melbet_head

حدادی فر: بازیکنان پرسپولیس باید کار نیمه تمام را تمام کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 640 ] - جمعه, 18 مهر 1399

حدادی فر: بازیکنان پرسپولیس باید کار نیمه تمام را تمام کنند

کاپیتان تیم ذوب آهن اصفهان گفت: یک سال کذایی را پشت سر گذاشتیم اما الان کار با نظم و دیسیپلین خاصی جلو می رود. قاسم حدادی فر در گفت وگویی، در خصوص شرایط فینال... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حدادی فر: بازیکنان پرسپولیس باید کار نیمه تمام را تمام کنند

کاپیتان تیم ذوب آهن اصفهان گفت: یک سال کذایی را پشت سر گذاشتیم اما الان کار با نظم و دیسیپلین خاصی جلو می رود. قاسم حدادی فر در گفت وگویی، در خصوص شرایط فینال...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان تیم ذوب آهن اصفهان گفت: یک سال کذایی را پشت سر گذاشتیم اما الان کار با نظم و دیسیپلین خاصی جلو می رود.

قاسم حدادی فر در گفت وگویی، در خصوص شرایط فینال لیگ قهرمانان آسیا درباره پرسپولیس اینچنین گفت.

وی در خصوص اینکه اکنون پرسپولیس در کنار سپاهان و ذوب آهن، دیگر فینالیست ایرانی لیگ قهرمانان آسیا حساب می شود، عنوان کرد: با این اوضاع و شرایطی که ما داریم و مردم خیلی ناراحت هستند، خوشی خیلی خوبی بود که به آن ها داده شد. تعدادی از بازیکنان پرسپولیس را در هتل دیدم و به آن ها گفتم که ما تمام قد می ایستیم و شما را تشویق می کنیم. کارخیلی بزرگی کردید ولی باید بمانید و این کار را تمام کنید. الان یک ماموریت نیمه تمام دارید. دوست دارم مسئولین باشگاه پرسپولیس و فدراسیون کمک کنند.

وی با اشاره به تاثیر نتایج فوتبال روی شرایط زندگی مردم جامعه تصریح کرد: می بینم که وقتی این بردها به وجود می آید مردم چقدر شاد می شوند. حداقل برای یکی دو ساعت خانواده ها بسیارخوشحال می شوند، مردم به خیابان ها می آیند، شاد هستند و همه چیز را فراموش می کنند. امیدوارم این اتفاق خوب برای تیم پرسپولیس بیفتد. بازیکنان خوب این تیم بمانند، کار نیمه تمام را تمام کنند و امسال قهرمان شوند.

حدادی فر اضافه کرد: مدت هاست که یک تیم ایرانی قهرمان آسیا نشده و این خیلی جای تاسف دارد. پرسپولیس در چد سال اخیر توانست 2بار به فینال برسد. الان زمانی است که بتوانند قهرمان شوند. حس قهرمانی در آسیا که می توانند به مردم انتقال بدهند فراتر از حس های دیگر است. حسی که شاید در واقع یک جامعه کوچک به یک جامعه بزرگ انتقال می دهد. فکر کنم پرسپولیس با این انبوه طرفدارانش می تواند حس خیلی خوبی به مردم بدهد و حداقل برای ساعات و دقایقی مردم را خوشحال کند تا آن ها از این فشار زندگی در بیایند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن