melbet_head

پهلوان: مطمئن بودم بچه ها در پنالتی گل خواهند کاشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 402 ] - سه شنبه, 15 مهر 1399

پهلوان: مطمئن بودم بچه ها در پنالتی گل خواهند کاشت

پرسپولیس توانست در شبی که با شوک نبود عیسی آل کثیر پای به میدان تقابل با النصر عربستان برای رسیدن به فینال بگذارد، یک کار بزرگ انجام دهد ویک تنه برابر همه نام... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پهلوان: مطمئن بودم بچه ها در پنالتی گل خواهند کاشت

پرسپولیس توانست در شبی که با شوک نبود عیسی آل کثیر پای به میدان تقابل با النصر عربستان برای رسیدن به فینال بگذارد، یک کار بزرگ انجام دهد ویک تنه برابر همه نام...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس توانست در شبی که با شوک نبود عیسی آل کثیر پای به میدان تقابل با النصر عربستان برای رسیدن به فینال بگذارد، یک کار بزرگ انجام دهد ویک تنه برابر همه ناملایمتی ها بایستد. تیمی که حالا آنقدر شخصیت قهرمانی پیدا کرده که هر بازیکن جدیدی به آن اضافه می شود خیلی زود با این شرایط خو گرفته و در مسیر موفقیت تیم قرار می گیرد. نکته ای که احسان پهلوان، بازیکن دونده و تاثیرگذار پرسپولیس در این مرحله از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هم به آن اشاره دارد. در گفت و گویی با احسان درخصوص آنچه که در این مدت بر او و بازیکنان پرسپولیس گذشت پرداختیم که در ذیل می خوانید.

*از عملکرد پرسپولیس برای مان و فینالیست شدن این تیم بگو؟
واقعا شرایط سخت بود چون در شروع احتیاج داشتیم که التعاون را ببریم تا بتوانیم شانس صعودمان را زیاد کنیم. اتفاقی که افتاد و در دو بازی رفت و برگشت این تیم را شکست دادیم و به صدر جدول رفتیم و در نهایت در بازی های بعدی با عملکرد خوب مان حکم صعود را گرفتیم. واقعا بازی های بسیار پرفشاری بود چون تیم های قدرتمندی هم گروه ما بودند. از طرف دیگر هر سه روز یک بار بازی کار را خیلی سخت کرده بود اما دیدید که همه بازیکنان در کنار اعضای کادرفنی با تلاشی مضاعف توانستند به بهترین شکل فعل خواستن را صرف و با اقتدار به فینال برسیم.

*خود تو هم توانستی عملکرد بسیار خوبی برای پرسپولیس در این بازی ها و رسیدن به این موفقیت به عنوان یک تازه کار داشته باشی؟
از این بابت خوشحال هستم و خدا را شکر می کنم که مثل بقیه بازیکنان تیم توانستم با حداکثر توان تلاش کنم و نمایشی داشته باشم که مورد پسند کادرفنی و هواداران تیم باشد. تمام تمرکزم این بود که بهترین بازی ها را انجام بدهم و به همین خاطر همه هم و غم این بود که به فینال برسیم تا این موفقیت در نهایت خدا را شکر حاصل شد.

*خریدهای جدید به خصوص تو خیلی زود توانستید در ترکیب تیم جا بیفتید و درخشش خوبی در این بازی ها داشتید؟
من هم با نظر شما موافق هستم و این مساله هم دلیل داشت. پرسپولیس تیمی است که هر بازیکن جدیدی که به آن اضافه می شود باید با توجه به موفقیت های این تیم خودش را با یک تیم قهرمان وفق دهد وگرنه نمی تواند کار را ادامه دهد. این یعنی باید مثل بقیه بازیکنان ما خریدهای جدید شخصیت قهرمانی پیدا می کردیم. به نظرم تمام خریدهای این جدید این روحیه را داشتند و خیلی زود توانستند با تیم و بازیکنان قدیمی هماهنگ شود. البته جو خوب تیم و شخصیت بالای بزرگترهای تیم در موفقیت خریدهای جدید هم بسیار تاثیرگذار بوده است.

*فینال را هم که از دست دادی؟ تو بازیکنی هستی که زیاد اهل خطا نیستی چه شد که آن خطا را کردی؟
در این بازی که اصلا کارت اول من درست نبود و داور کاملا اشتباه کرد. در مورد کارت دوم که منجر به اخراجم شد به واسطه خستگی بازیکنان و فیزیکی بودن این بازی در دادن کارت توسط داور تاثیر گذاشت و از این بابت ناراحت هستم که نمی توانم در فینال حضور داشته باشم. به هرحال پرسپولیس و بازیکنانش همیشه عزت خودشان را نشان داده اند و جا دارد از تلاش همه بازیکنان تیم تشکر کنم که این حماسه بزرگ را خلق کردند. کار بزرگ بود و واقعا باید به همه ارکان پرسپولیس دست مریضاد گفت.

*بعد از محرومیت عیسی آل کثیر همه نگران بازی پرسپولیس با النصر بودند و خیلی ها فکر می کردند کار این تیم به حضور در فینال ختم نخواهد شد اما شما در عمل کار دیگری کردید؟
این اتفاق این کار بزرگ و افتخاری که به دست آمد را با اهمیت تر از قبل می کند. النصر واقعا تیم قدرتمند و حرفه ای بود که بازیکنان اسم و رسم دار گرانقیمت زیادی داشت. اما دیدید غیرت ایرانی کار خودش را کرد و با دعای خیر مردم ایران و هواداران پرشور پرسپولیس به فینال رسیدیم و یک شب رویایی را برایشان رقم زدیم.

*در مورد محرومیت عیسی بگو که یک تصمیم عجیب و غریب بود و همه را شوکه کرد؟
واقعا خبر این تصمیم همه ما را شوکه کرد آنهم برای یک شادی گل که بارها آن را عیسی در تیم های قبلی خودش تکرار کرده بود. ما همه مثل همه مردم ایران که این کار AFC را تقبیح کرده بودند برای این تصمیم متاسف شدیم. این تصمیم ناجوانمردانه قبل بازی ضربه شدیدی برای تیم بود اما همدلی و همراهی همه بازیکنان و کادرفنی جواب این ظلم را داد تا پرسپولیس کبیر به فینال آسیا برسد و به قولی توطئه ها را خنثی کردیم. امیدوارم با پیگیری های باشگاه این محرومیت عیسی هم برداشته شود و در فینال کنارمان بازی کند.

*با اخراجی که شدی به ضیافت پنالتی ها نرسیدی. از بیرون تماشاگر این صحنه بود از آن لحظه برای مان بگو.
واقعا لحظه پراسترسی بود. بعد از اخراج من و 10 نفره شدن تیم، النصر خیلی روی دروازه ما فشار آورد اما واقعا بچه ها از جان و دل مایه گذاشتند. وقتی از زمین بیرون می آمدم خودم هنوز در شوک اخراجم بودم تا در نهایت کار به ضربات پنالتی کشید. واقعا لحظه پراسترسی بود اما ته دلم مطمئن به موفقیت بودیم که خوشحالم تلخی اخراجم و نبودم در فینال با برد در ضربات پنالتی و صعود به فینال به شیرینی تبدیل شد و شک نداشتم بچه ها گل خواهند داشت و موفق می شویم. واقعا چنین استرسی را در این چند سالی که فوتبال بازی می کنم تجربه نکرده بودم اما خدا را شکر با عزتی که خداوند به ما داد توانستیم از این مرحله سخت صعود و به فینال برسیم.  باید بازهم به همه بازیکنان و کادرفنی و کلیه ارکان باشگاه این موفقیت را تبریک بگویم و امیدوارم با حمایت همه هواداران سرخ دل و مردم ایران زمین در بازی فینال جشن قهرمانی را بگیریم که به نظرم با این تیم دور از دسترس نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن