melbet_head

پیوس: برد پرسپولیس حاصل اشک های آل کثیر بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 428 ] - دوشنبه, 14 مهر 1399

پیوس: برد پرسپولیس حاصل اشک های آل کثیر بود

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است محرومیت ناجوانمردانه عیسی آل کثیر عامل اصلی شکست نماینده عربستان سعودی شد. فرشاد پیوس، مهاجم گلزن سال های نه چندان دور تیم ملی و پر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پیوس: برد پرسپولیس حاصل اشک های آل کثیر بود

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است محرومیت ناجوانمردانه عیسی آل کثیر عامل اصلی شکست نماینده عربستان سعودی شد. فرشاد پیوس، مهاجم گلزن سال های نه چندان دور تیم ملی و پر...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است محرومیت ناجوانمردانه عیسی آل کثیر عامل اصلی شکست نماینده عربستان سعودی شد.

فرشاد پیوس، مهاجم گلزن سال های نه چندان دور تیم ملی و پرسپولیس از زاویه دیگری به بازی با النصر عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نگاه کرده است. او معتقد است محرومیت ناجوانمردانه عیسی آل کثیر عامل اصلی شکست نماینده عربستان سعودی شد و...

*آقافرشاد می خواستیم نظر شما را درخصوص بازی پرسپولیس و النصر بپرسیم؟
قبل از هر چیز به هواداران پرسپولیس تبریک می گویم. برد دلچسب و بزرگی بود. همین طور به یحیی گل محمدی و شاگردانش هم تبریک می گویم که جانانه جنگیدند تا بازی را بردند و ما پرسپولیسی ها هم کیف کردیم.

*بعد از شنیدن خبر محرومیت عیسی آل کثیر فکرش را می کردید پرسپولیس برنده این دیدار شود؟
واقعاً اتفاق عجیبی بود، اما به نظرم شوک مثبتی به تیم داد. وقتی بازیکنان ایرانی می بینند همبازی آن ها به ناجوانمردی از سوی AFC محروم شده، تصمیم می گیرند بهترین نمایش خود را ارائه داده و جواب مردانه ای به این تصمیم عجیب بدهند. من فکر می کنم همین اتفاق عامل مهمی برای برد پرسپولیس بود.

*تصاویری هم از مادر آل کثیر منتشر شد که داشت اشک می ریخت.
بله، خداوند این صحنه ها و بی عدالتی را دید. این برد حاصل اشک های مادر دلسوخته عیسی بود که نمی دانست چرا فرزندش محروم شده است. متأسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا دست بحرینی ها و عربستانی ها افتاده و هر تصمیمی بخواهند می گیرند.

*به نظر هم می رسید اصلاً تمایلی نداشتند پرسپولیس به فینال آسیا برسد.
صدردرصد همین طور است. ببینید آش آنقدر شور شده بود که پس از محروم کردن آل کثیر صدای خود خبرنگاران عربستانی هم درآمد. این یک تصمیم غیرفوتبالی و زشت بود که برای همیشه در تاریخ فوتبال آسیا از آن به تلخی یاد خواهد شد.

*البته باشگاه پرسپولیس می تواند نسبت به حکم صادره اعتراض کند تا 6 ماه را ببخشند.
من هم فکر می کنم بیشتر می خواستند آل کثیر به بازی با النصر نرسد و به پرسپولیس شوک وارد کنند. حالا اگر باشگاه پرسپولیس از طریق فدراسیون فوتبال به این رأی ناعادلانه اعتراض کند، احتمال بخشیده شدن عیسی وجود دارد.

*عجبا که مهدی عبدی جانشین آل کثیر موفق به گلزنی شد.
اولاً خدا جای حق نشسته است. این گلزنی جانشین آل کثیر یک پیام روشن به کسانی بود که دوست نداشتند پرسپولیس به فینال آسیا برسد. در ثانی مهدی عبدی یک مهاجم با استعداد است. من بار ها گفته ام عبدی شم گلزنی بالا و هوش سرشاری دارد. او باید قدر این موقعیت را بداند و روی گلی هم که به ثمر رساند، بسیار زیرکانه عمل کرد، از مدافع حریف فاصله گرفت و در نقطه کور محوطه جریمه النصر زهرش را ریخت.

*خط حمله پرسپولیس در این دوره از مسابقات چطور بود؟
پرسپولیس در همه خطوط عالی و بی نقص عمل کرد. در خط حمله هم آل کثیر در قواره یک ستاره ظاهر شد و همه را از قدرت گلزنی خود شگفت زده کرد. وحید امیری هم مثل همیشه دونده، فداکار و در خدمت تیم نشان داد و باید از او هم تشکر کرد. مهدی عبدی را هم که توضیح دادم و آرمان رمضانی هم با قدرت سرزنی و بدنی بالا خیلی می تواند در آینده به پرسپولیس کمک کند.

*این پرسپولیس قهرمان لیگ قهرمانان آسیا می شود؟
چراکه نه؟ ان شا ءا...!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 11 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن