melbet_head

بی اعتنایی عجیب باشگاه به رادو

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 729 ] - جمعه, 18 مهر 1399

بی اعتنایی عجیب باشگاه به رادو

دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس از نظر مالی و امکاناتی شرایط عجیب و بدی دارد. در شرایطی که باشگاه پرسپولیس این روز ها درگیر مسائلی مانند پرداخت طلب برانک... 2 out of 5 based on 6 ratings.
بی اعتنایی عجیب باشگاه به رادو

دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس از نظر مالی و امکاناتی شرایط عجیب و بدی دارد. در شرایطی که باشگاه پرسپولیس این روز ها درگیر مسائلی مانند پرداخت طلب برانک...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس از نظر مالی و امکاناتی شرایط عجیب و بدی دارد.

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس این روز ها درگیر مسائلی مانند پرداخت طلب برانکو، شکایت باشگاه النصر، عدم پرداخت قسط اول بشار رسن و دیگر مشکلات ریز و درشت است، بوژیدار رادوشوویچ، دروازه بان کروات پرسپولیس مدت ها است از نظر مالی و امکاناتی شرایط عجیبی را تجربه می کند و البته از طرف باشگاه پرسپولیس هم هیچ اقدامی برای او صورت نمی گیرد.

رادوشوویچ بعد از بازی با النصر از قطر به کرواسی رفت، این در حالی بود که از زمان شروع تمرینات پرسپولیس، رادو 4 ماه بود که به تهران آمده بود و در این مدت هم از خانواده خود دور بود. نکته مهم اینجاست که دروازه بان کروات پرسپولیس 5 ماه است حقوق نگرفته و حتی وکیل کروات او 2 مرتبه به باشگاه پرسپولیس نامه زده و تهدید کرده که می تواند قرارداد موکلش را فسخ کند اما از طرف باشگاه پرسپولیس و مدیریت آن هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است. این در حالیست که رادو 4 فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و اگر قراردادش را فسخ کند باشگاه باید پول 4 فصل باقی مانده قراردادش را پرداخت کند!

مشکل دیگر رادوشوویچ عدم تمدید قرارداد منزلی است که او در آن سکونت دارد. حتی صاحبخانه رادو هم این مسئله را گوشزد کرده اما از طرف باشگاه پرسپولیس هیچ اقدامی صورت نگرفته است. حتی در این مدت مدیر برنامه ایرانی رادو چند بار درخواست ملاقات با رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس را داشته، اما فرصتی در اختیار او برای برگزاری این جلسه قرار نگرفته است.

مشکل بعدی، اما از همه عجیب تر است. بعد از بازی پرسپولیس و السد مبلغی به عنوان پاداش به حساب بازیکنان واریز شد اما این پول به رادوشوویچ و بشار داده نشد! نکته اینجاست که همه بازیکنان و اعضای کادرفنی شامل دریافت این پاداش شدند اما فقط رادو و بشار این پول را نگرفتند. حتی پس از بازگشت پرسپولیس به تهران هم پاداشی که برای رادوشوویچ بوده به نماینده او هم تحویل داده نشده است و اصلا معلوم نیست سرنوشت این پول چه شده است.

تمام این اتفاقات در شرایطی برای رادوشوویچ پیش آمده که او قبلا ثابت کرده چقدر به پرسپولیس تعصب دارد و حتی در زمانی که می توانست، قراردادش را با پرسپولیس فسخ نکرد و کوچکترین حاشیه ای هم برای این درست نکرد اما او حالا با چنین رفتارهایی مواجه شده است. رادوشوویچ که الان در کرواسی است به شدت از اتفاقات رخ داده ناراحت است و این ناراحتی را به گوش مسئولان باشگاه هم رسانده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • Amir Persepolis66
    Amir Persepolis66 :
    هر دم ازین باغ بری می رسد.
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    واقعا دارید به رادو که اینهمه تعصب و عشق به پرسپولیس داره و با وجود اینکه اینهمه نیمکت نشین بوده ولی واسه تعصبش به پرسپولیس و به احترام هواداراش هیچی نگفته واقعا خیلی بی انصافی در حقش میکنید

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 11 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن