melbet_head

قلیچ: لک زودتر می آمد رکورد مرا پرپر می کرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1186 ] - پنجشنبه, 17 مهر 1399

قلیچ: لک زودتر می آمد رکورد مرا پرپر می کرد

وحید قلیچ پیشکسوت پرسپولیس می گوید: هر کسی که آمار پرسپولیس را به باشگاه النصر داده، خودش را ملیجک عربستانی ها کرده است. وحید قلیچ در تازه ترین مصاحبه خود، با... 5 out of 5 based on 8 ratings.
قلیچ: لک زودتر می آمد رکورد مرا پرپر می کرد

وحید قلیچ پیشکسوت پرسپولیس می گوید: هر کسی که آمار پرسپولیس را به باشگاه النصر داده، خودش را ملیجک عربستانی ها کرده است. وحید قلیچ در تازه ترین مصاحبه خود، با...

ارتش سرخ دات كام :

وحید قلیچ پیشکسوت پرسپولیس می گوید: هر کسی که آمار پرسپولیس را به باشگاه النصر داده، خودش را ملیجک عربستانی ها کرده است.

وحید قلیچ در تازه ترین مصاحبه خود، بار دیگر مسائل خواندنی را مطرح کرد که بدون هیچ مقدمه ای شما را دعوت می کنیم صحبت های دروازه بان پیشین پرسپولیس را بخوانید:

*آقاوحید! به نظر شما چه کسانی از ایران به مدیران باشگاه النصر خط می دهند که شکایت شان از پرسپولیس را ادامه دهند؟
من نمی دانم، اما اگر این افراد را پیدا کنم (جمله ای به کار می برد که قابل چاپ نیست!) آخر این چه کاری است، من اصلاً نمی فهمم. ما یک ملت هستیم و باید پشت هم باشیم.

*برخی می گویند کار، کار استقلالی هاست!
من بعید می دانم استقلالی ها چنین کاری کنند. البته همه جا خوب و بد پیدا می شود. بالاخره استقلال هم میلیون ها طرفدار دارد و ممکن است بین آنها، چند نخاله هم وجود داشته باشد که چنین کاری کرده باشند، اما اگر جرأت دارند، خودشان بگویند کار ما بوده تا کارشان را بسازم!

*چه انگیزه ای باعث می شود فردی در داخل کشور چنین کاری کند؟
حسادت آقا، حسادت. من نمی گویم استقلالی جماعت دست به چنین کاری زده. اصلاً شاید هواداران تیم های دیگر باشند، شاید یکسری پرسپولیسی که از یحیی گل محمدی دل خوشی ندارند، این کار را انجام بدهند. کسی چه می داند! من فقط می دانم هر کسی آمار پرسپولیس را به باشگاه النصر داده، خودش را ملیجک عربستانی ها کرده است. این کار خیانت به ملت ایران و حیثیت فوتبال ماست. مثلاً هواداران پرسپولیس نمی توانند سال بعد در مورد باشگاه های دیگر این کار را انجام بدهند؟ وقتی یک باشگاهی از ایران با کشور های دیگر بازی می کند، به خصوص این عربستانی ها، همه ما باید پشت نماینده کشورمان باشیم، چون آبروی ایران است و هر اتفاقی رخ بدهد، به نام کشورمان می نویسند. پرسپولیس به فینال برسد، می گویند تیمی از ایران فینالیست شد.

*حالا بازی ها را چطور دیدید؟ پرسپولیس خوب بود؟
بچه ها خیلی خوب بودند. من اصلاً فکر نمی کردم یحیی این طور نتیجه بگیرد. به نظرم اگر بازی ها ادامه پیدا می کرد، پرسپولیس صددرصد قهرمان می شد. حالا شرق آسیا دنبال چه چیزی هستند، خدا می داند. این ها اگر جرأتش را داشتند و بازی می کردند، ما این طور معطل نمی شدیم. از قول من بنویسید پرسپولیس قبراق و آماده بود و دم همه بچه ها گرم که دل مردم را شاد کردند.

*حامد لک نظرتان را جلب کرد؟
این پسر فقط یک اشکال دارد که خیلی دیر به پرسپولیس آمد وگرنه رکورد من را می شکست. شما شک نکن سن حامد کمتر بود و زودتر می آمد، رکوردی برای من نمی ماند.

*رکورد شما؟ کدام رکورد؟
به به! همین حالا یادتان رفت؟ من 12 سال برای پرسپولیس بازی کردم. کدام دروازه بان 12 سال در پرسپولیس بود؟ اگر حامد چند سال زودتر به پرسپولیس می آمد، شاید 15 سال می ماند و رکورد مرا پرپر می کرد!

*به نظر شما حامد بهتر است یا علیرضا بیرانوند؟
بدون اغراق می گویم حامد لک! بیرانوند هم آدم خوبی است، اما دروازه بان بشو نیست! همین شنبه در زمین شهران با 17، 18 تا جوان و نوجوان کلاس های خودم را شروع می کنم و قول می دهم 5، 6 تا بیرانوند به فوتبال ایران هدیه بدهم!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • ALI666 Mosavi
    ALI666 Mosavi :
    بسم ا... شروع کن.


    #پول برانکو را بدهید.

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن