melbet_head

شکوری: پرسپولیس برای پرداخت بدهی ها رویAFC حساب نکنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 835 ] - دوشنبه, 14 مهر 1399

شکوری: پرسپولیس برای پرداخت بدهی ها رویAFC حساب نکنند

سرپرست سابق دبیرکلی فدراسبون فوتبال تاکید کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ پولی را به نام ایران جا به حا نمیکند. ابراهیم شکوری در گفت وگویی، در خصوص اینکه آی... 5 out of 5 based on 7 ratings.
شکوری: پرسپولیس برای پرداخت بدهی ها رویAFC حساب نکنند

سرپرست سابق دبیرکلی فدراسبون فوتبال تاکید کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ پولی را به نام ایران جا به حا نمیکند. ابراهیم شکوری در گفت وگویی، در خصوص اینکه آی...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست سابق دبیرکلی فدراسبون فوتبال تاکید کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ پولی را به نام ایران جا به حا نمیکند.

ابراهیم شکوری در گفت وگویی، در خصوص اینکه آیا کنفدراسیون فوتبال آسیا پاداش ها و مطالبات تیم های ایرانی از جمله پرسپولیس را سر موقع پرداخت خواهد کرد یا خیر؟ اظهار داشت: اگر یادتان باشد بهمن ماه سال گذشته که مشکلاتی برای باشگاه های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا پیش آمد ما به همراه علی نژاد و چهار مدیرعامل باشگاه های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به مالزی سفر کردیم تا جلساتی را با مسئولان AFC داشته باشیم. ماحصل آن سفر این شد که باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا باقی بمانند و در نهایت هم پرسپولیس به فینال رسید.

وی ادامه داد: در همان سفر و پس از جلسه مسئولان AFC من جلسه ای را با مسئولان مالی کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار کردم تا در خصوص مطالبات فدراسیون فوتبال و باشگاه های ایرانی صحبت کنم. همان زمان مسئولان مالی AFC به من اعلام کردند به خاطر تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران، به هیچ عنوان هیچ پولی را به نام ایران و برای ایران نمی توانند جابجا کند.

سرپرست سابق دبیرکلی فدراسیون فوتبال افزود: این یعنی هچ پولی مستقیم از آنجا به مقصد ایران و به نام تیم های ایرانی قابلیت جابجایی را ندارد. البته امیدوارم از شش ماه گذشته تغییراتی در این خصوص صورت گرفته باشد و AFC پول های ما را بدهد.

شکوری در پایان خاطرنشان کرد: به مسئولان باشگاه پرسپولیس تاکید می کنم که روی دریافت به موقع پاداش حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا و به امید خدا قهرمانی در آسیا هیچ حسابی نکنند. اگر حساب کردند که قسمتی از بدهی های پرسپولیس و حتی پاداش و قرارداد های بازیکنان را از این پول بدهند، واقعا نمی شود روی آن حساب کرد، مگر این که در این مدت آن مشکلات حل شده باشد یا ترفند دیگری داشته باشم. این وظیفه من بود که این مسئله را به مدیران باشگاه پرسپولیس گوشزد کنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن