melbet_head

شجاعی: فقط در پلی استیشن پنالتی زده بودم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 317 ] - سه شنبه, 15 مهر 1399

شجاعی: فقط در پلی استیشن پنالتی زده بودم

علی شجاعی می گوید که همه می دانند که از ابتدا پرسپولیسی بوده ام و این را اعضای خانواده هم می دانند. علی شجاعی خرید جدید تیم پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر حضو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شجاعی: فقط در پلی استیشن پنالتی زده بودم

علی شجاعی می گوید که همه می دانند که از ابتدا پرسپولیسی بوده ام و این را اعضای خانواده هم می دانند. علی شجاعی خرید جدید تیم پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر حضو...

ارتش سرخ دات كام :

علی شجاعی می گوید که همه می دانند که از ابتدا پرسپولیسی بوده ام و این را اعضای خانواده هم می دانند.

علی شجاعی خرید جدید تیم پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و درباره خوشحالی اش اظهار نظر کرد. او همچنین گفت که هواداران پرسپولیس در رشت خوشحالی ویژه ای داشتند. وی صحبت هایش را به این شکل آغاز کرد که از ابتدا طرفدار پرسپولیس است: 

* همه می دانند پرسپولیسی ام
جا دارد اینجا از باشگاه بزرگ نساجی تشکر کنم که در این چند سال فوتبالیست های خوبی را معرفی کرده. من مدیون این باشگاه هستم چون به من کمک کرد و باعث شد تا این عملکردم را نشان دهم. من از نونهالان از سایپا دارد اما بازیکن در رده بزرگسالان دیده می شود. من پیشنهاداتی داشتم و تا روز آخر صبر کردم تا این که پرسپولیس به من پیشنهاد داد و پیشنهاد دلی بود. خانواده و دوستان نزدیکم می دانند که پرسپولیسی ام.

* خوشحالی ام به خاطر دیبالا نیست
این خوشحالی را اول فصل پارسال از خوشحالی ها سرچ کردم و به این رسیدم. این فقط به خاطر شخص دیبالا نبود و او خودش گفته بود وقتی این خوشحالی را می کنی یعنی خنده از صورتت پاک می شود و نشان دادن جنگ به تیم حریف است. وقتی من بعد از پنالتی آنطور دویدم سیامک این شوخی را کرد و گفت که انقدر رفتیم دیدیم نمی توانیم تو را بگیریم. در این بازی ها بیشتر دفاع چپ بازی کردم اما پست اصلی ام هافبک چپ است.

* اگر اتحاد نداشتیم حذف می شدیم
متاسفانه دقیقا وقتی وارد جلسه می شدیم، این خبر را فهمیدیم و خیلی شوکه کننده بود. بچه ها خیلی ناراحت شدند که کسی نیست از حق ایران دفاع کند و این روی همه بچه ها تاثیر گذاشت. اما فکر کنم صحبت هایی که در جلسه انجام شد و یک جاهایی هم به احساس منجر شد، عزم ما را بیشتر کرد. اگر قرار بود دو برابر تلاش کنیم، ده برابر به خاطر عیسی تلاش کردیم تا به فینال برسیم. اگر اتحاد و یکدلی در تیم ما وجود نداشت، قطعا تیم ما به فینال نمی رسید.

* ارزش این خوشحالی خیلی بالاست
هیچ چیزی ارزشش بالاتر از این خوشحالی نیست. پول آل سعود که برای پاداش بازیکنانش گذاشته بودند، امکانات تیم های قطری و... هیچ چیز نمی توانست مقابل ما را بگیرد. این ویدیوهای خوشحالی را دیدیم و احساس غرور کردیم و خیلی امیدوارم که در بازی فینال هم دل هواداران را شاد کنیم. در رشت آنجا عاشق پرسپولیس زیاد هستند و خیلی دوست داشتم در میان آن ها بودم.

* گل نزدم اما خوشحالی کردم
بازی ایران - کویت نوجوانان بود. دقیقه 80 من در تیر دو بودم، کرنر زده شد و در تیر یک قطع شد. اما گوینده ورزشگاه گفت که نام گلزن: علی شجاعی! من به مجید حسینی گفتم من گل نزدم که گفت خوشحالی ات را انجام بده. من هم پدرم در ورزشگاه بود و رفتم خوشحالی کردم. من فوق دیپلم تربیت بدنی دارم اما خیلی سخت گرفتم چون امتحانات زمان بازی بود.

* یکی از گل هایم را ننوشتند
وینگر چپ و راست بازی کردم. چهار پاس گل دادم و چهار گل زدم و یک پنالتی هم گرفتم. البته یکی از گل ها را ننوشتند.

* فقط در پلی استیشن پنالتی زده بودم
دعای تمام مردم ایران پشت ساق های من بود. اما آنجا یک مددی از روح پسرخاله عزیزم گرفتم که یک پرسپولیسی شش آتشه بود که مطمئنم در استادیوم بود و به من روحیه داد. پنالتی آخر خیلی سخت است، بقیه بچه ها که پنالتی وسط را زدند هم خیلی نقش داشتند. خیلی فشار سنگینی بود، وقتی آقا یحیی گفت می زنی گفتم می زنم، فقط به این فکر کردم که گل کنم. اولین پنالتی ای بود که می زدم و وقتی گل کردم و آمدیم هتل فهمیدم کجا ایستاده ام و چه موقعیتی داشتم. فقط در پلی استیشن پنالتی زده بودم!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن