melbet_head

مطهری: این افراد دست از کارهای چیپ شان بردارند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1124 ] - چهارشنبه, 16 مهر 1399

مطهری: این افراد دست از کارهای چیپ شان بردارند

 اگر سه چهار دلیل برای موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در نظر بگیریم بدون تردید یکی از آنها کادر خوبی است که این تیم روی نیمکت دارد. حمید مطهری که ط... 5 out of 5 based on 7 ratings.
مطهری: این افراد دست از کارهای چیپ شان بردارند

 اگر سه چهار دلیل برای موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در نظر بگیریم بدون تردید یکی از آنها کادر خوبی است که این تیم روی نیمکت دارد. حمید مطهری که ط...

ارتش سرخ دات كام :

 اگر سه چهار دلیل برای موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در نظر بگیریم بدون تردید یکی از آنها کادر خوبی است که این تیم روی نیمکت دارد. حمید مطهری که طی سال های اخیر همیشه پیشنهاد سرمربیگری داشته حالا در کنار یحیی گل محمدی و دیگر مربیان از پرسپولیس با نفرات جدیدش تیمی ساخته اند که دیگر نمی توان گفت نتایج فوق العاده امروز آنها فقط و فقط به برانکو مربوط می شود. مربی جوان پرسپولیس بر این باور است که صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا نتیجه همدلی و کار گروهی بود. مطهری مدعی است که پیشرفت در سایه پذیرش انتقادهای سازنده شکل می گیرد و دلخور از کسانی است که مغرضانه از عملکرد کادر فنی انتقاد می کنند.
 
*روزی که به قطر رسیدید واقعاً بر این باور بودید که می توانید کار بزرگی را انجام دهید؟
 من دوست ندارم پاسخ کلیشه ای بدهم، به همین دلیل روزی را یادآوری می کنم که به پرسپولیس آمدیم و بعد از جلسه ای که با کادر داشتیم آقا یحیی با بچه ها صحبت کرد و گفت: «شما قهرمانی های زیادی در لیگ به دست آوردید و از این به بعد باید به کارهای بزرگ فکر کنید، کار بزرگ در گام اول یعنی رسیدن به فینال آسیا، پس باید طوری تمرین و تلاش کنیم که به هدف مان برسیم.» در واقع چشم انداز کادر فنی از همان ابتدا فینال آسیا بود آن هم در مصاف با حریفان متمول عربی که خدا را شکر به آن رسیدیم. بچه های تیم هم نشان دادند که واقعاً مبارز هستند.

*قبل از بازی دوم با التعاون در کنفرانس خبری به نام خلیج فارس اشاره کردید و...
 من در آن کنفرانس وقتی گفتم ایمان دارم که بچه ها می توانند عرض خلیج فارس را شنا کنند خیلی ها گفتند این حرف من فقط برای روحیه دادن است. اما دیدید که بازیکنان چه کار بزرگی انجام دادند. ما به کارمان اعتقاد داشتیم و تمام گروه هم دل شان پاک بود و خدا هم کمک کرد. به هرحال وقتی تیم شما روح بزرگی و برنده شدن را داشته باشد نتیجه اش همین می شود. اما در مورد آن حرفم فقط می گویم که حرف دلم را زدم و آن مصاحبه خیلی حرف ها داشت و بیشتر از این نمی خواهم درباره اش صحبت کنم.

*کدام بازی بر ای شما سخت تر از بقیه بود؟
 با احترام به تیم خوب التعاون، الشارجه و الدحیل ما سه بازی خیلی سخت را با تیم های السد، پاختاکور و النصر انجام دادیم. به نظرم آنها همه جوره عالی بودند. خیلی ها پیش از این پاختاکور را تیمی فیزیکی می شناختند که بیشتر از توپ های بلند استفاده می کند اما در این بازی ها دیدیم که خیلی کلاسیک بازی می کنند و زمانی که توپ دارند بسیار با برنامه تر هستند.

*در همان بازی ماشاریپوف که بهترین بازیکن شان بود هم اخراج شد.
 ببینید آنها می دانستند که با چه تیم بزرگی روبه رو شده اند و یک دلیل مهم اخراج این بازیکن استرس تقابل با پرسپولیس بود.

*در کوران رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بسیاری از پیشکسوتان از پرسپولیس حمایت کردند و عده ای هم انتقاد. این انتقاد ها چقدر تأثیر داشت.
 من دست تمام آن پیشکسوتانی که از پرسپولیس نه شخص خاصی حمایت کردند را می بوسم و از آنهایی هم که انتقاد سازنده و غیر مغرضانه داشتند تشکر می کنم. صحبت های این عزیزان به ما انرژی مثبت و حس خوبی می داد. ما خودمان را فرزند پرسپولیس می دانیم و برای اعتلای نام آن همه تلاش مان را به کار می گیریم. ما باید انتقادپذیر باشیم تا پیشرفت کنیم اما اندک افرادی هم بودند که مغرضانه انتقاد می کردند و انگار خط گرفته بودند. الان هم چون هواداران پرسپولیس به خاطر این موفقیت ها خوشحالند نمی خواهم مطالبی را بگویم که کام شان را تلخ کند. فقط انتظار دارم که دست از این کارهای چیپ بردارند. من آنها را خوب می شناسم و خدا را شاکرم نتایجی که مجموعه تیم به دست آورد تو دهنی خوبی به این آدم ها بود.

*یکی از این انتقادها خریدهای جدید پرسپولیس بود که البته دیدیم خیلی خوب جواب دادند.
 بله، برای اینکه کادر فنی با بینش و تفکر این نفرات را جذب کرد. البته که ما 4-3 بازیکن دیگر را هم می خواستیم که نشد و برای شان آرزوی موفقیت می کنم. شروع کار نفرات جدید و استارت آنها با لیگ قهرمانان آسیا و تقابل با بازیکنان چند میلیون دلاری تیم های عربی بود. اما همانطور که گفتید عملکرد خوب آنها مهر تأییدی بود به انتخاب کادرفنی. ضمن اینکه فراموش نکنیم فضایی که بازیکنان قدیمی در تیم ایجاد کردند و خیلی زود نفرات جدید را پذیرفتند کاملاً تأثیر مثبت داشت. شما دیدید که هر کدام شان که به زمین می آمدند روند حرکتی تیم بهتر می شد. به هر حال وقتی صادقانه و گروهی کار انجام شود و منیت ها کنار برود نتیجه اش مثبت خواهد بود و یک مرتبه دیگر بابت آن به هواداران تبریک می گویم.

*معمولاً هر تیمی که قهرمان می شود برای فصل بعدش کار سختی خواهد داشت. پرسپولیس پوکر کرده و دو فصل متوالی هم به فینال آسیا رسیده که همه اینها انگیزه حریفانش را برای تقابل با آنها زیاد می کند.
 حتماً همینطور است. به هر حال به همان اندازه که در تیم های بزرگتر کار می کنید شرایط سخت تر و فشار کار هم بیشتر می شود. آقا یحیی و کادرش هر جا بودند تلاش شان این بوده که تأثیرگذار باشند. الان هم با اطمینان می گویم که پرسپولیس فصل آینده هم مدعی قهرمانی است. اما این مهم فقط به کادرفنی و بازیکنان مربوط نمی شود و باید تمام ارکان باشگاه برای رسیدن به هدف بزرگ تلاش کنند.

*و قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا.
 ما هنوز کارمان تمام نشده و بچه ها هم می دانند که فینال مانده و بسیار مصمم هستیم که این جام را هم به کلکسیون افتخارات باشگاه اضافه کنیم و هواداران مطمئن باشند که نهایت تلاش مان را به کار خواهیم گرفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن