melbet_head

ذوالفقارنسب: این کار مصداق خیانت به منافع کشور است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 976 ] - سه شنبه, 15 مهر 1399

ذوالفقارنسب: این کار مصداق خیانت به منافع کشور است

پیشکسوت فوتبال ایران گفت : در پرونده شکایت النصر از پرسپولیس برخی ایرانی ها منافع ملی را برای رسیدن به اهداف شخصی لوث کردند. بیژن ذوالفقارنسب در گفت و گویی در... 5 out of 5 based on 8 ratings.
ذوالفقارنسب: این کار مصداق خیانت به منافع کشور است

پیشکسوت فوتبال ایران گفت : در پرونده شکایت النصر از پرسپولیس برخی ایرانی ها منافع ملی را برای رسیدن به اهداف شخصی لوث کردند. بیژن ذوالفقارنسب در گفت و گویی در...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال ایران گفت : در پرونده شکایت النصر از پرسپولیس برخی ایرانی ها منافع ملی را برای رسیدن به اهداف شخصی لوث کردند.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت و گویی درباره تحرکات عجیب برخی افراد برای ارسال ایمیل به AFC و ارائه اطلاعات در راستای محکوم کردن باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت النصر عربستان اظهار داشت: متاسفانه  اینکه برخی افراد از داخل چنین اقدام سخیفی را انجام بدهند، نشان دهنده فقر فرهنگی آنها است. برخی افراد که استدلال ها و منطق خوبی ندارند به اعمال و حرکاتی متوسل می شوند که زیبنده جامعه و ورزش ایران نیست.

وی افزود: بسیار تاسف می خورم یک ایرانی برخلاف منافع ورزشی کشورمان دست به چنین اقدامی می زند و می خواهد از این طریق تیم هم وطن خود را از رسیدن به یک موفقیت بازدارد. چنین اقدامی به حدی بی ارزش و  ضعیف است که نباید چندان به آن پرداخته شود.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره نقش فردی که سابقه فعالیت در فوتبال ایران را دارد در به راه افتادن این جو توضیح داد: این موضوع در راستای منافع شخصی انجام می شود و آنها حاضر هستند منافع ملی را برای رسیدن به اهداف فردی لوث کنند. حتی اگر باشگاه پرسپولیس تخلفی در زمینه عقد قرارداد با بازیکنان جدید خود مرتکب شده باشد یک ایرانی به هیچ وجه نباید در زمین عربستانی ها بازی کند بلکه اگر شکایتی به این موضوع دارد آن را از طریق نهادهای نظارتی داخلی پیگیری کند. این اقدام ها تنها سبب شاد شدن حریف خارجی ما می شود.

ذوالفقارنسب درباره نحوه برخورد با این افراد گفت: باید هواداران آنها را بی ارزش تلقی کرده و پاسخی ندهند در غیر این صورت در خط همان ها حرکت می کنیم. البته دستگاه های امنیتی و قضائی موظف هستند با این افراد برخورد قانونی مناسبی داشته باشند. 

وی ادامه داد: یک تعداد ایرانی علیه تعدادی دیگر با هر هدفی به یک مرجع بین المللی اطلاعات درست یا غلط داده اند و این موضوع مصداق خیانت به منافع کشورمان بوده و اصلا درست نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما ترک پرسپولیس توسط شجاع باعث به مشکل خوردن تیم می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن