melbet_head

خوردبین: پرسپولیس امسال قهرمان می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 284 ] - یکشنبه, 13 مهر 1399

خوردبین: پرسپولیس امسال قهرمان می شود

سرپرست سابق پرسپولیس امیدوار است این تیم امسال در لیگ قهرمانان آسیا در جایگاه نخست قرار بگیرد. محمود خوردبین در مراسم استقبال از کاروان پرسپولیس درباره راهیاب... 5 out of 5 based on 5 ratings.
خوردبین: پرسپولیس امسال قهرمان می شود

سرپرست سابق پرسپولیس امیدوار است این تیم امسال در لیگ قهرمانان آسیا در جایگاه نخست قرار بگیرد. محمود خوردبین در مراسم استقبال از کاروان پرسپولیس درباره راهیاب...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست سابق پرسپولیس امیدوار است این تیم امسال در لیگ قهرمانان آسیا در جایگاه نخست قرار بگیرد.

محمود خوردبین در مراسم استقبال از کاروان پرسپولیس درباره راهیابی این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:  واقعا بچه ها سنگ تمام گذاشتند. با وجود همه مشکلاتی و سنگ اندازی هایی که بود بردند و راهی فینال شدند.

وی درباره اینکه از بازی پرسپولیس با النصر چه حسی داشتید، عنوان کرد: دوست داشتم خودم آنجا بودم. می دیدم با تیم ما چه می کنند، مشکلاتی از نظر داوری به وجود آوردند، خبری هم که قبل از بازی دادند بسیار بد بود. ما فرد بزرگی نداریم که بتواند اینجا از تیم و از  بازیکن دفاع کند.

سرپرست سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا انتقاد شما از فدراسیون است و اینکه لابی نداریم، تصریح کرد: همه می بینیم. چطور بازیکنی که در تیم صنعت نفت هم همین کارها را داشته حالا این گونه محروم شود؟ معلوم است ما آدم نداریم یا آدم کوچک داریم اما آنها آدم بزرگ دارند.

این پیشکسوت پرسپولیس، درباره میش بینی اش از فینال، گفت: تیم قهرمان شده همه به به می کنند، بیایند تا فینال  به تیم کمک کنند این تیم 100 درصد قهرمان می شود.

خوردبین در پاسخ به این سوال که پرسپولیس، قبلا فینال رفته و فکر می کنید این دوره چه نتیجه ای حاصل شود، عنوان کرد: من می گویم امسال می تواند ببرد به شرطی که کمک کنند.

وی همچنین درباره نقش سرپرست، خاطرنشان کرد: نقش مدیر مهم است و او مشکلات را رفع می کند. به نظرم بقیه داخل زمین کار می کنند، بیرون زمین کارها برعهده مدیر است تا تیم با خیال راحت به زمین برود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن