melbet_head

از چهار حکم احتمالی AFC سه حکم به نفع پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1172 ] - دوشنبه, 14 مهر 1399

از چهار حکم احتمالی AFC سه حکم به نفع پرسپولیس است

رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان 4 نتیجه احتمالی پرونده شکایت النصر علیه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را تشریح کرد. شکایت النصر عربستان علیه پ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
از چهار حکم احتمالی AFC سه حکم به نفع پرسپولیس است

رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان 4 نتیجه احتمالی پرونده شکایت النصر علیه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را تشریح کرد. شکایت النصر عربستان علیه پ...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان 4 نتیجه احتمالی پرونده شکایت النصر علیه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را تشریح کرد.

شکایت النصر عربستان علیه پرسپولیس بعد از باخت در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020 موضوع اول این روزهای رسانه های ورزشی کشور تبدیل شده است. باشگاه سعودی مدعی است پرسپولیس چندین بازیکن جدیدش را به صورت غیرقانونی استفاده کرده اما باشگاه ایرانی اعلام کرده تمام این بازیکنان به صورت قانونی ثبت شده است.

در این راستا ایمن الرفاعی، رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون عربستان با حضور در شبکه تلویزیونی این کشور تمام فرض های احتمالی AFC در پرونده را بررسی کرد که از 4 حکم احتمالی، 3 مورد به نفع پرسپولیس است.

این مسئول سابق فدراسیون عربستان در این زمینه گفت: النصر دلیل قاطعی برای محکومیت تیم ایرانی ندارد و نمی توانم بگویم 100 درصد حق با این تیم است. دو فرضیه در این پرونده روی میز وجود دارد. فرضیه اول این است که پرسپولیس حکم فیفا مبنی بر تحریم جذب بازیکن جدید را زیرپا گذاشته است. با این فرضیه، تیم ایرانی در بازی با النصر بازنده اعلام می شود و جریمه نقدی هم در نظر گرفته می شود. طبق قوانین پرسپولیس باید هزار دلار جریمه نقدی پرداخت کند و تمام بازیکنان جدید و متخلف نیز باید هر کدام هزار دلار پرداخت کنند.

وی افزود: در فرضیه دوم 3 حالت وجود دارد. حالت اول این است که پرسپولیس قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتش بازیکنان جدید را جذب کرده و هیچ مشکلی برای ثبت نداشته است. در نتیجه، شکایت النصر رد می شود. احتمال دوم این است که پرسپولیس حکم محرومیت جذب بازیکن جدید از فیفا را دریافت کرده و برای تجدیدنظر به دادگاه عالی ورزش (CAS) شکایت کرده و در این صورت هم جذب بازیکنان جدیدش قانونی بوده است. حالت سوم نیز این است که فیفا شرایط پرسپولیس در ایام کرونا را استثنایی اطلاق کند و مشکلی در جذب بازیکنان جدید وجود نداشته باشد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن