melbet_head

پرسپولیس و معضل بزرگی به نام مدیریت!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 520 ] - یکشنبه, 20 مهر 1399

پرسپولیس و معضل بزرگی به نام مدیریت!

این روز ها نوع مدیریت و کارنامه مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس به معضلی بزرگ برای این باشگاه تبدیل شده است. شاید باورش سخت باشد که بزرگترین رقیب و دشمن... 4 out of 5 based on 3 ratings.
پرسپولیس و معضل بزرگی به نام مدیریت!

این روز ها نوع مدیریت و کارنامه مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس به معضلی بزرگ برای این باشگاه تبدیل شده است. شاید باورش سخت باشد که بزرگترین رقیب و دشمن...

ارتش سرخ دات كام :

این روز ها نوع مدیریت و کارنامه مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس به معضلی بزرگ برای این باشگاه تبدیل شده است.

شاید باورش سخت باشد که بزرگترین رقیب و دشمن این روز های پرسپولیس، مدیریت نادرست و به نوعی سرپرستی این باشگاه است. مهدی رسول پناه که چند ماهی است به عنوان تصمیم گیرنده اصلی باشگاه پرسپولیس فعالیت می کند با رفتارها، صحبت ها و عملکردش جز حاشیه و دردسر برای پرسپولیس ارمغانی نداشته است.
 
وقتی به عملکرد، دستاورد و حتی صحبت های رسول پناه در چند ماه گذشته نگاه می کنیم متوجه می شویم که این مدیر ناآشنا با فضای ورزش و فوتبال چه تصمیمات نادرستی را در این مدت اتخاذ کرده است.

رسول پناه که طی ماه های اخیر و البته پس از برکناری انصاری فرد روی صندلی ریاست قرار گرفته است تنها دلخوش به کارگزاری بوده که هر ماه لقمه آماده ارزی و ریالی را در اختیار باشگاه قرار می داده و عملا خود هیچ آورده ای برای باشگاه نداشته و تا به نوعی نشان دهد هر فردی هم به جای وی روی این صندلی قرار بگیرد تفاوتی نداشته و تنها نام افراد با هم فرق خواهد کرد.

عدم پرداخت طلب برانکو، مسئله ناراحتی بازیکنان و کادرفنی، گفتن جملات و مسائل نادرست حتی در رسانه ها (مثل ماجرای بدهکاری کارگزار پرسپولیس، ماجرای بیرانوند، پرداخت طلب برانکو از طریق مطالبات پرسپولیس در AFC و...)، پرداخت بیش از حد به بازیکنان و عدم جمع کردن پول برای پرداخت طلب برانکو، عدم ارتباط سیاسی قوی برای حل کردن مشکلات بزرگ پرسپولیس، عدم توانایی برای تهیه پول در ماجرای برانکو، ماجرا های عجیب رفتنش به قطر، رفتار ناشایست با بازیکنانی مانند خلیل زاده، رادو، انصاری، ربیع خواه، بشار و ...، عدم رفتار و مدیریت درست در بحث جذب یک اسپانسر که مبلغ زیادی به پرسپولیس می رساند و ... فقط قسمتی از اشتباهات عجیب رسول پناه در این مدت بوده. در ضمن به همه این ها عدم صداقت در رفتار و گفتار را هم اضافه کنید تا متوجه شوید چه پدیده ای مدیریت بزرگترین باشگاه ایران، قهرمان چهار دوره متوالی لیگ و فینالیست لیگ قهرمانان آسیا بر عهده دارد.

هرچه هست فعلا در پرونده برانکو کسر امتیاز و حتی سقوط به دسته پایین تر پرسپولیس را تهدید می کند، اما رسول پناه و مدیران پرسپولیس هیچ اراده ای برای برون رفت از این شرایط ندارند و فقط و فقط به هواداران پرسپولیس "وعده" توخالی می دهند.
 
به نظر می رسد که پدیده مدیریتی در دو تیم پایتخت حاد تر از هر زمان دیگری باشد و طی ماه ها و سال های اخیر بارها شاهد برکناری، بازداشت و حتی استعفای مدیران این دو باشگاه بوده ایم. اکنون هم باشگاه پرسپولیس در دورانی قرار دارد که علی رغم داشتن تیمی یکدست و کادری توانا در عرصه مدیریتی با چالش های بسیار جدی مواجه بوده که می تواند روی عملکرد تیم در فصل آینده و حتی فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز تاثیرات منفی بگذارد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما ترک پرسپولیس توسط شجاع باعث به مشکل خوردن تیم می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن