melbet_head

خلیل زاده: می خواهم بمانم اما مدیریت دنبالش نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 683 ] - یکشنبه, 13 مهر 1399

خلیل زاده: می خواهم بمانم اما مدیریت دنبالش نیست

مدافع پرسپولیس نسبت به حواشی شکل گرفته واکنش نشان داد. شجاع خلیل زاده که پیش از اعزام تیم به دوحه نیز دچار اختلاف نظر با باشگاه شده بود، اکنون نسبت به این مسا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خلیل زاده: می خواهم بمانم اما مدیریت دنبالش نیست

مدافع پرسپولیس نسبت به حواشی شکل گرفته واکنش نشان داد. شجاع خلیل زاده که پیش از اعزام تیم به دوحه نیز دچار اختلاف نظر با باشگاه شده بود، اکنون نسبت به این مسا...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع پرسپولیس نسبت به حواشی شکل گرفته واکنش نشان داد.

شجاع خلیل زاده که پیش از اعزام تیم به دوحه نیز دچار اختلاف نظر با باشگاه شده بود، اکنون نسبت به این مساله واکنش نشان داده است. مدافع میانی موفق سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا که با ثبت دو گل نقش پررنگی در حضور این تیم در مرحله فینال داشت اینچنین گفته است: قبل از اردوی قطر می خواستم حرف بزنم اما نخواستم حاشیه به وجود بیاید. الان بهترین موقعیت است. مدیرعامل تیم چند روز است که صحبت می کند و همه جا بحث این را دارد که همه چیز خوب است در صورتی که اصلا اینچنین نیست.

وی ادامه داد: اوضاع تیم اصلا خوب نیست. همه بازیکنان مشکلات و دغدغه مالی دارند. تیمی که رفته فینال آسیا و پرچم ایران را بالا برده زشت است که فقط دنبال پولش باشد. هیچ صحبتی نکردیم چون بازی ها حساس بوده. صحبتی نکردیم چرا که می دانیم هواداران هم مشکلات مالی دارند و در این شرایط سخت مالی و اقتصادی مشکلات هست. ما به خاطر حال شما صحبتی نکردیم اما به شخصه از روزی که از قطر آمدم، به قطر که نه، طی پنج شش ماه اخیر همواره مرا پیچاندند! هفت بار زنگ زدم و مدیرعامل تیم جواب نداد. مسیج دادم دیده اما جواب نداده. آخرین مسیج من هم موجود است و دنبال بهانه نباشید و همه جا ننشینید و صحبت کنید که همه چیز گل و بلبل است. اصلا اینچنین نیست. روی صحبت من با مدیرعامل تیم است. روراست باش با بازیکنان تیم، هر چه می گویی راست بگو! هواداران در جریان باشند. بازیکنان با جان و دل آمدند برای هواداران و می دانند که همه مشکلاتی دارند و ما به عشق شما آمدیم بازی کردیم. بدون بهانه دویدیم و جنگیدیم. یک لحظه شاد باشید برای ما ارزش دارد. همه بازیکنان زن و بچه دارند ولی بازیکنان را روبروی هواداران قرار می دهند که بازیکن قرارداد دارد و بحث مالی می کند و پیشنهاد ندارد.

شجاع در ادامه صحبت هایش علیه مدیریت باشگاه گفت: امیدوارم هواداران بدانند اگر روزی اتفاقی افتاد، ما تلاش مان را کردیم اینجا بمانیم اما نشد. فکر نکنید همه چیز گل و بلبل است و هر روز در رسانه، تلویزیون و هر رسانه ای که نگاه می کنید می آیند و می گویند اوضاع خوب است. اوضاع تیم بسیار هم بد است. از سرمربی تیم تا کاپیتان و بقیه بازیکنان. همه از اوضاع بد تیم می نالند اما مصاحبه نکردند ولی گفتیم تا بدانید.

مدافع پرسپولیس در ادامه صحبت هایش با هواداران گفت: ما هیچ وقت در جریان بازی ها ننالیدیم و از مشکلات نگفتیم و فقط جنگیدیم. برای هواداران بازی کردیم. ما مثل بازیکنان عربستانی نبودیم که برای یک بازی یک میلیارد پول بدهند. زشت است که بازیکن پرسپولیس که فینال رفته، برای - 30 میلیون پاداش، منت سرش باشد.

خلیل زاده در پایان حرف هایش گفت: چه ما باشیم و نباشیم شما همیشه در قلب ما هستید و دوست تان داریم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن