melbet_head

رسول پناه: امیدوارم پول برانکو را از طریق وزارت امورخارجه پرداخت کنیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 909 ] - یکشنبه, 20 مهر 1399

رسول پناه: امیدوارم پول برانکو را از طریق وزارت امورخارجه پرداخت کنیم

 سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: بهترین و مطمئن ترین راه انتقال پول از مسیر قانونی وزارت امور خارجه است. مهدی رسول پناه در جمع خبرنگاران در مورد مط... 4 out of 5 based on 7 ratings.
رسول پناه: امیدوارم پول برانکو را از طریق وزارت امورخارجه پرداخت کنیم

 سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: بهترین و مطمئن ترین راه انتقال پول از مسیر قانونی وزارت امور خارجه است. مهدی رسول پناه در جمع خبرنگاران در مورد مط...

ارتش سرخ دات كام :

 سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: بهترین و مطمئن ترین راه انتقال پول از مسیر قانونی وزارت امور خارجه است.

مهدی رسول پناه در جمع خبرنگاران در مورد مطالبات برانکو از پرسپولیس گفت: پیگیر پرداخت مطالبات آقای برانکو هستیم. امروز بخشی از این مطالبات تأمین شده و همان طور که به ما خبر دادند مابه التفاوت آن را کارگزار باشگاه تأمین خواهد کرد تا مطالبات برانکو را پرداخت کنیم و از شرمندگی این مربی دربیاییم. واقعا شرایط سخت است و کسی هنوز کمکی به پرسپولیس نکرده است، اما کارگزار بخشی از این مطالبات را تأمین کند و ما آن را در اختیار آقای برانکو قرار بدهیم.

وی در مورد این که آیا راه انتقال پول به برانکو را پیدا کرده اید و با وزارت امور خارجه در این باره صحبت داشته اید، گفت: بله، بهترین راه انتقال، انتقال از راه قانونی خودش است. چون مبلغ بالاست و خطرناک است و ان شاءالله بتوانیم از طریق قانونی که همان وزارت امور خارجه است پول را منتقل کنیم.

رسول پناه در باره این که ظاهرا به خاطر تحریم ها مشکلاتی برای انتقال پول وجود دارد عنوان کرد: همه اش مشکل است. درست است که برخی گفته اند ما می توانیم از طریق تهران پول را پرداخت کنیم، اما این حالت کارمزد دارد. بهترین و مطمئن ترین راه انتقال پول از مسیر قانونی وزارت امور خارجه است.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت محمد نادری با پرسپولیس گفت: چند بار با این بازیکن تماس گرفته ایم و منتظریم به باشگاه بیاید. با مدیر برنامه هایش هم صحبت کردیم قرار است به باشگاه بیاید ولی هنوز نیامده است.

رسول پناه در مورد وضعیت بشار رسن گفت: امروز باید بخشی از مبلغ قراردادش را پرداخت می کردیم، که پرداخت کردیم و منتظریم به ایران بیاید.

وی در مورد این که بازیکنان پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن آپشن های قراردادهایشان شاکی هستند، تمرینات این تیم کی شروع می شود، گفت: پرسپولیس مشکلات زیادی دارد اکنون مهم برای ما و همه هواداران دغدغه پول برانکو است. تمام اولویت و تمرکز ما پرداخت مطالبات این مربی است.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در مورد این که پیروانی گفته است که طلب برانکو باید با دلار 3 هزار تومانی و در زمان آقای عرب پرداخت می شد گفت: این پول باید قبل از دوره عرب پرداخت می شد. این مطالبات برانکو مربوط به سال 97 است و شکایتی هم او کرده مربوط به سال 97، دوره آقای عرب بوده است. ایشان هم توجیهات خودشان را داشته است. با دلار 3 هزار تومانی این پول پرداخت نشده و ما اکنون باید این پول را با دلار 30 هزار تومانی بپردازیم. با این همه هزینه هایی که باشگاه دارد. فشار روی باشگاه زیاد است و کسی هم نمی آید کمک کند، همه فقط طرح و پیشنهاد می دهد هیچ کس به معنای واقعی برای کمک نیامده است.

وی در مورد این که آقای علیپور و سایر اعضای هیأت مدیره چه نقشی داشته اند و چه کمکی کرده اند گفت: بله این که کمک کرده اند، کارهایی برای تأمین سرمایه برای پول برانکو انجام داده اند و هم پیشنهاد دادند و هم انجام دادند.

رسول پناه در مورد این که برخی از پیشکسوتان هیچ کمکی نکردند و فقط فضای جامعه را ملتهب کردند، گفت: نیت آنها هم خیر است، هواداران باید قضاوت کنند. شما می بینید موجی ایجاد شده و همه در حال موج سواری هستند. بله ما وظیفه داریم نسبت به تأمین پول آقای برانکو و وظیفه داریم این پول را پرداخت کنیم. می دانم دغدغه همه هواداران است، درکشان هم می کنم اما واقعا این را به همه هواداران می گویم باشگاه دست تنهاست و کسی هم کمک نکرده است. اگر کسی کمک کرده به ما اعلام کند. متأسفانه هیچ کس نیامده و فقط پیشنهاد داده اند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • ALI666 Mosavi
    ALI666 Mosavi :
    واقعا اون پیشکسوت هایی که میگفتند پرسپولیس را خصوصی سازی و در اختیار ما قرار بدین و... الان کجا هستند؟؟؟؟؟؟
    شما که پول دارین تیم رو در اختیار بگیرین چرا هیچ کمکی نمکنند(قرض)و بعد که پاداش آسیایی اومد پس بگیرین؟؟؟؟

    پرسپولیس غریب همه دوران ها

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن