melbet_head

کنعانی از مهره جانشین تا انتخاب قطعی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 927 ] - 9 روز پیش

کنعانی از مهره جانشین تا انتخاب قطعی

به نظر نمی رسد دیگر این روزها کسی شکی در توانایی های محمد حسین کنعانی زادگان داشته باشد. کارلوس کی روش در آخرین دیداری که هدایت تیم ملی ایران را مقابل ژاپن بر... 5 out of 5 based on 5 ratings.
کنعانی از مهره جانشین تا انتخاب قطعی

به نظر نمی رسد دیگر این روزها کسی شکی در توانایی های محمد حسین کنعانی زادگان داشته باشد. کارلوس کی روش در آخرین دیداری که هدایت تیم ملی ایران را مقابل ژاپن بر...

ارتش سرخ دات كام :

به نظر نمی رسد دیگر این روزها کسی شکی در توانایی های محمد حسین کنعانی زادگان داشته باشد.

کارلوس کی روش در آخرین دیداری که هدایت تیم ملی ایران را مقابل ژاپن برعهده داشت، با زوج پورعلی گنجی به عنوان مدافع میانی سمت راست و کنعانی زادگان به عنوان مدافع میانی سمت چپ تیمش را راهی میدان کرد تا رفته رفته نقش این مدافع جنوبی از یک مهره نیمکت نشین در تیم ملی به مهره کلیدی تبدیل شود.

در واقع کی روش در حال آماده کردن تیم ملی برای مقدماتی جام جهانی 2022 بود و کنعانی زادگان هم یکی از مهره های مورد نظرش؛ حالا و پس از نزدیک به یکسال که از جدایی سرمربی پرتغالی تیم ملی سپری شده، اگرچه شرایط اقتصادی و اجتماعی و ورزشی و ...... اصلا خوب پیش نرفته، ولی تمام این اتفاقات برای کنعانی زادگان در سایه پیشرفتی که با پرسپولیس تجربه کرد، قرار گرفته است.

مدافع 26 سال پرسپولیس مقابل ازبکستان در کنار خلیل زاده قرار گرفت و روز کم اشتباهی داشت. او در اولین مصاف تدارکاتی تیم ملی نمایش کم اشتباهی داشت و علاوه بر سرزنی و قطع توپ ها مقابل بازیکنان فیزیکی حریف کم نیاورد و همان نمایشی را تکرار کرد که در بازی های اسیایی با پرسپولیس از او دیده بودیم.

البته این اولین بازی کنعانی زادگان با پیراهن تیم ملی زیر نظر اسکوچیچ بود و باید دید سرمربی کروات تیم ملی که در این اردو مرتضی پورعلی گنجی را به دلایلی فرانخوانده، چه نظری در رابطه با این بازیکن و سایر مدافعان میانی تیم ملی دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن