melbet_head

کنعانی زادگان: محرومیت عیسی انرژی مان را 10 برابر کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 379 ] - دوشنبه, 14 مهر 1399

کنعانی زادگان: محرومیت عیسی انرژی مان را 10 برابر کرد

 محمد حسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس که به همراه سایر مدافعان و بازیکنان هم تیمی اش در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نمایش بسیار خوبی داشت ب... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کنعانی زادگان: محرومیت عیسی انرژی مان را 10 برابر کرد

 محمد حسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس که به همراه سایر مدافعان و بازیکنان هم تیمی اش در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نمایش بسیار خوبی داشت ب...

ارتش سرخ دات كام :

 محمد حسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس که به همراه سایر مدافعان و بازیکنان هم تیمی اش در این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نمایش بسیار خوبی داشت باز هم از سوی AFC در لیست منتخب بهترین بازیکنان آسیا برای دیدارشان مقابل النصر عربستان قرار گرفته است. محمد حسین که اولین پنالتی پرسپولیس را در ضیافت پنالتی ها زد از انگیزه و آمادگی کاملش برای پنالتی زدن و سایر موارد مهم مربوط به بازی حرف زد.
 
*چند بار در لیست منتخب مراحل قبلی لیگ قهرمانان قرار گرفتی و این بار هم تو، شجاع و نوراللهی کاندیدای بهترین بازیکنان بازی با النصر  شده اید، در این رابطه چه صحبتی داری؟
 به هر حال این برای من و هر بازیکن دیگر پرسپولیس افتخاری بزرگ است که در لیست بهترین های لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیریم و برای کشورمان و تیم مان افتخار رقم بزنیم البته اینجا لازم می دانم که از تک تک بچه ها و اعضای کادر فنی مان تشکر کنم که به من خیلی کمک کردند و اگر من در لیست منتخب قرار گرفتم حتماً به لطف همکاری بقیه و تلاشم بود که به این مهم رسیدم تا جزو بهترین های آسیا و بازیکنان منتخب قرار بگیرم.

*بعد از اینکه عیسی آل کثیر چند ساعت مانده به بازی محروم شد چه حس و حال و جوی بر تیم تان حاکم شد؟
 عیسی هم اتاقی خودم بود و چند ساعت قبل از اینکه بازی شروع شود ما قصد داشتیم با هم به طبقه پایینی هتل برویم که متأسفانه خبر بد محرومیت عیسی را به ما دادند. از این خبر واقعاً خیلی ناراحت و یک جورهایی شوکه شدیم. عیسی بازیکنی بود که 4 گل برای تیم ما در مراحل قبلی زده و عملکردی واقعاً عالی داشت. محرومیت عیسی واقعاً شوک بدی به تیم ما وارد کرد بازیکنی که اگر محروم نمی شد شاید ما زودتر به گل می رسیدیم و در نود دقیقه کار تیم عربستانی را یکسره می کردیم اما بازیکنی که جای عیسی بازی کرد خیلی خوب بود و بقیه بازیکنان هم با ده برابر انرژی شان تلاش کردند تا بهترین نمایش شان را ارائه دهند و ثابت کنند که مرد روزهای سخت هستند و قادرند که بهترین نمایش خودشان را ارائه دهند. در واقع بعد از حکم ناعادلانه ما تصمیم گرفتیم به خاطر عیسی و همه هواداران تیم مان با انرژی ده برابری تلاش کنیم و هرطور شده مردم و هواداران مان را خوشحال و شاد کنیم و شرمنده شان نشویم. در وقاع ما تنها نماینده باقی مانده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بودیم نکته ای که خیلی مسئولیت مان را سنگین می کرد تا بجنگیم و چند برابر توان مان تلاش کنیم تا موفق شویم و خدا را شکر که همینطور هم شد.

*بعد از برد به نظر تلفن همراهت امانت را بریده!
 واقعا شرمنده مهر و محبت و پیغام های مردم و  دوستان و هواداران مان هستم که خیلی به من پیغام دادند و مرا و بقیه هم تیمی هایم را شرمنده مهر و محبت خودشان ساختند. باور کنید وقتی فیلم های شادی مردم و هواداران مان را می دیدم که در این شرایط سخت و اوضاع بیماری چطور به جشن و پایکوبی پرداختند واقعاً از ته دل خوشحال شدم و خدای خودم را شکر کردم که ما وسیله ای برای شادی دل مردم در این شرایط سخت فعلی شدیم و خنده و شادی را ولو برای چند ساعت هم که شده به لب مردم و هواداران مان آوردیم.

*چطور جرأت کردی اولین پنالتی را بزنی. زدن پنالتی اول خیلی دل و جرأت می خواهد؟
 ما قبل از بازی تمرین پنالتی داشتیم. از سوی دیگر قبل از بازی هم من به آقا یحیی و آقا حمید گفته بودم که اگر پنالتی شود من آمادگی زدن ضربه پنالتی را دارم. در بازی قبلی که قسمت بشار شد پنالتی را بزند اما گفتم با وجود ده نفره شدن و 120 دقیقه جنگیدن من تمرکز و آمادگی روحی روانی کامل را داشتم. خدا را شکر پنالتی ام را هم خوب زدم و موجب خوشحالی شدم و شادی خودم را هم رو کردم.

*یزله معروفت و...
 بله خدا را شکر مدافعی هستم که در کنار انجام دادن وظیفه ام به نحو احسن برای گلزنی هم عطش زیادی دارم و به شما گفته بودم که ان شاءالله در مراحل پایانی گل حساسی می زنم و بعد هم یزله خواهم زد که در نهایت قسمت اینطور شد که در ضربات پنالتی گل بزنم و با رقص یزله شادی ام را نشان دهم.

*هر پنچ پنالتی را گل و خیلی خوب کار کردید، فکر این درخشش را در ضیافت پنالتی ها داشتی؟
 ما می دانستیم که حامد حداقل یکی از پنالتی ها را می گیرد و او هم در بهترین موقع و زمان، پنالتی مدافع برزیلی شان را گرفت. در واقع حامد پنالتی چهارم را گرفت تا ما با زدن پنالتی پنجم کار النصر را یکسره کنیم.

*با حامد و بقیه بازیکنان در مورد پنالتی و... حرف خاصی زده بودی؟
 نه حرف خاصی نزده بودیم اما خوشحالم که همه تیم ما چه در جریان 120 دقیقه و چه در ضربات پنالتی عالی کار کردند.

*تعطیلی تیم تان مشخص شده که چند روز استراحت دارید!
 من و سه بازیکن دیگر تیم مان که به تیم ملی دعوت شده ایم و از امروز باید در تمرین تیم ملی حاضر شویم. در مورد تعطیلی تیم مان هم باید بگویم که کادر فنی پرسپولیس حرف خاصی حداقل تا این لحظه که من با شما مصاحبه می کنم به ما نگفته اند.

*شجاع هم بالاخره به تیم ملی دعوت شد.
 خدا را شکر که شجاع هم به تیم ملی دعوت شد. از دعوت او به تیم ملی خیلی خوشحال شدم، مدافعی که انصافاً در پرسپولیس بهترین بازی ها را ارائه داد و به حق خودش هم رسید. البته از حق و انصاف نگذریم که انصافاً در تیم ما همه خوب بازی کردند و بازیکن بدی در پرسپولیس وجود نداشت چون همه دیدند که تمامی بازیکنان پرسپولیس با چه کیفیتی بازی کردند و تا نفس آخر جنگیدند.

*لقب جدید به تو نداده اند؟
 لقبم که کمپانی بود اما جدیداً بچه ها به من لقب فن دایک هم داده اند و یکی از گزارشگران عزیز هم شنیدم که در گزارشش به من لقب دژ بتونی داده است. دست همه شان درد نکند.

*درخصوص فینال که اواخر آذرماه البته با سه محروم تان برگزار خواهد شد چه نظری داری؟
 خیلی امیدوارم عیسی بخشیده شود و از آنجا که یک کارت وحید هم الکی داده شد، امیدوارم دو محروم از سه محروم مان بخشیده شوند تا ان شاءالله با تلاش خودمان و دعای خیر مردم و هواداران مان بتوانیم اولین قهرمانی ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در فرمت جدید این مسابقات را برای مردم و هواداران مان به ارمغان بیاوریم. البته به قهرمانی هم خوشبین هستم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن