melbet_head

ماجرای صحبت مدیرعامل فولاد با رسول پناه چه بود؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1325 ] - شنبه, 19 مهر 1399

ماجرای صحبت مدیرعامل فولاد با رسول پناه چه بود؟

 امروز مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان برای حل شدن پرونده برانکو مشورت گرفت. مهدی رسول پناه امروز در جمع هواداران پرسپولیس که پ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
ماجرای صحبت مدیرعامل فولاد با رسول پناه چه بود؟

 امروز مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان برای حل شدن پرونده برانکو مشورت گرفت. مهدی رسول پناه امروز در جمع هواداران پرسپولیس که پ...

ارتش سرخ دات كام :

 امروز مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان برای حل شدن پرونده برانکو مشورت گرفت.

مهدی رسول پناه امروز در جمع هواداران پرسپولیس که پیگیر آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانکو و قرارداد شجاع خلیل زاده بودند ، اقدام جالبی انجام داد.

یکی از هواداران پرسپولیس مدعی شد سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در گفت و گویی اعلام کرده این باشگاه مشکلی برای پرداخت طلبکاران خارجی فولاد ندارد و منابعی دارد که می تواند این پول را پرداخت کند.

این موضوع سبب شد رسول پناه در جمع هواداران و با اصرار آنها با آذری تماس بگیرد و خواستار ارائه کمک برای پرداخت طلب برانکو شود اما آذری هم اعلام کرده من فقط می توانم راهکار بدهم و با توجه به مشکلات مالی باشگاه فولاد نمی توانم کمکی غیر از این انجام بدهم. رسول پناه هم از آذری تشکر کرد.

در ادامه سرپرست پرسپولیس اظهار داشت : دو نامه به AFC ارسال و درخواست کردیم پولی که قرار بود برای پاداش آسیایی تا یک سال دیگه پرداخت کند اکنون به ما بدهد تا بتوانیم پول برانکو را پرداخت کنیم زیرا هواداران نگران هستند. از این طرف و آن طرف65 میلیارد تومان پول تهیه کردم و پول مرده پرسپولیس را در دادگاه زنده کردم.

وی ادامه داد: نمی خواهم برخی مطالب را بگویم زیرا برای ما شیطنت ایجاد می کنند. در بین همین پرسپولیسی ها برخی افراد هر کاری از دست شان برآمد برای من کردند و همه هم گفتند ما پرسپولیسی هستیم. چه افرادی به باشگاه النصر گزارش و راپورت می دادند؟ در همین ماجرای آل کثیر ببینید چه کارهایی انجام می دهند.

رسول پناه درباره وضعیت ادامه حضور شجاع خلیل زاده در این تیم توضیح داد: همه بازیکنان با من قرارداد دارند اما برخی فکر می کردند شجاع خلیل زاده با ما قرارداد ندارد اما چه کسی چنین حرفی می زند؟ حتی همین شجاع خلیل زاده دو سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. شب تا صبح نمی خوابم.

وی درباره گلایه هواداران مبنی بر اینکه آیا سر پرسپولیس منت می گذارد، گفت: فقط شرایط را می گویم و هیچ موقع سر پرسپولیس منت نمی گذارم. روزی هم که آمدم گفتم به هیچ مدیرعاملی کاری ندارم و کار را گردن هیچکس نمی گذارم. مسئولیت سرپرستی باشگاه با من است و خودم تمام کارها را انجام می دهم.

سرپرست پرسپولیس اضافه کرد: کارها را اولویت بندی کرده ایم و پرداخت طلب برانکو هم اولویت است. می دانستیم با پنجره بسته مواجه می شویم اما عقد و ثبت قرارداد بازیکنان را  در مهلت قانونی انجام می دهیم. زیر قراردادی که زمان انصاری فرد با کارگزار بسته شده بود زدم و گفتم باید به ما پول بدهید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • ALI666 Mosavi
    ALI666 Mosavi :
    فقط پنج روز دیگه تا اتمام مهلت پرداخت برانکو باقی مانده است.
    سریعتر کارها را انجام بدین
    پرونده برانکو رو قبل محرومیت ببندی معلوم میشه کار بلدی

نظرسنجی

به نظر شما ترک پرسپولیس توسط شجاع باعث به مشکل خوردن تیم می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن