melbet_head

بی نوا پیروزی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1367 ] - سه شنبه, 15 مهر 1399

بی نوا پیروزی!

حکایتی تکراری است که: پیروزی هزار صاحب دارد و شکست همواره بی صاحب است قصه این روزهای فوتبال ما هم این گونه است. از لحظه ای که سوت پایان بازی نیمه نهایی  ... 5 out of 5 based on 10 ratings.
بی نوا پیروزی!

حکایتی تکراری است که: پیروزی هزار صاحب دارد و شکست همواره بی صاحب است قصه این روزهای فوتبال ما هم این گونه است. از لحظه ای که سوت پایان بازی نیمه نهایی  ...

ارتش سرخ دات كام :

حکایتی تکراری است که: "پیروزی هزار صاحب دارد و شکست همواره بی صاحب است "

قصه این روزهای فوتبال ما هم این گونه است. از لحظه ای که سوت پایان بازی نیمه نهایی  لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا با پیروزی پرسپولیس زده شد سیل پیغامهای شادباشها ارسال شد و برای استقبال از تیم پرسپولیس عده ای به خط  شده بودند که به قول حسین آقا کلانی عزیز از همان مدیرانی بودند که هیچ کاری برای تیم نکرده بودند.

حسین کلانی به نکته درستی اشاره کرده بود. نگاهی به این بازیها بیاندازیم از بین چهار نماینده ای که در این مسابقات حضور داشتند سه تیم پرسپولیس و شهرخودرو و استقلال با  حکم مراجع قانونی فیفا محروم از پنجره نقل و انتقالات در مرحله اول و سپس با کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین تر و محرومیت از حضور در لیگ قهرمانی باشگاه های آسیا روبرو بودند زیرا نتوانسته بودند به تعهدات مالی خود در قبال مربیان و بازیکنان سابق خود عمل کنند.

سوال اینجا است که چرا این باشگاه ها قادر به پرداخت تعهدات مالی خود نبودند؟ پاسخ واضح است زیرا در آمدهائی که هر باشگاه ورزشی در جهان از آن برخورد دار است از آنها دریغ شده است و جالب اینجا است دستگاه هائی که عاملی برای عدم وصول به این در آمدها هستند از نخستین تحسین کنندگان بوده و پیام شادی فرستادند. نخست از صدا و سیما آغاز می کنند که در این روزگار بی توجهی و افول اقبال عمومی از دستگاهش این مسابقات باعث شد که به درآمدهای نجومی از بابت پخش آگهی ها برسد اما همین دستگاه که نخستین پیامهای شادباش را می فرستد سالها در قبال حق پخش بازی های تیم های داخلی مقاومت کرده و ورزش را از درآمدی که باید داشته باشد محروم می کند. دومین پیام از وزیر ارتباطات است. از ایشان می پرسیم آیا توجهی به نحوه عملکرد اپراتورهائی که به اصلاح اسپانسر دو باشگاه سرخ و آبی پایتخت هستند و در راس آنها ژن های خوب فرمانروائی می کنند تا به حال داشته است؟ نوع قراردادها بی هیچ رقابت و نوع پرداخت بی هیچ نظارت و ... مسائلی است که وزیر محترم باید قبل از تویئت بازی هایش به آن توجه می کردند که ...

شادباش وزیر ارشاد هم در نوع خود جالب است. نهادی که باید سالها پیش مقوله کپی رایت  را حل می کرد اما ...

 اصولا دولت و مجلس چه کمکی به ورزش کرده است که در هنگام پیروزی ها همواره حضور دارد؟

آقایان! دست از سوار شدن بر موج احساسات مردم بردارید که این پیروزی بی گمان به  عملکرد شما هیچ ارتباطی ندارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن