melbet_head

شجاعی؛ ضربه آخر را محکم تر زد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 857 ] - یکشنبه, 13 مهر 1399

شجاعی؛ ضربه آخر را محکم تر زد

علی شجاعی تصور نمی کرد زننده گل صعود پرسپولیس به دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا باشد اما این اتفاق خوب برای او تقدیر شد و گل او در بازی با النصر اردوی پرسپولی... 5 out of 5 based on 7 ratings.
شجاعی؛ ضربه آخر را محکم تر زد

علی شجاعی تصور نمی کرد زننده گل صعود پرسپولیس به دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا باشد اما این اتفاق خوب برای او تقدیر شد و گل او در بازی با النصر اردوی پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

علی شجاعی تصور نمی کرد زننده گل صعود پرسپولیس به دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا باشد اما این اتفاق خوب برای او تقدیر شد و گل او در بازی با النصر اردوی پرسپولیس را منفجر کرد. 

علی شجاعی که در بازی دیشب به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شده بود مامور شده بود که پنالتی آخر را بزند. هر دو تیم آنقدر خوب پنالتی می زدند که سرنوشت به پنالتی آخر کشید و النصر که یکی از ضربات را خراب کرده بود دعا می کرد که ضربه پنالتی علی شجاعی توسط دروازه بانش مهار شود و آنها با زدن ضربه پایانی دوباره کار را به تساوی بکشانند و ضربات پنالتی ادامه پیداکند؛ اما علی شجاعی با یک ضربه شجاعانه کار را تمام کرد.

زمانی که علی شجاعی پشت ضربه قرار گرفته بود نفس ها در سینه حبس شده بود به خصوص که چپ پا بود! چرا که می گویند ضریب ضربات پنالتی که توسط چپ پاها خراب می شود بیشتر از راست پاها است و از سویی ندیده بودیم علی شجاعی در نساجی ضربه پنالتی بزند، اما علی این ضربه را همان جایی زد که باید می زد و در شروع حضور در پرسپولیس یک اتفاق خوب را به نام خود ثبت کرد. علی شجاعی حالا زننده گل صعود پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا است. 

نه فقط علی شجاعی بلکه بیشتر بازیکنانی که به تازگی به اردوی تیم ملحق شده اند خیلی زود خود را در ترکیب تیم جا انداخته اند و البته نیاز به زمان دارند تا تبدیل به مهره های تاثیر گذار شوند. علی شجاعی هم نشان داد در ادامه مسیر می تواند روزهای خوبی را برای خود در تیم یحیی گل محمدی بسازد. بازیکن سابق تیم ملی جوانان و البته تیم ملی امید با پختگی تمام ضربه پنالتی آخر را زد. او به درخواست ها گوش کرد و ضربه آخر را محکم تر زد. حالا او هم تیمی هایش در آستانه یک ماجراجویی بزرگ هستند. قهرمانی در فوتبال آسیا.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن