melbet_head

حسینی: فیفا مهلتی برای کسر امتیاز تعیین نکرده است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 468 ] - یکشنبه, 20 مهر 1399

حسینی: فیفا مهلتی برای کسر امتیاز تعیین نکرده است

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را در خصوص پرونده طلب برانکو، شکایت النصر و عیسی آل کثیر ارائه کرد. امیرعلی حسینی در خصوص موضوع پرداخت مطالبات بر... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حسینی: فیفا مهلتی برای کسر امتیاز تعیین نکرده است

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را در خصوص پرونده طلب برانکو، شکایت النصر و عیسی آل کثیر ارائه کرد. امیرعلی حسینی در خصوص موضوع پرداخت مطالبات بر...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را در خصوص پرونده طلب برانکو، شکایت النصر و عیسی آل کثیر ارائه کرد.

امیرعلی حسینی در خصوص موضوع پرداخت مطالبات برانکو و خطراتی که در این مورد پرسپولیس را تهدید می کند، ظهار داشت:مدیریت قول داده قبل از اینکه بخواهد خطری متوجه باشگاه شود این وجه را پرداخت کنند. سوال بود که آیا خطر کسر امتیاز یا سقوط به لیگ پائین تر وجود دارد؟ آنچه در رأی نوشته شده بسته شدن پنجره تا روز پرداخت است.

وی افزود: یعنی روزی که پول پرداخت می شود پنجره باید باز شود آیا اینکه کسر امتیازی باشد یا نه در حوزه کار من نیست که بخواهم اظهار نظر کنم ولی بر اساس یازده سالی که در باشگاه بودم، وقتی حکمی می آید فیفا قبل از آن مهلتی در حدود یک ماه تا 45 روز می دهد و بعد از آن پنجره شما بسته می شود. اگر دو پنجره بسته شد و باشگاه به تعهداتش عمل نکرداتفاقات بعدی می افتد. ولی ما چنین مکاتبه ای نداشته ایم.

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیسدر مورد اینکه وکیل برانکو اعلام کرده امروز مهلت پایانی پرسپولیس بوده و جریمه های سنگین تر اعمال می شود: من در رسانه ها خواندم اما چیزی برای من نیامده است. هیچ مکاتبه ای از فیفا نشده که مهلتی بگذارند اگر شما تا این روز پول را ندهید به لیگ پایین تر سقوط می کنید.

وی تصریح کرد: ما یک رأی در 22 مرداد داشتیم. یک ماه به ما فرصت داده بودند. با توجه به 31 روزه بودن مرداد، می شد روز 21 شهریور. می گویند روز ابلاغ حساب نمی شود، گیریم 22 شهریور. در 22 شهریور این پول پرداخت نشد، چند روز بعد از آن وکیل برانکو اعلام کرد و پنجره ما را بستند. ولی در رأی تنها چیزی که نوشته شده تا روز پرداخت است. وقتی پول پرداخت شد ان شاالله پنجره باز می شود.

حسینی در مورد اینکه فیفا به خاطر شکایت النصر از پرسپولیس مدارک خواسته اظهار داشت: فیفا از ما چیزی نخواسته و به فیفا هم مربوط نمی شود. ما در بازه زمانی مشخصی در سازمان لیگ قراردادها را به ثبت رساندیم و خود AFC هم یک هفته قبل از اولین بازی پنجره را می بندد و شما نمی توانید آپلود کنید. ما در زمان مهلت قانونی که داشتیم کلیه موارد را به فدراسیون فوتبال تقدیم کردیم و آن ها هم به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردند. دو مدرک از AFC داریم که یکی از آن ها IDکارت بچه ها است.

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در مورد مساله ممنوعیت حضور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این در رأی فیفا نیست ولی چیزی که در کتاب قانون نوشته، مرحله اول تذکر و توبیخ رسمی است، بعد از آن بسته شدن پنجره است، بعد آن کسر امتیاز، بعد از آن سقوط به لیگ پایین تر و بعد از آن محروم شدن فدراسیون های ملی از بازی های فیفا است. ان شاءالله به محض پرداخت پنجره باز می شود.

حسینی در مورد اینکه فیفا برای اعمال تنبیهات، ترتیبی قائل نمی شود گفت: ما رأی کمیته انضباطی را داریم که بالاترین مرجع در فیفا است از کمیته وضعیت بازیکنان و شورای حل اختلاف هم بالاتر است. در رأی به صراحت آمده به محض اینکه پول را ندهید پنجره بسته می شود و این اتفاق افتاده، تخفیفی هم تا به حال نداده اند و سر یک ماه پنجره ما را بستند.

وی در خصوص پرونده عیسی آل کثیر اظهار داشت: روال این پرونده به این ترتیب است که وقتی اعتراضی دارید باید آن را اعلام کنید و بگویید شرح تفصیلی رأی را می خواهیم. ما این کار را انجام دادیم و منتظریم شرح تفصیلی بیاید. وقتی بیاید آن را مطالعه می کنیم تا سه روز بعد که اعتراضمان را رسما اعلام و ثبت می کنیم. در پنج روز بعدی باید لایحه تکمیلی به همراه مدارک و ضمائم را به AFC تقدیم کنیم.

حسینی در مورد مساله وحید امیری اضافه کرد: تا الان چیزی نداده ایم. کاری که کردیم از فدراسیون فوتبال استعلام گرفتیم ببینیم با توجه به اینکه قوانین در مورد این موضوعات در خصوص دو بازی رفت و برگشتی بوده، ما فقط یک نامه به فدراسیون دادیم و درخواست کردیم این موضوع را پیگیری کنند چون آنها با AFC مستقیم در ارتباط هستند اما خودمان مستقیم با AFC مکاتبه نکردیم.

وی در مورد درخواست میزبانی فینال لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: ما درخواست میزبانی ندادیم ولی این کار را امروز انجام می دهیم. من امروز نامه آن را ارسال می کنم اما قبل از اینکه بازی های مرحله گروهی شروع شود از همه فدارسیون های شرکت کننده پرسید که آیا شرایط میزبانی را دارید یا خیر که قطر این شرایط را داشت. گفته بودند در غرب آسیا برگزار می شود و زمانش را اعلام می کنند. تا به حال که چیزی نگفتند. ما نامه میزبانی در فینال را زده ایم اما احتمال آن را زیاد نمی دانم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    یعنی شما منتظری پول رو که طبق مهلت فیفا و حتی مهلت 30 روزه برانکو ندادی فیفا به نظرت دوباره محروم کنه یا مهلت جدیدی بده!؟شما جای فیفا در ان مهلت پول رو ندادی طرف زو هم که ازش مهلت گرفتی سرکار گذاشتی...حتما توقع داری دوباره نامه بزنه پرسپولیس 20روز وقت داری وگرنه کسر امتیاز میشی؟!!!!یعنی فیفا اینقدر احمقه..نه داداش رای میزنه کسر شش امتیاز احتمالا و اگه تا فلان تاریخ ندی سقوط به دسته پایین تر..تازه اگه عربها لابی نکنن و مستقیم نریم دسته یک و لیگ قهرمانان هم النصر جایگزین نشه!!

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن