melbet_head

محمد: پرسپولیس می تواند قهرمان آسیا شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 367 ] - دوشنبه, 14 مهر 1399

محمد: پرسپولیس می تواند قهرمان آسیا شود

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس گفت: عملکرد پرسپولیس خوشبختانه بسیار خوب بود و خیلی خوشحالم که به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کرد. علیرضا محمد، بازیکن اسبق پرسپولیس ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
محمد: پرسپولیس می تواند قهرمان آسیا شود

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس گفت: عملکرد پرسپولیس خوشبختانه بسیار خوب بود و خیلی خوشحالم که به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کرد. علیرضا محمد، بازیکن اسبق پرسپولیس ...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس گفت: عملکرد پرسپولیس خوشبختانه بسیار خوب بود و خیلی خوشحالم که به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کرد.

علیرضا محمد، بازیکن اسبق پرسپولیس و مربی تیم امید پرسپولیس در رابطه با وضعیت تمرینات تیم امید قرمزها گفت: آغاز اولیه تمرینات ما بر می گردد به دو ماه قبل و ابتدا تمرینات در ورزشگاه شهدای گمنام برگزار می شد و در حال حاضر در ورزشگاه درفشی فر به انجام فعالیت مشغول هستیم. همچنین مراحل تست گیری ما شروع و بازیکنان مدنظر ما جذب شده اند.

او در رابطه با وضعیت تیم توضیح داد: از فصل قبل 6 بازیکن به بزرگسالان اضافه شده و امسال قرارداد جدیدی نبسته ایم، درخواستی که بنده از مدیران باشگاه دارم این است که در سال جاری به تیم های پایه نظارت ویژه ای داشته باشند و افزایش مبلغ قراردادهای مربیان کمترین کاری است که می توانند در دستور کار خود قرار دهند. 

بازیکن اسبق سرخ پوشان در خصوص عملکرد پرسپولیس بیان کرد: عملکرد پرسپولیس خوشبختانه بسیار خوب بود و خیلی خوشحالم که به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کرد. به نظرم پرسپولیس می تواند قهرمان آسیا شود و رسیدن به این جام دور از دسترس نخواهد بود.

محمد در رابطه با وضعیت مدافعان پرسپولیس افزود: سیامک نعمتی در سمت راست عملکرد خوبی داشته و نشان داده بازیکن توانمندی است. حسینی، خلیل زاده و کنعانی زادگان هم که در بهترین فرم خود قرار داشتند و به پرسپولیس در مسابقات اخیر کمک زیادی کردند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما مشکلات پرسپولیس با انتخاب سمیعی مرتفع خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن