melbet_head

رغبتی: تمام قراردادها در زمان قانونی بسته شده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 476 ] - یکشنبه, 13 مهر 1399

رغبتی: تمام قراردادها در زمان قانونی بسته شده است

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تأکید کرد که تمام قراردادهای بازیکنان جدید این تیم در زمان قانونی بسته شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد. علی رغبتی در مراسم ا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رغبتی: تمام قراردادها در زمان قانونی بسته شده است

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تأکید کرد که تمام قراردادهای بازیکنان جدید این تیم در زمان قانونی بسته شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد. علی رغبتی در مراسم ا...

ارتش سرخ دات كام :

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تأکید کرد که تمام قراردادهای بازیکنان جدید این تیم در زمان قانونی بسته شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

علی رغبتی در مراسم استقبال از تیم پرسپولیس در فرودگاه امام خمینی (ره) اظهار داشت: خدا را شکر بچه ها شایستگی خود را ثابت کردند. این حق تیم های ایرانی و حق پرسپولیس است و به امید خدا تیم قهرمان شود.

وی در مورد شکایت باشگاه النصر از باشگاه پرسپولیس توضیح داد: این موضوع مربوط به چند روز پیش و پرونده برانکو است. براساس مقررارت فیفا دقیقا مشخص  شده که چه زمانی تنبیهات و به چه شکل اعمال می شود که یکی از این تنبیهات بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی است. خوشبختانه تمام قراردادهای پرسپولیس پنج روز پیش از تاریخ محرومیت بود و جای نگرانی وجود ندارد. این موارد را کمیته تعیین وضیعت فدراسیون نیز اعلام کرد و لیستی که به AFC ارسال شده مشکلی ندارد. این ها بازی های است که تیم های عربیشروع کردند، اما جای نگرانی نیست.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اعتراض برخی بازیکنان به پرداخت نشدن مطالبات شان توضیح داد: باید به این بچه ها خسته نباشید گفت. در 20 روز شرایط سختی را تجربه کردند. زمانی که بچه ها در قطر بودند درصدی از قراردشان پرداخت شد و این قرار با نماینده آن ها گذاشته شده که در مهر ماه با بازیکنان تسویه شود. پاداش بردها هم در همان قطر پرداخت شده و فقط پاداش پیروزی مقابل النصر مانده که نه به صورت نقد اما به صورت چک تهیه شده و امروز در فرودگاه پرداخت می شود. طبق برنامه دو هفته بعد هم با آن ها تسویه خواهیم کرد. تا الان 90 درصد قراردادها پرداخت شده و برخی بازیکنان هم 100 درصد دریافتی داشته اند، فقط مانده آپشن ها که همانطور که می دانید تا فصل تمام نشود، امکان پرداخت آن ها وجود ندارد و قطعا در آینده تسویه خواهیم کرد. قبل از شروع لیگ بعد هم قطعاً پیش پرداخت فصل بعد را پرداخت می کنیم.

رغبتی در مورد پرداخت مطالبات برانکو نیز بیان کرد: این هفته خبرهای خوشی داریم. منتظر هستیم پول در حساب بنشیند. کاری که باید انجام بدهیم تا دو روز آینده انجام می دهیم اما نمی توانیم زمان دقیق اعلام کنیم، چون همینطور که می دانید انتقال پول با مشکل هایی مواجه است اما کارهایی شده که پنجره ما باز شود.

وی در خصوص راهکارهای باشگاه پرسپولیس برای دریافت پاداش AFC عنوان کرد: بله راه هایی پیش بینی شده است. منتظریم AFC زمان بندی پرداخت هایش را مشخص کند. از چهار، پنج روز پیش کارها را شروع کردیم. درآمدهای داخلی ما کفاف مخارج را می دهد اما فقط باید بدهی های باقی مانده پرداخت شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن