melbet_head

مرزبان: مدیران پرسپولیس به دنبال عکس گرفتن با جام هستند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 491 ] - چهارشنبه, 16 مهر 1399

مرزبان: مدیران پرسپولیس به دنبال عکس گرفتن با جام هستند

مربی پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد مدیران این باشگاه به دنبال خودنمایی هستند و می خواهند وانمود کنند که خودشان به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده اند. علیرضا مرزبا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مرزبان: مدیران پرسپولیس به دنبال عکس گرفتن با جام هستند

مربی پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد مدیران این باشگاه به دنبال خودنمایی هستند و می خواهند وانمود کنند که خودشان به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده اند. علیرضا مرزبا...

ارتش سرخ دات كام :

مربی پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد مدیران این باشگاه به دنبال خودنمایی هستند و می خواهند وانمود کنند که خودشان به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده اند.

علیرضا مرزبان در گفت وگویی، درباره صعود تیم فوتبال پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بزرگترین مزیت تیم، برخورداری از ثبات است. موضوع از زمانی رشد کرد که برانکو و کریم باقری، به این نتیجه رسیدند تغییرات زیاد به پرسپولیس ضربه می زند و بازیکنان باید با یکدیگر هماهنگ شوند. تصمیمات استراتژیک و بلندمدتی گرفته شد و بازیکنان باکیفیتی به پرسپولیس اضافه شدند که چند سال کنار هم بازی می کنند. باقری در آلمان درک کرد تیم به ثبات و اتحاد نیاز دارد و بازیکنان باید برای هم ارزش قائل باشند. نقش او در این موفقیت ها خیلی پُررنگ است.

*گل محمدی کار را با تاکتیک های قبلی ادامه داد
وی ادامه داد: پس از برانکو، کالدرون در مسیر او حرکت کرد و با نتایج خوبی که گرفت، پرسپولیس را به صدر جدول رساند. کالدرون با ضعف مدیریت از باشگاه جدا شد و یحیی گل محمدی آمد. او به ثبات نیاز داشت و در اولین قدم، کادر فنی خیلی خوبی را که به آن اعتماد داشت، به پرسپولیس آورد. یحیی کار را با همان بازیکنان و تاکتیک ادامه داد که هوش بالایی می خواست. تغییرات بزرگ باعث بر هم خوردن نظم تیمی و اخلاقی می شود و این موضوع می توانست به پرسپولیس ضربه بزند. ترابی، علیپور و بیرانوند پس از قهرمانی لیگ برتر از پرسپولیس جدا شدند و تیم با ترکیب جدیدی وارد مسابقات آسیایی شد.

*نقش باقری و حسینی را نباید فراموش کنیم
مربی پیشین پرسپولیس با تمجید از بازیکنان جدید این تیم خاطرنشان کرد: بازیکنان جدید خیلی زود با تیم هماهنگ شدند و نباید نقش باقری و سیدجلال حسینی را در این زمینه فراموش کنیم. آنها در نظم دادن و انتقال حس خوب به بازیکنان جدید نقش مهمی دارند و انگیزه خوبی در بازیکنان بیدار کردند تا پرسپولیسی ها احساس امنیت کنند و بفهمند می توانند بدون اشتباه بازی کنند. فوتبال ما از امارات، عربستان، قطر و ازبکستان بالاتر است و نتایج خوبی در جام جهانی گرفتیم. یحیی این موضوع را به بازیکنان منتقل کرد که ما بازیکنان بهتری داریم و آنها با شهامت بالایی بازی کردند.

*استفاده از نعمتی در دفاع راست، موفقیت بزرگ پرسپولیس بود
مرزبان درخصوص عملکرد هجومی سرخپوشان به تسنیم گفت: با خروج ترابی و علیپور، نقش وحید امیری و بشار رسن در چپ و راست زمین پُررنگ تر شد و آنها آزادی بیشتری به سمت جلو داشتند. در این سیستم یک مهاجم هدف حذف شده بود. آل کثیر جلو بازی می کرد و نباید حتماً رو به عقب کار می کرد و تیم از لحاظ دفاعی خیلی خوب تنظیم شده بود. دو هافبک دفاعی ما در توپ گیری فوق العاده فعال بودند و نقش زیادی در موفقیت تیم داشتند. استفاده از نعمتی در دفاع راست، موفقیت بزرگ پرسپولیس بود و پهلوان هم نقش خیلی خوبی ایفا کرد.

*به تیم تبریک می گویم که با این مدیریت ضعیف، به موفقیت رسید
وی با بیان اینکه پرسپولیسی ها از روز اول حس خیلی خوبی داشتند، گفت: بچه ها این حس را منتقل می کردند که می توانند به فینال صعود کنند. این موفقیت نتیجه همکاری بازیکنان، کادر فنی، کادر پزشکی و تدارکات تیم بود و رسانه ها هم با حمایتی که داشتند، اجازه ندادند حاشیه ها وارد پرسپولیس شود. نقش مدیران اما فوق العاده ضعیف بود و باید به بازیکنان و مربیان تبریک بگویم که با وجود مدیریت ضعیف، با این نتیجه بزرگ رسیدند. آنها خودشان را مدیران باشگاه جدا و برای شرافت کاری خودشان بازی کردند.

*جای اینکه رقیب باشیم، می خواهیم دشمن یکدیگر باشیم
مرزبان در مورد اینکه گفته می شود برخی از مدیران داخلی به AFC بابت محرومیت آل کثیر و ممنوعیت استفاده از بازیکنان جدید پرسپولیس گزارش داده اند، گفت: این دشمنی میان تیم هایی که یکدیگر را درک نمی کنند و حاضر نیستند با هم زندگی کنند، در تمام دنیا وجود دارد. هواداران همین گونه هستند و احترام میان مردم از بین رفته است. برخی افراد در باشگاه ها هم به این جنجال ها دامن می زنند. ما مردم بافرهنگی داریم، اما به جای اینکه رقیب داشته باشیم، کاری می کنیم دشمن داشته باشیم.

*اتفاق آل کثیر مدیریت می شد، چنین جنجالی به وجود نمی آمد
وی اظهار داشت: مدیریت باشگاه پرسپولیس باید حساس تر مسئله آل کثیر را پیگیری می کرد. آن زمان چرا اعضای هیئت مدیره کاری نکردند؟ مشخص بود برخی تلاش می کنند محرومیت آل کثیر را جلو ببرند و مدیران پرسپولیس باید با جمع آوری مدارک و برگزاری نشست، کار را پیگیری می کردند؛ نه اینکه کار را به قضا و قدر بسپرند و چند ساعت قبل از بازی حکم محرومیت بیاید. اگر این موضوع به خوبی مدیریت می شد، چنین جنجالی برای ما و فوتبال آسیا رخ نمی داد.

*مدیران پرسپولیس به دنبال عکس گرفتن با جام هستند
مربی پیشین پرسپولیس با انتقاد از مدیران این باشگاه گفت: مدیران پرسپولیس به جای آرامش دادن به بازیکنان و هواداران و حل مشکلات مالی و حاشیه ای، به دنبال عکس گرفتن با جام هستند و به گونه ای وانمود می کنند که انگار آنها پرسپولیس را به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسانده اند. آنها هیچ نقشی در این موفقیت نداشتند و ما باید برچسب محرومیت آل کثیر را به پشت پیراهن این مدیران بچسبانیم. می توانیم قهرمان باشیم، اما باید با رقیب مانند قهرمان رفتار کنیم و به شخصیت یکدیگر احترام بگذاریم. ما می توانیم تیم مان را بیشتر از هر تیم دیگری دوست داشته باشیم، اما باید قدرت پذپرش انتقاد را داشته باشیم و اجازه اهانت نداریم. فوتبال، انسان ها را در جامعه به هم نزدیک می کند و می تواند پیام آور شادی باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • ALI666 Mosavi
    ALI666 Mosavi :
    پرسپولیس در این چندسال با درایت کادر فنی و غیرت بازیکن ها به موفقیت رسیده و مدیریت کمترین اثر داشته و بعضی عاقایون حتی سنگ اندازی هم کردن

نظرسنجی

به نظر شما مشکلات پرسپولیس با انتخاب سمیعی مرتفع خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن