melbet_head

شجاعی: گفته بودم گل بزنم دیبالایی شادی می کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 672 ] - دوشنبه, 14 مهر 1399

شجاعی: گفته بودم گل بزنم دیبالایی شادی می کنم

 علی شجاعی بازیکن جوان پرسپولیس با زدن پنجمین پنالتی برخلاف حرکت دروازه بان تیم النصر عربستان موفق شد سند پیروزی تیمش را امضا کرده و با زدن پنجمین پنالتی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شجاعی: گفته بودم گل بزنم دیبالایی شادی می کنم

 علی شجاعی بازیکن جوان پرسپولیس با زدن پنجمین پنالتی برخلاف حرکت دروازه بان تیم النصر عربستان موفق شد سند پیروزی تیمش را امضا کرده و با زدن پنجمین پنالتی...

ارتش سرخ دات كام :

 علی شجاعی بازیکن جوان پرسپولیس با زدن پنجمین پنالتی برخلاف حرکت دروازه بان تیم النصر عربستان موفق شد سند پیروزی تیمش را امضا کرده و با زدن پنجمین پنالتی شادی را به یک ملت هدیه بدهد، بازیکنی که با شادی گل خودش همیشه معروف بوده است.
 
*بازی پر اضطرابی را با پیروزی پشت سر گذاشتید. از جریان بازی و کشیده شدن آن به ضربات پنالتی برای مان حرف بزن.
 بازی خیلی سختی بود. ما پیش بینی این مسأله را داشتیم و کادر فنی تمام موارد لازم را به ما گفته بودند و مو به مو تمام موارد فنی این تیم را برای تیم ما توضیح داده بودند. تیمی که خط حمله قوی داشت و آقای گل این دوره هم در آن حضور داشت. با این وجود خیلی خوب مقابل تیم خوب عربستانی بازی کردیم و بازی حساب شده ای را ارائه دادیم و حتی در زمانی که ده نفره شدیم بازیکنان مان بیشتر تلاش کردند و ذره ای کم نگذاشتند. به همین دلیل هم بازی به ضربات پنالتی کشیده شد تا نتیجه کار در ضیافت پنالتی ها مشخص شود. در مجموع در دقایقی از بازی تیم النصر بهتر بازی کرد و در دقایقی دیگر هم بازی و موقعیت گل متعلق به تیم ما بود اما خدا را شکر که برنده بازی ما بودیم و خدا مزد زحمات بازیکنان ما و کادر فنی مان را داد که با تمام وجود تلاش کردند و مزدشان را هم با رسیدن به فینال گرفتند.

*تو بازیکن چپ پایی هستی اما پنالتی را خیلی خوب زدی چون در فوتبال ما اصطلاحی است که می گویند چپ پاها پنالتی زن های خوبی نیستند؟
 نه من این حرف را قبول ندارم چون پنالتی زدن به چپ پا بودن یا چپ بودن بستگی ندارد و تمرین و آمادگی لازم در یک لحظه می تواند کار را برای یک تیم درآورد. خدا را شکر من هم در پنالتی پنجم با تمرکز لازم دروازه بان تیم النصر را فریب دادم و توپ را به تور دروازه تیم عربستانی دوختم و خدا را شکر که توپم گل شد و قسمت بود تا تلاش ما با ضربه من کامل شده و یک جورهایی با مهار حامد لک و زدن پنالتی پنجم، من تیر خلاص را به پیکره تیم عربستانی بزنم و حکم پیروزی تیمم را امضا کنم.

*و شادی دیبالایی زیادی داشتی؟
 به شما گفته بودم گل بزنم باز هم شادی معروف خودم را رو کرده و دیبالایی شادی خواهم کرد و دیدید که همین کار را هم کردم.

*به شکل عجیبی از دست همه فرار می کردی!
 خب طبیعی بود که در آن لحظه همه بخواهند مرا در آغوش بکشند اما من هم حال و هوای خودم را داشتم و باور کنید اصلاً نمی خواستم آن لحظات شیرین و رویایی تمام شود.

*روز بازی وقتی آل کثیر را محروم کردند خیلی ها از بردتان ناامید شده بودند.
حکم ناعادلانه ای صادر شد چون شادی گل حق هر بازیکنی است و باشگاه ما هم فیلم بازی های قبلی عیسی حتی در تیم های قبلی اش را هم ارسال کرد تا ثابت کند عیسی مدت هاست به آن شکل شادی داشته و آن را هم به خاطر پسر برادرش ارائه می داده اما بالاخره حکم صادر شده بود. این مسأله اما هیچ تأثیر منفی ای در تیم ما نداشت بلکه عزم و اراده مان را دو چندان و مضاعف ساخت و عهد کردیم که به هر شکل ممکن تیم النصر را شکست دهیم تا ثابت کنیم پرسپولیس مرد روزهای سخت است و هیچ چیزی هم نمی تواند مانع پیروزی و موفقیت بازیکنان و کادر فنی ما شود، به همین دلیل تا سر حد توان و جان مان تلاش کردیم تا با بازی مان جواب ناعدالتی ها را بدهیم و مردم خودمان و عیسی را خوشحال کنیم.

*تیم تان می تواند موفق شود و در فینال قهرمانی را به ارمغان بیاورد؟
 با بازی های زیبا و بسیار خوبی که پرسپولیس در آسیا ارائه داد همه تیم ما را تحسین کردند و قدرت بازیکنان و کادر فنی ما را دیدند و یک جورهایی آسیا به تحسین تیم ما پرداخت، به همین دلیل هم فکر می کنم فقط قهرمانی لایق این تیم است و ان شاءالله در مسابقه فینال هم با برد و قهرمانی از زمین بیرون می آییم و آن را تقدیم مردم و هواداران ایران می کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما ترک پرسپولیس توسط شجاع باعث به مشکل خوردن تیم می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن