melbet_head

عربشاهی: در پرسپولیس نه بازیکن پول می گیرد نه طلبکار

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 467 ] - پنجشنبه, 17 مهر 1399
عربشاهی: در پرسپولیس نه بازیکن پول می گیرد نه طلبکار

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: خیانت به هوادار یعنی همین که مدیران باشگاه پول برانکو را ندهند و سبب کسر امتیاز شوند. ضیاء عربشاهی در گفت وگویی، درباره به تاخیر افت...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: خیانت به هوادار یعنی همین که مدیران باشگاه پول برانکو را ندهند و سبب کسر امتیاز شوند.

ضیاء عربشاهی در گفت وگویی، درباره به تاخیر افتادن پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ از سوی مدیران پرسپولیس اظهار داشت:با وعده و وعید دادن کار درست نمی شود و مدیران باشگاه باید هر چه سریع تر این پول را پرداخت کنند. طبق صحبت خود رسول پناه پاداش پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا به برانکو نمی رسد.من هم شنیده ام این پول تامین شده اما به نظر می رسد باز هم مدیریت باشگاه پرسپولیس به هواداران وعده می دهد.

وی افزود: مدیران پرسپولیس برای پرداخت طلب به برانکو اینقدر زمان کشتند که حد و مرز ندارد و اکنون به مرحله ای رسیده ایم که شاید با پرداخت نشدن این پول، از تیم امتیاز کسر شود. به قول معروف پرسپولیس به پایان کار رسیده و باید هر چه سریع تر اقدام کنند که تیم گرفتار  نشود.

پیشکسوت تیم پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس تا فینال لیگ قهرمانان بالا آمده و اگر بنا باشد دچار کسر امتیاز شود به مشکل می خورد. این بحث ملی بوده و به 40 میلیون هوادار پرسپولیس برمی گردد. یک مدیر باید قبل از امضای قرارداد منابع مالی لازم را پیش بینی کند نه اینکه 5 مدیر بیایند و بروند و پول برانکو پرداخت نشود.

عربشاهی ادامه داد: خیانت به چه می گویند؟ خیانت همین بازی کردن با اعصاب و روان 40 میلیون هوادار پرسپولیس است. مدیر، سرپرست یا عضو هیأت مدیره باشگاه باید قبل از انعقاد با این مربی درباره منابع مالی اش تصمیم درستی می گرفتند. وقتی صندوق باشگاه را نگاه  نکرده و با برانکو قرارداد امضا کردند، تنها برای اینکه کنار وی عکسی داشته باشند نتیجه اش این می شود که باید پاسخگوی هواداران باشند.

وی افزود: متاسفانه نمی دانم چرا نهادهای نظارتی جلوی چنین مدیرانی را  نمی گیرند اما گاهی دیده می شود با برخی بدهکاران جزئی شدیدترین برخوردها صورت می گیرد. این همه پول در سال های اخیر در پرسپولیس جابجا شد ولی چه دلیل وجود دارد که حق و حقوق برانکو را پرداخت نمی کنند. وی در این ماجرا مظلوم واقع شده و حجب و حیای زیادی دارد. از رفتار برانکو سوء استفاده کرده و به این دلیل که می دانیم هواداران و پرسپولیس را دوست دارد، به خیال خودشان به این مربی لطمه می زنند اما آقایان بدانند با این کار به 40 میلیون هوادار آسیب می زنند.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد : هر جور شده باید در این 3-4 روز طلب برانکو را پرداخت کنند. پس از این تعطیلات دو سه روز بیشتر زمان نداریم در غیر این صورت پرسپولیس بیچاره می شود. رسول پناه باید از هر طریقی که شده پول برانکو را تهیه کند. بدهکاری باشگاه های ایرانی سبب شده AFC  و فیفا به ما بد نگاه کرده و آبرویمان برود.در صورتی که از لحاظ فنی حرف اول را در آسیا می زنیم.

عربشاهی درباره دلخوری یحیی گل محمدی از مدیران پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن پول برانکو ادامه داد: همین صحبت های اخیر گل محمدی نشان می دهد مدیران باشگاه به وی هم تنها وعده و وعید می دهند و این کار قشنگ نیست. یحیی با دلخوشی به پرسپولیس آمده و موفق شده تیم را 4 هفته مانده به پایان لیگ برتر قهرمان کند و به فینال لیگ قهرمانان برساند. نباید مدیران باشگاه چنین حرکت هایی انجام دهند و با پرداخت نکردن پول برانکو تیم رابه حاشیه ببرند.

وی افزود: نمی دانم چگونه است که در باشگاه پرسپولیس نه بازیکن و مربی پولش را می گیرد نه طلبکار. این پول ها کجا رفته؟ پول هایی که به حساب باشگاه واریز شده چگونه هزینه شده است؟ مگر این باشگاه با اسپانسر قرارداد نبسته و نمی گوید بیش از صد میلیارد درآمدزایی داشته است. این پول ها را چگونه هزینه کرده اید که همه می نالند؟

هافبک اسبق پرسپولیس افزود: مدیر باشگاه در تلویزیون می گوید 91 میلیارد هزینه داریم و 93 میلیارد هم درآمدزایی داشتیم. یک و نیم میلیارد هم جلو هستیم. با این تفاسیر چگونه این همه بدهی بار آورده اند؟ مگر علی اکبر طاهری چنین جملاتی نمی گفت؟ ایرج عرب و محمد حسن انصاری فرد از اسپانسر باشگاه پول گرفتند. الان بیایند پاسخ دهند پول را کجا هزینه کرده اند؟ رسول پناه هم فقط وعده می دهد اما وعده اش تنها زمانی محقق می شود که پول برانکو به حساب وی واریز شده باشد. این مدیران به پرسپولیس ظلم و به هواداران خیانت کرده اند.

وی عنوان کرد: از تک تک بازیکنان پرسپولیس که برای این تیم سنگ تمام گذاشتند تشکر می کنم ولی مدیران هم باید قدر این بچه ها را بدانند. با پرداخت به موقع پول از آنها قدردانی می شود. اینکه به فرودگاه بروند و یک شاخه گل به بازیکنان و کادر فنی بدهند، اسمش قدرشناسی نیست. جای گل و وعده دادن، پول بازیکن و مربی را بدهید که با جان و دل در آن فضای روانی بد حاکم در لیگ قهرمانان غیرت گذاشته و تیم را به فینال رساندند.

بازیکن اسبق پرسپولیس ادامه داد: اکنون زمان ما نیست که بازیکن فقط به پیراهن تیم غیرت داشته باشد و دنبال پولش نرود. من ضیاء عربشاهی هم اشتباه کردم که از خیر پول کلان گذشتم و اکنون دچار مشکل شده ام. آیا مدیر باشگاه اکنون دست مرا می گیرد؟ همین که جیب مرا نزند، جای شکر دارد. در دهه 60 باشگاه دورتموند آلمان 2 میلیون دلار برای چهار سال به من پول می داد اما به عشق هواداران به این تیم نرفتم. آیا اکنون مدیر پرسپولیس حاضر می شود به من پول دهد؟ 

عربشاهی افزود: بازیکن پرسپولیس نباید اشتباه مرا مرتکب شود. اگر پیشنهادی دارد حقش است و باید پول خوب بگیرد. اکنون از رد کردن پیشنهاد دورتموند پشیمان هستم. مهدی دادرس زنده و حاضر است. می توانید از وی بپرسید آیا یک باشگاه به من  پیشنهاد داد که با دریافت آپارتمان 220 متری شهرک آتی ساز از پرسپولیس جدا شوم یا خیر؟ آن موقع قیمت این آپارتمان ها 3 میلیون و 400 بود. بازیکن اگر پیشنهاد خارجی دارد حقش است و باید پول بگیرد. کل فوتبالم بازیکن ملی بودم اما در 30 سالگی بازی را کنار گذاشتم.

وی ادامه داد: مدیر باشگاه اکنون جای حرف زدن پول برانکو را بدهد. آدم هایی به باشگاه می آیند که اصلا فوتبالی نیستند و تنها برای اسم و رسم پیدا کردن مدیر این تیم ها می شوند. آنها خوشحال شده و عشق می کنند کنار یک بازیکن فوتبال عکس یادگاری بیندازند. پسر این افراد هم در فامیل شان می گوید بروید ببینید بابای من مدیر پرسپولیس شده و با فلان بازیکن عکس انداخته است. آیا شاخه گل خرج زن و بچه مربی و بازیکن می شود؟ 

پیشکسوت پرسپولیس افزود: شجاع خلیل زاده از تیم قطری الان پیشنهاد دارد. خودش حاضر است 4 ساله با پرسپولیس قرارداد ببندد اما مدیر باشگاه قبول نمی کند و می گوید سن وی بالا رفته اما خلیل زاده با این سن در 32 سالگی مثل یک جوان 20 ساله بازی می کند. فوتبال بازی کردن مگر جوان و پیر دارد؟ بهترین بازیکن را باید در ترکیب قرار داد و به سن نگاه نکرد. 

عربشاهی تصریح کرد: با هیچ کسی در فوتبال رودربایستی ندارم زیرا در تمام رده ها بازی کرد و سطح فوتبالم هم بالا بوده است.چگونه امکان دارد مدیری یک بازیکن که دو روز قبل فوتبالش تمام شد سرمربی تیم کند و آنوقت من و امثال من بیرون بنشینیم. بدبختی در فوتبال ایران زیاد است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
 • جمشید آذرکیا
  جمشید آذرکیا :
  بایستی به این مدیر و وزیر شک کرد , پس بایستی به شایعه پاداش پرسپولیس خرج تیم منفور کیسه شده و صرف پرداخت بدهی انها چه دلیلی برای نپراختن بدهی برانکو وجود دارد از دو حالت خارج نیست یا مدیران منصوبی وزیر نادان و کارنابلد و یا مغرضانه و به عمد در پی نابودی پرسپولیس در راستای خشنودی تیم کثیف بی ریشه کیسه است
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  احتمال زیاد کسر امنیاز هم نیست و یکضرب سقوط به دسته اول لیگ آزادگان..اینا در باد اون بند خوابیدن هر وقت پول رو بدن پنجره باز میشه...!!درسته گفته اگه بدن تا اون مدت..اگه ندن چی؟!!
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  واقعا عجب متنی کاملا آقای عربشاهی درست میگویند
  این همه سکوت دیگه بسه هواداران پرسپولیس بیایید با اعتراض صدامونو به گوش این مدیریت بدردنخور برسونیم
  بخدا اگه پرسپولیس با کسر امتیاز یا غیره روبرو شه و حتی بازیکنان پرسپولیس فسخ کنند خیلی بد میبینی آقای رسول پناه
  اول اینکه پول برانکو رو بدید اگه نمیتونید
  پرسپولیس 40 میلیون هوادار با تعصب داره
  بخدا یه شماره حساب معتبر بزارید من نمیگم 40 میلیون 1 میلیون از هوادارا که میتونند کمک مالی کنند که اولیشم خودمم نفری 50 هزار تومان بریزیم تو شماره حساب بخدا تو 2 روز بیشتر از طلب برانکو جمع میشه حتی قسم میخورم که کسانی هستند تو هوادارا که خیلی بیشتر از این مبلغ حاضرند کمک کنند
  فقط یه شماره حساب معتبر بفرستید قول میدم تو 2 الی 3 روز طلب برانکو جمع بشه
  ارتش سرخ حامی پرسپولیس و هوادارانش لطفا این نظر رو به گوششون برسونید و پخش کنید این نظر رو

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن