melbet_head

آفتی به نام وعده پرداخت پول به برانکو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 470 ] - یکشنبه, 20 مهر 1399

آفتی به نام وعده پرداخت پول به برانکو

داستان پرداخت پول سرمربی سابق پرسپولیس مثل کلاف درهمی شده که انگار پیدا کردن سرنخش نشدنی است اما به مساله ای مهم ختم شده، ناراحتی هواداران از مدیران باشگاه با... 4 out of 5 based on 5 ratings.
آفتی به نام وعده پرداخت پول به برانکو

داستان پرداخت پول سرمربی سابق پرسپولیس مثل کلاف درهمی شده که انگار پیدا کردن سرنخش نشدنی است اما به مساله ای مهم ختم شده، ناراحتی هواداران از مدیران باشگاه با...

ارتش سرخ دات كام :

داستان پرداخت پول سرمربی سابق پرسپولیس مثل کلاف درهمی شده که انگار پیدا کردن سرنخش نشدنی است اما به مساله ای مهم ختم شده، ناراحتی هواداران از مدیران باشگاه با وعده های محقق نشده!

  ٧ ماه از صدور رای کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان درباره مطالبات سرمربی سابق پرسپولیس می گذرد اما مدیران باشگاه هر روز یک وعده برای تامین اعتبار و پرداخت این بدهی می دهند.

* ١١ مرداد 99، مهدی رسول پناه در مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها: می خواهیم طلب برانکو را پرداخت کنیم اما بزرگترین مشکل ما الان بحث انتقال پول است. اصلا قرار نیست پنجره نقل وانتقالاتی بسته شود چون بعد از تاریخ اعلامی فیفا (١6 مرداد) ما یک ماه فرصت داریم تا پول برانکو را بدهیم و فقط یک جریمه باید پرداخت کنیم. ما هم در این مدت پول برانکو و دستیارانش را کامل می دهیم تا برای همیشه این پرونده بسته شود.

* 15 مرداد 99، سرپرست باشگاه در گفت وگویی دیگر: ان شاءالله بخشی از مطالبات برانکو را هفته آینده پرداخت می کنیم و مابقی را در فرصت یک ماهه ای که به ما دادند واریز می کنیم و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

* 24 مرداد 99 بعد از به پایان رسیدن ضرب الاجل فیفا و جریمه 6٠ هزار فرانکی، مهدی رسول پناه در برنامه ورزش و مردم: هواداران هر روز می گویند پول برانکو چه شد؟ تا یک ماه دیگر قطعا این بدهی پرداخت می شود زیرا منابع آن را تامین کرده ایم.

* ٢١ شهریور 99 مهدی رسول پناه باز هم در برنامه ورزش و مردم: من ماه قبل گفته بودم که در چند روز آینده بخش دیگری از مطالبات برانکو را پرداخت می کنیم اما اتفاقاتی رخ داد که نتوانستیم این کار را انجام بدهیم. با این حال در دو هفته آینده مطالبات برانکو را پرداخت می کنیم. دیروز هم دوباره یک نامه نوشتیم که ٣٠ روز به ما فرصت بدهند اما جواب رسمی ندادند. شاید قبول کنند. اگر قبول نکنند هم تا دو هفته آینده مطالبات برانکو را پرداخت می کنیم.

* 19 مهر 99، رسول پناه در گفت وگو با یکی از خبرگزاری ها: 350 هزار یورو فراهم کرده ایم اما منتظریم تمام پول را یک جا پرداخت کنیم، الان این پول را پرداخت کنیم، فایده ای ندارد. ما به خاطر اینکه حسن نیت مان را نشان دهیم، دو نامه به فیفا و AFC زدیم. حتی برای AFC هم نامه زدیم تا حسن نیت مان را نشان دهیم. ما الان هم یک درخواست به AFC فرستادیم و اگر آنها درخواست ما را رد کنند، ما پس فردا (دوشنبه) همین 350 هزار یورو را به حساب برانکو واریز خواهیم کرد.

* رضا یلوه، معاون اقتصادی باشگاه در صفحه شخصی خودش: بخشی از منابع ریالی طلب برانکو فراهم شده که درصدد هستیم ظرف چند روز آینده، از طریق بانک مرکزی حواله ارزی را دریافت کنیم و به حساب او واریز کنیم.

* ٢٢ شهریور 99، رضا یلوه در مصاحبه تلویزیونی: منابع مالی مطالبات برانکو فراهم شده و با باشگاه در نامه ای از این مربی خواسته که به پرسپولیس فقط دو هفته دیگر فرصت بدهد تا طی یک هفته یا ١٠ روز آینده تمام مطالبات برانکو را بپردازیم.

* ١٧ مهر 99، معاون اقتصادی باشگاه در صفحه شخصی: بخشی از باقیمانده طلب برانکو را تامین کردیم و در هفته آینده سایر منابع هم تامین خواهد شد.

* 12 شهریور 99، رغتبی، عضو هیات مدیره پرسپولیس در جمع خبرنگاران: نباید پنجره بسته شود. پرسپولیس نباید با محدودیتی مواجه شود. می دانیم فرصت محدود است ولی امروز مقدمات یک پرداخت دیگر انجام شد. احتمالا شنبه به حساب برانکو می نشیند. با این پرداخت هم بدهی تسویه نمی شود ولی هنوز وقت داریم.

با این اوصاف آخرین وعده همان 350 هزار یورویی است که سرپرست باشگاه گفته دوشنبه (21 مهر 99) به حساب برانکو واریز خواهد شد و باید منتظر ماند دید بالاخره داستان مطالبات مالی برانکو از پرسپولیس و مدیرانی که هر روز یک وعده برای پرداخت این پول می دهند، به کجا خواهد رسید. این درست که گران شدن ارز و تحریم ها کار را برای پرداخت این پول سخت کرده اما مدیران باشگاه هم باید بدانند که عدم صداقت و وعده های پوچ بیش از هر موضوع دیگری هواداران را آزار می دهد. اگر به جای این وعده ها صداقت بیشتری در گفته های خود داشتند، رفتار دیگری هم از هواداران می دیدند. آن هم در حالی در همین فوتبال برخی مدعی اند پول برانکو را می توانند بدون هیچ مشکلی به او برسانند و این نمی تواند مانعی در محقق شدن وعده مدیران باشگاه باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما مشکلات پرسپولیس با انتخاب سمیعی مرتفع خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن