melbet_head

رفیعی: النصر می خواهد از بند انضباطی سوءاستفاده کند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1244 ] - یکشنبه, 13 مهر 1399

رفیعی: النصر می خواهد از بند انضباطی سوءاستفاده کند

حقوقدان ورزشی گفت: با توجه به زمان دو ماه تا فینال لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس می تواند برای شکست رای انضباطی آل کثیر استفاده کند. غلامرضا رفیعی، حقوقدان ورزش... 5 out of 5 based on 4 ratings.
رفیعی: النصر می خواهد از بند انضباطی سوءاستفاده کند

حقوقدان ورزشی گفت: با توجه به زمان دو ماه تا فینال لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس می تواند برای شکست رای انضباطی آل کثیر استفاده کند. غلامرضا رفیعی، حقوقدان ورزش...

ارتش سرخ دات كام :

حقوقدان ورزشی گفت: با توجه به زمان دو ماه تا فینال لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس می تواند برای شکست رای انضباطی آل کثیر استفاده کند.

غلامرضا رفیعی، حقوقدان ورزشی درباره رای AFC و محرومیت عیسی آل کثیر اظهار داشت:در ماده 58 آیین نامه انضباطی و اخلاق AFC حداقل مجازات 6 ماه و 10 هزار دلار است. چند سال گذشته تیم های فوتبال ملی و باشگاهی روانشناس، بدنساز، فیزیوتراپ و مشاوران حقوقی نیز همراه با خود می بردند. وظایف مشاوران حقوقی شرح تخلفات، تنبیهات، مجازات های انضباطی و اخلاقی قبل از شروع مسابقه است تا بازیکنان را توجیه کنند اما متاسفانه ما این اقدامات را انجام نداده ایم.

وی که با برنامه گل طلایی رادیو جوان صحبت می کرد، افزود: در اینکه عیسی آل کثیر هیچ سوء نیتی نداشته شکی نیست، چرا که بارها به این صورت شادی خود را ابراز کرده است. با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس دفاعیه خوبی را ارائه داده است، AFC توجهی نکرده است، اما باتوجه به اینکه تا مسابقه فینال حدود دو ماه فاصله است؛ پرسپولیس می تواند اقدامات لازم برای شکست این رای سنگین که شامل بازی های دوستانه و ملی نیز می شود را انجام دهد و به نظر من شانس شکست این رای را خواهد داشت.

حقوقدان ورزشی با اشاره به اینکه برخی رسانه های عرب زبان نمونه های دیگر این حرکات را منتشر کرده اند، گفت: تصاویری که این رسانه ها انتشار داده اند با حرکت آل کثیر متفاوت است، چرا که آن بازیکنان از روی عمد و رو در رو بازیکن چشم بادامی را با توهین مخاطب قرار داده اند اما این در حالی است که حرکت آل کثیر رو به هیچ بازیکن ازبکی نبود و همچنین ورزشگاه خالی از تماشاگران بود.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان فدراسیون باید برای باشگاه ها تخلفات انضباطی آموزش داده می شد، بیان کرد: باتوجه به اینکه 4 باشگاه از کشور ما راهی مسابقات بوده اند باید این مسائل آموزش داده می شد، چرا که راعایت نکردن این موارد شیرازه یک تیم را از هم می پاشد.

رفیعی درباره اعتراض النصر عربستان به جذب بازیکن در زمان بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس عنوان کرد: نامه ای که کمیته انضباطی برای فدراسیون فوتبال ارسال کرد و بند 4 ماده 129 مکرر آیین نامه کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فیفا به گونه ای نوشته شده که محرومیت از جذب بازیکن از روز انقضاء آن مهلت است. باشگاه پرسپولیس قبل از مهلت یک ماهه خود اقدام به جذب بازیکنان کرده است.

وی در پایان تصریح کرد: من این موارد را بررسی کرده ام و اشکالی به باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ فوتبال ایران وارد نیست اما النصر می خواهد از یک جمله در بند 4 نامه کمیته انضباطی فیفا، سو استفاده کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • جمشید آذرکیا
    جمشید آذرکیا :
    باید خود پرسپولیس جهت رفع محرومیت ال کثیر اقدام کند و این وظیفه را به سازمان ورزش یا فدراسیون بسپارد

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن