melbet_head

عربشاهی: کارمندان وزارت جای پیشکسوتان را در هیات مدیره گرفته اند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 203 ] - دوشنبه, 21 مهر 1399

عربشاهی: کارمندان وزارت جای پیشکسوتان را در هیات مدیره گرفته اند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اعضای هیات مدیره مثل علیپور و فیاض چه کارایی مفیدی برای پرسپولیس می توانند داشته باشند. ضیاء عربشاهی در گفت وگویی، در مورد حضور برخی افر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عربشاهی: کارمندان وزارت جای پیشکسوتان را در هیات مدیره گرفته اند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اعضای هیات مدیره مثل علیپور و فیاض چه کارایی مفیدی برای پرسپولیس می توانند داشته باشند. ضیاء عربشاهی در گفت وگویی، در مورد حضور برخی افر...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اعضای هیات مدیره مثل علیپور و فیاض چه کارایی مفیدی برای پرسپولیس می توانند داشته باشند.

ضیاء عربشاهی در گفت وگویی، در مورد حضور برخی افراد در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و انفعال آنها مقابل مشکلات مالی باشگاه اظهار داشت: اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس را وزارت ورزش انتخاب می کند، اما خیلی جالب است که در بین این اعضای هیأت مدیره که 5 یا 7 نفر می توانند باشند حتی 2 پیشکسوت پرسپولیس در آن حضور ندارد. آن هم در حالی که پرسپولیس با زحمت و تلاش بازیکنان قدیمی هواداران میلیونی پیدا کرد است.

وی تأکید کرد: پیشکسوتانی مثل من برای تیم بازی کردند و قهرمانی آوردند تا این تیم هوادار میلیونی پیدا کرد. آن زمان که پرسپولیس در 20 دقیقه اول دو گل به حریفان می زد و تماشاگران به این تیم لقب زلزله را می دادند هیچ کدام از اعضای این هیأت مدیره نبودند. حالا چرا نباید دو نفر از اعضای هیأت مدیره از پیشکسوتان باشگاه باشند؟!

عربشاهی با اشاره به توانایی های بالای پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در بین پیشکسوتان پرسپولیس بازرگانان و بیزینس من های قوی وجود دارند که اسم و رسمی زیادی در فوتبال و کشورمان دارند و برای پرسپولیس و تیم ملی زحمت کشیده اند. چرا این افراد نباید در هیأت مدیره باشند اما علیپور که کسی او را نمی شناسد عضو هیأت مدیره شود. فیاض و علیپور کارمندان سازمان ورزش هستند، واقعا چرا این افراد به عنوان اعضای هیأت مدیره پرسپولیس انتخاب شده اند؟ آقای سلطانی فر! چرا یکی مثل علی پروین و محمود خوردبین نباید عضو هیأت مدیره باشگاه باشند. پیشکسوتانی مثل اینها لب تر کنند می توانند برای پرسپولیس پول بیاورند.

این پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به گذشته های باشگاه عنوان کرد: زمانی که ما فوتبال بازی می کردیم وزارت ورزشی نبود که بخواهد هزینه های باشگاه را بدهد، این هواداران پرسپولیس بودند که هزینه های تیم را می دادند. الان هم اگر بزرگان و پیشکسوتان تیم در هیأت مدیره باشگاه حضور داشته باشند و حساب بانکی اعلام کنند می توانند از هواداران کمک بگیرند، اما آیا هواداران برای علیپور و فیاض چنین کاری می کنند؟!

وی در مورد این که اعضای هیأت مدیره مدام از کارگزار باشگاه انتظار کمک مالی دارند بیان کرد: اگر پیشکسوتان خوشنام پرسپولیس وارد هیأت مدیره شوند و بیزینس من های قوی این تیم به هیأت مدیره بیایند، نیازی به کارگزار نیست. علیپور و فیاض کارمندان وزارت ورزش بودند و اکنون در هیأت مدیره پرسپولیس به دنبال شهرت و اسم و رسم هستند. آنها می خواهند برای خود اعتبار کسب کنند، همانطور که عرب و طاهری را کسی نمی شناخت. من از هیچ کس نمی ترسم، زیرا این نظام و کشورم را دوست دارم، پس خودم حراستی هستم چون کشور و جمهوری اسلامی را دوست دارم.

ضیاء عربشاهی تأکید کرد: علیپور، فیاض و رغبتی و X و Y چه کاری می توانند برای پرسپولیس انجام بدهند که من و امثال من نمی توانند برای پرسپولیس انجام بدهیم. این افراد به دنبال شهرت و انتشار عکس هایشان در سایت های خبری هستند.

وی با اشاره به یک خاطره از وزیر ورزش گفت: آقای وزیر یک هفته بعد از حضور در وزارت ورزش با پیشکسوتان پرسپولیس جلسه گذاشت و گفت من حتماً از پیشکسوتان باشگاه استفاده خواهم کرد و ارزش آنها را می دانم، اما آقای وزیر! اکنون چرا حداقل دو پیشکسوت پرسپولیس عضو هیأت مدیره این باشگاه نیستند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    اعضای هیئت مدیره باهمه ناکارآمدی شان صدشرف دارند به پیشکسوتانی چون تو
    خداوندماراازشرشماهامصون دارد

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن