melbet_head

ابوالقاسم پور: قوه قضائیه با خط دهندگان به النصر برخورد شدید کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 808 ] - سه شنبه, 15 مهر 1399

ابوالقاسم پور: قوه قضائیه با خط دهندگان به النصر برخورد شدید کند

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: از نهادهای نظارتی و قوه قضائیه می خواهم با افرادی که در زمین عربستانی ها حرکت می کنند، به بدترین شکل برخورد شود. بهنام ابوالقاسم پور... 5 out of 5 based on 7 ratings.
ابوالقاسم پور: قوه قضائیه با خط دهندگان به النصر برخورد شدید کند

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: از نهادهای نظارتی و قوه قضائیه می خواهم با افرادی که در زمین عربستانی ها حرکت می کنند، به بدترین شکل برخورد شود. بهنام ابوالقاسم پور...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: از نهادهای نظارتی و قوه قضائیه می خواهم با افرادی که در زمین عربستانی ها حرکت می کنند، به بدترین شکل برخورد شود.

بهنام ابوالقاسم پور در گفت وگویی، درباره اقدام برخی افراد ایرانی برای ارسال گزارش و ایمیل هایی به باشگاه النصر و AFC در پرونده شکایت باشگاه عربستانی از پرسپولیس اظهار داشت: این کار به هیچ وجه خوب نیست. متأسفانه عادت بدی در کشورمان به راه افتاده و هر کسی که در حال پیشرفت است، می خواهند به هر طریقی خراب کنند و برای وی حاشیه می سازند. ماجرای صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم همین است.

وی افزود: بردن النصر و صعود پرسپولیس به فینال یک بحث ملی است و نباید آن را فقط از جنبه هواداری به پرسپولیس نگاه کرد. آرزو می کردیم تمام تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان به مراحل بالا برسند و تفاوتی هم نداشت سپاهان، شهر خودرو، استقلال و یا پرسپولیس بتوانند در این رقابت ها موفق باشند زیرا تمام این تیم ها نام ایران را یدک می کشند. نتیجه گرفتن هر یک از آنها سبب افتخار ملی است و باعث می شود نگاه آسیا به فوتبال ایران بیشتر شود.

مهاجم اسبق تیم پرسپولیس ادامه داد: با موفقیت تمام تیم های ایرانی فوتبال ما هم پیشرفت می کند. به نظر من افرادی که چنین ایمیل ها و گزارش هایی را به طرف مقابل ارسال می کنند، اقدامی ضد منافع ملی انجام داده اند. البته باید در این زمینه فرهنگ سازی هم صورت بگیرد. خودمان باید اصلاح شویم. اگر صرفا با یکی دو نفر برخورد شود سایر افراد را می خواهیم چکار کنیم. باید حساسیت ها را کاهش بدهیم.

ابوالقاسم پور اضافه کرد: هواداران تیم های رقیب پرسپولیس هم بدانند که موفقیت این تیم ملی است. همان گونه که اگر استقلال، سپاهان یا شهر خودرو هم به مراحل بالاتر صعود می کردند هواداران پرسپولیس باید به عنوان یک موفقیت ملی به نتیجه خوب این تیم ها نگاه می کردند. تمام هواداران فوتبال ایران و مسؤولان کشورمان باید برای مقابله با تیم های کشورهای دیگر همدل و یکسو شوند.

وی ادامه داد: خوب است رقیبان داخلی پرسپولیس از این تیم در لیگ قهرمانان آسیا حمایت کنند. همان گونه که ما هم وظیفه داریم از استقلال، سپاهان و شهر خودرو به عنوان نمایندگان ایران حمایت کنیم.

مهاجم اسبق تیم ملی ایران درباره سوءاستفاده افرادی مشخص از این جریان و خط دهی آنها گفت: باید با این افراد بدترین برخورد صورت بگیرد. دستگاه نظارتی موظف است به شکلی با آنها برخورد کند تا برای دیگران درس عبرت شود. حتی اگر هواداران الهلال از نرسیدن النصر به فینال خوشحال نشوند و یا مخالف این تیم باشند، هرگز در زمین ما حرکت نمی کنند. الان هم باید این گونه باشد. افرادی که به حریف خط می دهند باید با شدیدترین تنبیهات و جرایم مجازات شوند تا یاد بگیرند به جامعه ایرانی آسیب نرسانند.

ابوالقاسم پور افزود: با صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان، مردم ایران به خیابان ها ریخته و برای ساعاتی فارغ از مشکلات اقتصادی خود به جشن و پایکوبی پرداختند. خودم شاهد بودم برخی از هواداران استقلال هم از این موضوع شاد شدند و به پرسپولیسی ها تبریک گفتند. حساسیت زیادی روی عربستانی ها داریم زیرا آنها علیه کشورمان فضاسازی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: عربستانی ها در تمام زمینه ها همه جوره ایران را می کوبند. بنابراین همه باید برابر چنین کشوری متحد شویم نه این که برخی افراد خاص، پا به زمین حریف گذاشته و آنها هم در همان مسیر حرکت کنند. رفتار این افراد برای مملکت و نظام جمهوری اسلامی خوب نیست. ان شاءالله با ورود نهادهای نظارتی و قوه قضائیه به شکلی با این افراد برخورد شود که دیگران درس عبرت بگیرند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه اگر تحرکات این چنینی منجر به صعود رأی به سود النصر شود چه کسی ضرر می کند، عنوان کرد: قطعا دود این اقدام به چشم مردم ایران می رود. مردمی که در این مدت مدام شاد و خوشحال بودند و با فینالیست شدن پرسپولیس فشارهای اقتصادی را تا حدی فراموش کردند، در صورت صدور رأی به سود النصر بار دیگر مایوس می شوند. به همین دلیل دود اقدام افرادی از داخل به سود عربستانی ها حرکت می کنند، به چشم مردم ایران می رود. قطعا از لحاظ ورزشی هم قهرمانی پرسپولیس به سود فوتبال ایران است و احتمال می رود سهمیه کشورمان را در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر شود. بنابراین باید نگاه ملی گرایانه به صعود تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن