melbet_head

نمی توانم یعنی چه؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2008 ] - شنبه, 19 مهر 1399

نمی توانم یعنی چه؟

اول به این نکنه اشاره کنیم که زیرکی مهدی رسول پناه در عقد قرارداد با بازیکنان جدید پرسپولیس پیش از بسته شدن پنجره های نقل وانتقالاتی، یک ترفند موثر و هوشمندان... 5 out of 5 based on 15 ratings.
نمی توانم یعنی چه؟

اول به این نکنه اشاره کنیم که زیرکی مهدی رسول پناه در عقد قرارداد با بازیکنان جدید پرسپولیس پیش از بسته شدن پنجره های نقل وانتقالاتی، یک ترفند موثر و هوشمندان...

ارتش سرخ دات كام :

اول به این نکنه اشاره کنیم که زیرکی مهدی رسول پناه در عقد قرارداد با بازیکنان جدید پرسپولیس پیش از بسته شدن پنجره های نقل وانتقالاتی، یک ترفند موثر و هوشمندانه بود که نقش مهمی در فینالیست شدن پرسپولیس ایفا کرد. بازیکنان جدید بسیار به کار آمدند و این همان نقصانی بود که گریبان استقلال را گرفت. بنابراین مخصوصا حالا که روشن شده اقدام سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس شبهه قانونی نداشته، باید از سیاست او به نیکی یاد کرد. در عین حال اما بر آخرین مصاحبه رسول پناه نقدهای جدی وارد است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در اظهارات اخیرش فوجی از «نمی توانیم»ها را تحویل هواداران داده است. او در مورد پرداخت طلب برانکو به موانع نقل و انتقال پول اشاره می کند و حتی تحریم هایی را شاهد می گیرد که از همین شنبه اعمال شده است! این در حالی است که رسول پناه از حدود هفت ماه پیش به نفر اول باشگاه پرسپولیس تبدیل شده و قدرت در اختیار او بوده است. حتما در این مدت امکان پرداخت پول برانکو وجود داشت. رسول پناه در مورد شجاع خلیل زاده هم روی عدم افزایش رقم قرارداد او تاکید می کند. این مساله ممکن است از نظر مدیریتی کاملا موجه و مدبرانه باشد، اما طرح آن در فضای علنی و رسانه های رسمی چندان هوشمندانه به نظر نمی رسد و باعث رویارویی بازیکن و باشگاه خواهد شد. این مسایل باید در فضای دربسته حل و فصل شوند.

بخش های دیگر مصاحبه رسول پناه هم تکرار کلیشه های سایر مدیران سرخابی در سال های اخیر است؛ مسایلی از این دست که باشگاه را با فلان عدد بدهی تحویل گرفتیم یا بدهی ها مال فصول و مدیران گذشته است. بارها گفته شده که وقتی یک نفر با علم به این شرایط و مشکلات مسوولیت کار را بر عهده می گیرد، دیگر حق غرولند ندارد و باید توانش را معطوف به بهبود وضعیت کند. به مردم مربوط نیست که شما چقدر گرفتار هستید. آنها تا خرخره درگیر مشکلات روزمره خودشان هستند. بنابراین وقتی منصب را به دست آوردید و از رهگذر آن به شهرت رسیدید، دیگر وقت تلاش برای حل مسایل است، نه درد دل کردن با افکار عمومی.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  بنده بالشخصه احساس میکنم اتفاق بدی برای پرسپولیس میفته!!متاسفانه هواداران هم در باد کری خوانی و فینال لیگ قهرمانان خوابیدن...حواستون باشه یک راه گرفتن فینال از پرسپولیس سقوط به دسته پایین هست و عربستانی ها هرکاری میکنن..هوارداران تا وقت هست باید فشار بیارن.وگرنه همه این خوشی ها و پودر میشه..و رای هم صادر بشه قابل برگشت نیست...پرسپولیس وارد بازی حقوقی با فیفا شده در مسائل حقوقی مخصوصا حقوق ورزشی اونم از نوع بین المللی ما سابقه خوشایندی نداریم...بعدها ده برابر این پول راهم بدید فایده نداره..تا رای صادر نشده کاری کنید..پرسپولیس سابقه بسته شدن پنجره ها حداقل دوبار و کسر 6 امتیاز رو داره...ممکنخ رای شدیدتری بدن...ازما گفتن و از مدیران غیر ورزشی نشنیدن.!!
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  آقای رسول پناه شما که گفتید پول برانکو جوره ولی نمیتونیم اون رو به دستش برسونیم
  شنیدم که آقای علی کریمی گفته که پول برانکو رو بدید من قول شرف میدم که به دستش برسونم اگه دروغ نمیگید
  آقای رسول پناه واقعا اگه دروغ نمیگی و پول برانکو جوره و مشکل فقط به دستش رسوندنشه یا به حسابش واریز کردنشه ما هوادارا به آقای کریمی کاملا اطمینان و ایمان داریم پول برانکو رو به آقای کریمی بده تا به دستش برسونه ما مطمعنیم که آقای کریمی سرش بره قولش عمل میکنه

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن