، حتی به تیغ دارترین بازیکنش متکی نبود. پرسپولیس بدون آل کثیر هم درخشید و پیش از درخشیدن جنگید و این جنگیدن مهم تر بود.

دیشب پرسپولیس چندین بازیکن مؤثر و کلیدی داشت، از حامد لک تا خلیل زاده و کنعانی زادگان، نعمتی، امیری و دیگران اما یک نفر بیش از همه درخشید و او یحیی گل محمدی بود. انگار بسان سال های جوانی اش با تمام فکر و ایده اش در دفاع ایستاده و تیمش را هدایت می کند، نه فقط از کنار زمین. دیشب یحیی خود در ترکیب تیمش بود و بیش از تمام بازیکنانش درخشید. آنچه یحیی در پرسپولیس ساخته و انگار تازه مقدماتش را چیده است، می تواند در آینده دستاوردهای بزرگ تری برای پرسپولیس داشته باشد و البته نشان دهد که اعتماد به او در تمام سال های اخیر به عنوان یک مربی که اثر خودش را می گذارد، بیجا نبود و یحیی چیزی بیشتر از هم نسل های خود را در مربیگری تصویر می کند. تصویر مربیگری یحیی گل محمدی جذاب ترین تصویر از مربیگری هم نسل های اوست، انگار که برای مربیگری زندگی کرده باشد. یحیی خیلی زودتر از آنکه دوستداران مربیگری اش فکر کنند، کار را در پرسپولیس به سرانجام رساند. او بیش از توقعات در پرسپولیس نقش ایفا کرد و این می تواند البته آغاز قصه او باشد. از یاد نبریم که از مربیگری یحیی در پرسپولیس فقط یک نیم فصل گذشته است. مهم تر از فینال آسیا، باید آغاز قصه های یحیی با پرسپولیس را به آینده پرسپولیس تبریک گفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن