melbet_head

حسینی: شادی مردم به هزاران جام می ارزد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 472 ] - دوشنبه, 14 مهر 1399

حسینی: شادی مردم به هزاران جام می ارزد

پرسپولیسی ها برای دومین بار درطول سه فصل گذشته توانستند مجوز حضور در فینال آسیا را به دست بیاورند و البته این بار آنها به جای برانکو، یحیی گل محمدی را بالای س... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حسینی: شادی مردم به هزاران جام می ارزد

پرسپولیسی ها برای دومین بار درطول سه فصل گذشته توانستند مجوز حضور در فینال آسیا را به دست بیاورند و البته این بار آنها به جای برانکو، یحیی گل محمدی را بالای س...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیسی ها برای دومین بار درطول سه فصل گذشته توانستند مجوز حضور در فینال آسیا را به دست بیاورند و البته این بار آنها به جای برانکو، یحیی گل محمدی را بالای سر خود می دیدند و خبری هم از لشکر مصدومان و محرومان و حضور با پنجره های بسته در رقابت ها نبود تا سرخ ها با دستی پر پا به میدان رقابت با حریفان قدرتمند آسیایی بگذارند. شاید گفتن این موضوع تکراری باشد اما باید قبول کرد تیم های ایرانی از لحاظ مهره و سرمایه گذاری به گرد پای باشگاه های متمول عربی و شرق آسیا هم نمی رسند و اگر موفقیتی حاصل می شود، باید آن را به حساب کیفیت بازیکنان ایرانی در آسیا، تلاش بیشتر و دوندگی بی امان شان بگذاریم. سرخ ها در این رقابت ها چند بازیکن مثل بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، بشار رسن و امید عالیشاه را از رقابت های لیگ قهرمانان سال 2018 به همراه خود داشتند که از تجربه بالاتری نسبت به سایر بازیکنان این تیم برخوردار بودند. بعد از قطعی شدن حضور سرخ ها در فینال آسیا فرصتی دست داد با یکی از این نفرات که قطعا باتجربه ترین شان نیز هست گفت وگو کنیم. سیدجلال حسینی، کاپیتان پرافتخار قرمزهای پایتخت که یک جام آسیایی را در ویترین افتخاراتش کم دارد به سوالات ما پاسخ داد که در ادامه می خوانید.

*دومین فینال در 3 فصل اخیر چه حسی دارد؟
خدا را شکر می کنم. قطعا باید خوشحال ترین آدم های کره خاکی پرسپولیسی ها و مردم ایران باشند. در این شرایط سختی که مردم دارند، وقتی پیروزی ما توانست خنده را بر لبان آنها بنشاند و باعث شود برای یک روز هم که شده فارغ از تمام مشکلات در خیابان ها به شادی بپردازند، برای ما کافی است و باعث می شود خستگی از تن تمام اعضای کادرفنی، بازیکنان و همه نفراتی که کمک کردند تا پرسپولیس به اینجا برسد دربیاید. این خوشحالی و آرامش مردم برای ما به اندازه 10 جام قهرمانی ارزش دارد.

*در این بازی ها اتفاقات زیادی را تجربه کردید. 3 سال قبل در آستانه دیدار حساس نیمه نهایی مقابل الهلال طارمی محروم شد، این بار هم مقابل یک نماینده دیگر سعودی این اتفاق رخ داد.
ما پیش از اینکه پا به این رقابت ها بگذاریم خودمان را برای خیلی اتفاقات بدتر از این آماده کرده بودیم. خدا را شکر پرسپولیس در این سال ها یک پای ثابت بازی های آسیایی بوده و بازیکنان این تیم با فضایی که در این رقابت ها علیه تیم های ایرانی وجود دارد آشنا هستند. با توجه به قدرت و نفوذ چند تیم آسیایی در کنفدراسیون فوتبال آسیا می دانستیم قرار است چه بلایی سرمان بیاورند و با آمادگی کامل پا به این رقابت ها گذاشتیم. منتها آنها به اینجای کار فکر نکرده بودند که بچه های پرسپولیس با عزمی جزم راهی دوحه شده اند تا برای موفقیت و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا تا پای جان تلاش کنند. الحق والانصاف خیلی هم تلاش کردند و لحظه به لحظه تمام بازی هایی که انجام دادند جنگیدند تا بتوانیم به فینال بازی ها برسیم و دل هواداران خوب مان را شاد کنیم.

*موضوعی که خیلی در ایران به چشم می آمد نگرانی هواداران پرسپولیسی بود که از حاشیه هایی که برای شما درست می شد گلایه مند بودند.
آنها را لحظه به لحظه درکنار خودمان حس می کردیم و انرژی مثبتی را که در پیام هایشان بود دریافت می کردیم. واقعا جای خالی آنها را روی سکوها حس می کردیم و می دانستیم که اگر آنها همراه مان بودند می توانستیم برای حریفان یک جهنم بسازیم. اما متاسفانه شرایط بدین شکل بود که این روزها نتوانیم از نزدیک حضورشان را حفظ کنیم اما انرژی فوق العاده شان همیشه با ما بود و فکر می کنم حضور در فینال کمترین کاری بود که می توانستیم برای محبت آنها انجام دهیم.

*بازی با النصر سخت ترین دیدار شما در این رقابت ها بود. هم عربستانی ها نفرات خوبی داشتند و هم از خارجی های باکیفیت و گرانقیمتی بهره می بردند.
بازی با تیم های عربستانی همیشه سخت بوده و آنها همیشه مقابل تیم های ایرانی با انگیزه و انرژی بالایی ظاهر می شوند. البته شرایط مالی آنها هم بسیار خوب است و می توانند با جذب بازیکنان باکیفیت خارجی تیم های پرقدرتی بسازند. النصر هم که حریف نیمه نهایی پرسپولیس بود از این قاعده مستثنی نبود و آنها علاوه بر ستاره هایی که در تیم داشتند، یک مجموعه خوب و کامل بودند که می دانستیم کار سختی برای شکست دادن شان داریم. بچه های ما در این بازی ها توانستند بازیکنان خوب حریف را کنترل کنند و روند بازی شان را برهم بزنند و حتی این شانس را داشتیم که در جریان بازی نتیجه را به نفع خودمان کنیم. گلی هم که خوردیم روی یک ضربه پنالتی بود و نشان دادیم چیزی از این تیم پرهزینه کم نداریم.

*شناختی از تیم های شرق آسیا که یکی شان حریف شما در فینال خواهد بود، دارید؟
دیگر نمی توانیم بگوییم کدام تیم خوب است و کدام تیم بد. قطعا تیم هایی که به رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده اند جزء بهترین های کشورشان هستند و تیمی که به فینال می رسد هم با سختی و اندکی فاصله کیفی می تواند به این مرحله صعود کند. تیم های شرق آسیا هم تیم های بسیار خوبی هستند که آنها هم خارجی های زیاد و باکیفیتی دراختیار دارند و مشخص است که با این کار فوتبال شان هم پیشرفت کند. ژاپن و کره جنوبی را که دیگر همه می شناسند و می دانند که چه فوتبال خوب و حساب شده ای دارند. چینی ها هم چندسالی است که سرمایه گذاری خوبی در این رقابت ها انجام داده اند و توانسته اند خودشان را به سطح خوبی برسانند. به نظر من تیمی که به فینال آسیا می رسد و می خواهد قهرمان شود نباید برایش اهمیتی داشته باشد که نام حریفش چیست و از چه بازیکنانی بهره می برد. در این بازی باید با تمام قوا و توان بازی کنیم تا به موفقیت برسیم و خدا را شکر که زمان خوبی برای آمادگی این دیدار دراختیار داریم.

*شما هم در ویترین افتخارات تان یک جام آسیایی کم دارید و همین موضوع انگیزه تان را چندبرابر می کند.
قطعا هیچ بازیکنی بدش نمی آید که جام پرارزش لیگ قهرمانان آسیا را در کارنامه اش داشته باشد اما برای من پرسپولیس و هوادارانش مهم هستند و امیدوارم با دعای خیر آنها و خواست خداوند متعال بتوانیم این بار قهرمان آسیا شویم و هواداران مان را خوشحال کنیم.

*به نظر می رسد جام جهانی باشگاه ها هم به پرسپولیس نزدیک است و هواداران می توانند امیدوار باشند که تیم محبوب شان را درمقابل قدرت های خوب دنیا ببینند.
با توجه به شرایط کرونایی و تغییر در تقویم بازی های فیفا هنوز مشخص نیست که تکلیف این بازی ها چیست و به چه شکلی قرار است برگزار شود و اصلا برگزار می شود یا نه. ما فعلا باید تمرکز خودمان را روی بازی فینال بگذاریم و همان طور که تا اینجای کار قدم به قدم پیش رفتیم، حالا هم فقط به این بازی مهم فکر کنیم. باید برای این بازی برنامه ریزی بکنیم چراکه فینال یک بازی حساس، خیلی بزرگ و مهم است که نباید لحظه ای از آن غفلت کنیم و تمرکزمان را از آن برداریم.

*خیلی ها خریدهای جدید پرسپولیس را یکی از عوامل موفقیت تیم در آسیا می دانند. شما این نفرات را چگونه ارزیابی می کنید؟
خب این بازیکنان هم زحمت زیادی کشیدند و در حد توان برای پرسپولیس بازی کردند اما نظر من این است که آنها باید خیلی تلاش کنند و بیشتر از این زحمت بکشند تا بتوانند رضایت هواداران را کسب کنند. آنها باید بدانند به کجا آمده اند و پیراهن چه تیمی را بر تن کرده اند و حسابی تمرین کنند تا روزبه روز بهتر شوند و بتوانند به تیم کمک کنند.

*به عنوان سوال آخر؛ محرومیت آل کثیر به شدت هواداران پرسپولیس را ناراحت کرد. فکر می کنید این محرومیت بخشیده شود؟
در این مورد فکر می کنم اظهارنظر من دردی را دوا نمی کند و این موضوعی است که در این شرایط به باشگاه ربط دارد و آنها باید تلاش خود را برای بخشش محرومیت این بازیکن آغاز کنند و با دفاع خوب خود باعث شوند این حکم شکسته شده و او به جمع بازیکنان تیم برای بازی های آینده اضافه شود. امیدوارم که این موضوع درنهایت انجام شود و با تیمی کامل به فینال آسیا برویم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    سید جلال و آقا کریم دو نعمت بزرگی هستن که خدا به پرسپولیس عنایت کرده.

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن