melbet_head

قنبرپور: آل کثیر باید توجیه می شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 849 ] - دوشنبه, 14 مهر 1399

قنبرپور: آل کثیر باید توجیه می شد

سرپرست اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود تمام کارشکنی ها باید به جای پرداختن به حواشی، پرسپولیس هم از طریق قانونی پیگیر محرومیت آل کثیر باشد. مصطفی قنبرپو... 5 out of 5 based on 3 ratings.
قنبرپور: آل کثیر باید توجیه می شد

سرپرست اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود تمام کارشکنی ها باید به جای پرداختن به حواشی، پرسپولیس هم از طریق قانونی پیگیر محرومیت آل کثیر باشد. مصطفی قنبرپو...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود تمام کارشکنی ها باید به جای پرداختن به حواشی، پرسپولیس هم از طریق قانونی پیگیر محرومیت آل کثیر باشد.

مصطفی قنبرپور در گفت وگویی، درباره صعود تیم فوتبال پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: از این موضوع بسیار خوشحالم و به هواداران به دلیل تداوم قهرمانی ها وموفقیت های پرسپولیس تبریک می گویم. این دوره لیگ قهرمانان آسیا به شکل متمرکز برگزار شد و بازیکنان پرسپولیس هم با توجه به خارج شدن از لیگ با آمادگی نسبی پا به قطر گذاشتند.

وی افزود: آنها با توجه به انسجام، همدلی و رفاقت تیمی توانستند در هر بازی نسبت به دیدار قبلی بهتر عمل کنند. در دیدار نیمه نهایی هم مقابل النصر با وجود تمام اتفاقاتی که رخ داد، با رشادت و نمایشی خوب فوتبالی منطقی را تا آخرین لحظه به نمایش گذاشته و مسابقه را اداره کردند تا در ضربات پنالتی حریف عربستانی را مغلوب کنند.

سرپرست اسبق تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: همه تیم ها با آمادگی خوبی در لیگ قهرمانان حاضر شده و دنبال موفقیت بودند اما پرسپولیس به عنوان نماینده ایران توانست بهترین عملکرد را داشته باشد و قهرمان غرب آسیا شود. باید از کادر فنی با دانش و بازیکنان باغیرت پرسپولیس تشکر ویژه ای داشته باشیم و به آنها تبریک بگوییم که تمام سختی ها را تحمل کرده و با وجود فشردگی رقابت ها برای رسیدن به هدف از جان خود مایه گذاشتند.

قنبرپور درباره تحرکات سعودی ها و AFC برای به نتیجه نرسیدن پرسپولیس گفت: همیشه از این نظر به فوتبال و ورزش نگاه می کنم که روح ورزش یعنی زیبایی و نزدیک کردن دل ها. اگر هر اتفاق و کارشکنی از سوی عربستانی ها رخ داده شایستگی پرسپولیس به حدی بود که در تمام دیدارها بهترین عملکرد را داشت و هیچ ضعفی از خود نشان نداد. خوشبختانه بچه های ما آنقدر باهوش بودند که به مسائل حاشیه ای هم نپرداختند. 

وی ادامه داد: اگر بیشتر تمرکز ما روی بحث فنی ،همدلی و همراهی تیم باشد به نتایج بزرگی می رسیم. پرسپولیس در این دوره لیگ قهرمانان، کادر فنی، بازیکنان و مدیریت خوبی داشت  که حاشیه ها با درایت آنها از بین رفت. مهم رسیدن به موفقیت بود که با تلاش همگی اعضای تیم حاصل شد.

سرپرست اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه به  نظر می رسد باید اعضای تیم و باشگاه های ایرانی اقدامات حقوقی مناسبی را به جای پرداختن به حواشی در مقابل این کارشکنی ها انجام دهند، توضیح داد: به شکل کلی می گویم. افرادی که در رسانه زحمت می کشند می توانند با یک «واو» یا «از»  برخی حرف ها را این طرف و آن طرف کنند. من هم اعتقاد دارم هر چه به حواشی توجه نشود و به طرف مقابل احترام بگذاریم بهتر است. اگر بحث حقوقی در جریان است باید مسیر قانونی را طی کرده و از همین طریق کار را جلو ببریم. قطعا باشگاه پرسپولیس هم روی مسائل حقوقی اشراف کامل دارد و با تفکر جمعی و تشکیل اتاق فکر مسائل را به شکلی جلو می برد تا شرایط به سود این تیم رقم بخورد.

قنبرپور افزود: متاسفانه درست نیست این مطلب را بگویم اما نباید در رسانه ملی ما از واژه AF فساد یا AF سیرک استفاده شود. درست نیست ما درباره نهادی که مسئولیت اصلی فوتبال آسیا را دارد اینگونه صحبت کنیم. زبان سه سانت است اما وقتی حرف از همین زبان بیرون بیاید دیگر برگشتی ندارد. کلی می گویم اما به کار بردن برخی واژه ها حتی از سوی مسئولان فوتبالی هم ضربات جبران ناپذیری به ما وارد می کند.

وی ادامه داد: می توان با سکوت از طریق قانونی، شفاف کار را پیش برد. از این طریق مشکلات راحت تر حل می شود تا اینکه بخواهیم هیاهو و سر و صدا راه بیندازیم. در نهایت با تمام احترامی که برای همه تیم های حاضر در لیگ قهرمانان دارم باید بگویم همه باید به پرسپولیس افتخار کنیم زیرا این تیم برای کشورمان افتخارآفرینی کرد. باز هم به مدیریت باشگاه، اهالی رسانه، کادر فنی، بازیکنان، تدارکات، مدیریت تیم، و اعضای گروه پزشکی تبریک و خسته نباشید می گویم.

سرپرست اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه با وجود حکم ناعادلانه AFC برای محرومیت عیسی آل کثیر به نظر می رسد باید وی مقابل یک حریف ازبکستانی جانب احتیاط را رعایت کرده و از سوی بزرگترهای تیم هم توجیه می شد تا مقابل پاختاکور چنین شادی را انجام ندهد، گفت: سابقه حضور در جلسات هماهنگی لیگ قهرمانان را دارم و برخی مسائل در این جلسات تذکر داده می شود. به صورت مثال می گویند اگر قرار است وارد زمین شوید از این محل عبور کنید یا برخی موارد دیگر. شاید مردم عادی و هواداران این مسائل را ندانند اما تذکراتی داده می شود.

قنبرپور افزود: درباره حرکت آل کثیر قضاوتی نمی کنم زیرا می دانم وی قصدی برای این شادی نداشته و نمی خواسته به حریف اهانت کند. قطعا مدیران پرسپولیس هم باید پیگیر این ماجرا باشند تا حقی از تیم و آل کثیر تضییع نشود. می توان با پیگیری حقوقی  و صحبت مسائل را حل کرد. امیدوارم این اتفاق هم برای آل کثیر بیفتد و شامل این محرومیت سنگین نشود یا دست کم باید به عیسی تخفیف بدهند.

وی خاطرنشان کرد: نمی دانیم در قطر چه اتفاقی رخ داده است. هر چند کار عیسی برای توهین به حریف نبود اما باید قبل از وارد زمین شدن توجیه می شد. قضاوت نمی کنم اما شاید بزرگانی مثل پیروانی و گل محمدی هم این موضوع را به عیسی تذکر داده بودند. به هر حال شاید لحظه ای از خودش بیخود شده و امیدوارم این محرومیت شکسته شود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن