melbet_head

براتی: می توان حکم آل کثیر را تغییر داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 713 ] - یکشنبه, 13 مهر 1399

براتی: می توان حکم آل کثیر را تغییر داد

یک حقوقدان ورزشی در خصوص رای AFC برای محرومیت مهاجم پرسپولیس توضیحاتی را ارائه کرد. احمدرضا براتی، حقوقدان ورزشی درخصوص حکم سنگین AFC قبل از دیدار پرسپولیس با... 4 out of 5 based on 3 ratings.
براتی: می توان حکم آل کثیر را تغییر داد

یک حقوقدان ورزشی در خصوص رای AFC برای محرومیت مهاجم پرسپولیس توضیحاتی را ارائه کرد. احمدرضا براتی، حقوقدان ورزشی درخصوص حکم سنگین AFC قبل از دیدار پرسپولیس با...

ارتش سرخ دات كام :
یک حقوقدان ورزشی در خصوص رای AFC برای محرومیت مهاجم پرسپولیس توضیحاتی را ارائه کرد.

احمدرضا براتی، حقوقدان ورزشی درخصوص حکم سنگین AFC قبل از دیدار پرسپولیس با النصر گفت: رفتارهای نژادپرستانه از نظر مراجع بین المللی ورزشی همچون IOC، FIFA و AFC مستلزم سخت ترین برخوردها و تنبیهات است. این در مقرراتشان پیش بینی شده که با هرگونه رفتار نژادپرستانه علیه هر قوم، ملیت، نژاد و جنسیت به شدت برخورد شود. 

براتی ادامه داد: اینکه این رأی کاملاً منطق با واقعیت بوده یا خیر، ما باید از این جهت نگاه کنیم که احتمالاً داور نسبت به بازیکنان یا ملت شرق آسیا چنین نظری داشته است. اگر آنها به رفتارهای قبلی این بازیکن در داخل کشور اشراف داشتند، ممکن بود با این شدت تصمیم گیری نکنند. 

وی در پاسخ به این سوال که چرا با این سرعت و قبل از مسابقه چنین تصمیمی گرفته شد، عنوان کرد: در مسابقاتی که به صورت متمرکز برگزار می شود، اعضای کمیته انضباطی در قالب یک پنل در محل برگزاری حاضر می شوند تا با توجه به لزوم سرعت در تصمیم گیری بلافاصله تصمیم گیری کنند. ممکن است گاهی به ضرر و گاهی هم به نفع ما باشد؛ کما اینکه درمورد بخشودگی سیامک نعمتی همین پنل انضباطی تصمیم گیری کرد و این تصمیم به نفع ما بود. بنابراین چنین اتفاقی خلاف روال نیست. 

این حقوقدان ورزشی که با رادیو ورزش صحبت می کرد، تصریح کرد: اینکه حکم تا چه اندازه منطق با واقعیت بوده، تصور می کنم در صورتی که این مسئله را برای پنل انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا بهتر تشریح می کردیم، می شد جلوی حکم را گرفت. هنوز هم دیر نشده و خدا را شکر این بازی را به خیر و خوشی پشت سر گذاشته ایم. امیدوارم با اعتراضی که باشگاه پرسپولیس حتماً صورت خواهد داد، این رأی رفع شود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن