melbet_head

رقابت اینیستا، کاناوارو، هالک و... برای رسیدن به پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 725 ] - دوشنبه, 21 مهر 1399

رقابت اینیستا، کاناوارو، هالک و... برای رسیدن به پرسپولیس

دیدارهای منطقه شرق ابتدا قرار بود در یکی از کشورهای این منطقه انجام شود اما با تاخیر مجدد این مسابقات،AFC اعلام کرد دیدارهای 4 گروه باقی مانده نیز در قطر انجا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رقابت اینیستا، کاناوارو، هالک و... برای رسیدن به پرسپولیس

دیدارهای منطقه شرق ابتدا قرار بود در یکی از کشورهای این منطقه انجام شود اما با تاخیر مجدد این مسابقات،AFC اعلام کرد دیدارهای 4 گروه باقی مانده نیز در قطر انجا...

ارتش سرخ دات كام :

دیدارهای منطقه شرق ابتدا قرار بود در یکی از کشورهای این منطقه انجام شود اما با تاخیر مجدد این مسابقات،AFC اعلام کرد دیدارهای 4 گروه باقی مانده نیز در قطر انجام خواهد شد تا تکلیف دیگر تیم فینالیست امسال مشخص شود.

رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در این فصل به دلیل شیوع کرونا با شیوه ای تازه و متفاوت از قبل درحال انجام است و برخلاف سال های اخیر این تورنمنت با وقفه و مشکلات زیادی در برنامه ریزی مسابقات دنبال شد. درنهایت با فروکش کردن اپیدمی کرونا در کشورهای مختلف،AFC  تصمیم گرفت دیدارهای منطقه غرب این مسابقات را به صورت متمرکز و در کشور قطر برگزار کند که در پایان این پرسپولیس ایران بود که توانست به عنوان بهترین تیم این منطقه راهی فینال شود.

دیدارهای منطقه شرق نیز ابتدا قرار بود در یکی از کشورهای این منطقه انجام شود اما با تاخیر مجدد این مسابقات،AFC  اعلام کرد دیدارهای 4 گروه باقی مانده نیز در قطر انجام خواهد شد تا تکلیف دیگر تیم فینالیست امسال مشخص شود. طبق زمان بندی اعلامی ازسوی AFC مرحله گروهی این رقابت ها از 28 آبان تا 14 آذر برگزار می شود. مراحل یک هشتم نهایی، یک چهارم نهایی و نیمه نهایی منطقه شرق آسیا، بلافاصله پس از پایان دیدارهای مرحله گروهی از 16 تا 23 آذرماه 1399 به صورت تک مسابقه برگزار می شوند تا فینالیست منطقه شرق از میان 16 تیم حاضر در قطر که نمایندگان کشورهای استرالیا، تایلند، چین، ژاپن، کره جنوبی و مالزی هستند، انتخاب شود.

*گروه E: شانس بالای چینی ها
در این گروه تیم های اف سی سئول کره جنوبی، بیجینگ چین، ملبورن ویکتوری استرالیا و چیانگرای یونایتد تایلند حضور دارند. تیم کره ای در رقابت های این فصل لیگ کشورش در رتبه هفتم فصل عادی قرار گرفت و براساس قوانین این لیگ 12تیمی که 6تیم ابتدایی در پلی آف قهرمانی و 6تیم پایین جدول راهی پلی آف سقوط می شوند برای بقا در این مسابقات می جنگند. آنها هر دو بازی خود را در این مرحله باخته اند اما براساس قوانینی که پس از کرونا تغییر کرد به احتمال زیاد در کی لیگ ماندنی خواهند شد. سئول در تنها بازی خود در این گروه حریف استرالیایی را شکست داده اما به نظر کار سختی برای صعود خواهد داشت. بیجینگ چین نیز دیگر تیم این گروه است که با یک بازی در رده دوم قرار گرفته است. این تیم با مربیگری برونو جنسیو فرانسوی شانس خوبی برای صعود به مراحل بعد دارد و در لیگ چین نیز نتایج قابل قبولی کسب کرده و پس از قرار گرفتن در رتبه دوم گروه خود در این مسابقات، به یک چهارم نهایی سوپرلیگ چین رسیده است.

ملبورن ویکتوری هم در فصل گذشته لیگ استرالیا که به تازگی به پایان رسیده است در رتبه ماقبل پایانی قرار گرفت و شرایط خوبی برای حضور در لیگ قهرمانان ندارد. یک برد و یک شکست حاصل عملکرد آنها تا پیش از تعطیلی مسابقات است. چیانگرای تایلند نیز در فصل جدید لیگ این کشور با گذشت تنها 8هفته در رده پنجم قرار دارد و با توجه به اینکه هر دو دیدار ابتدایی خود را در آسیا با شکست پشت سر گذاشته است، کار سختی برای صعود به دور حذفی خواهد داشت.

*گروه F: مثلث مدعیان
اف سی توکیو، اولسان هیوندای، شانگهای شنهوا و پرث گلوری تیم های این گروه را تشکیل می دهند که فعلا تیم ژاپنی در صدر جدول قرار دارد. اف سی توکیو در کوران مسابقات جی لیگ راهی لیگ قهرمانان خواهد شد و به همین دلیل آمادگی خوبی برای ادامه این مسابقات دارد. آنها در لیگ داخلی رتبه دوم را دراختیار دارند و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل هستند. توکیو با دراختیار داشتن 4 بازیکن برزیلی می تواند یکی از مدعیان اصلی رسیدن به فینال این دوره از مسابقات لیگ قهرمانان باشد و با یک برد و یک تساوی در صدر جدول گروه قرار دارد. اولسان هیوندای مدعی اصلی قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ کره با جونیور نگرائو، مهاجم برزیلی خود که بهترین گلزن این فصل کی لیگ بوده یکی از اصلی ترین مدعیان امسال لیگ قهرمانان در منطقه شرق است و اگرچه تنها دیدار خود را در این گروه با تساوی پشت سر گذاشته اما احتمالا یکی از دو تیم صعودکننده خواهد بود.

شانگهای شنهوای چین با توجه به آغاز شیوع کرونا از این کشور هنوز هیچ مسابقه ای در لیگ قهرمانان برگزار نکرده است اما در لیگ چین به یک چهارم نهایی رسیده و می تواند رقیبی جدی برای دو تیم کره ای و ژاپنی باشد. پرث گلوری هم که در لیگ استرالیا به رتبه ای بهتر از ششمی نرسید، شانس زیادی برای صعود از این گروه دشوار ندارد.

*گروه G: رقابت بین نمایندگان چین و ژاپن
در این گروه ویسل کوبه، جوهور دارول، گوانگژواورگرانده و سوون سامسونگ حضور دارند. ویسل کوبه با آندرس اینیستا و یان فرتونگن، دو ستاره پابه‎سن گذاشته خود با 6امتیاز صدرنشین است و مدعی اصلی صعود از این گروه اما در لیگ ژاپن آنها رتبه دهم را دراختیار دارند. جوهوردارول مالزی نیز نماینده این کشور در لیگ قهرمانان است که در 7سال اخیر فاتح این رقابت ها شده و قدرت بلامنازع لیگ به شمار می رود. امسال برای دومین دوره پیاپی مالزی یک سهمیه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان دارد و جوهوردارول فصل پیش هم در دور گروهی حضور داشت که در رده چهارم گروهش قرار گرفت اما امسال شاید رتبه ای بهتر کسب کند. آنها از دو دیدار خود یک برد و یک شکست دارند و به لطف برتری برابر نماینده کره، در رده دوم قرار دارند. گوانگژو هم هنوز دیدارهای مرحله گروهی خود را آغاز نکرده اما با قدرت نمایی در لیگ چین یکی از مدعیان امسال است. شاگردان فابیو کاناوارو با دراختیار داشتن پائولینیو، هافبک برزیلی سابق تاتنهام در دور گروهی لیگ چین تنها 2شکست داشتند و حالا در یک چهارم نهایی باید با هبی چاینا بازی کنند. با توجه به شرایط کنونی شانس صعود این تیم به همراه ویسل کوبه بیش از دو تیم دیگر است.

سوون سامسونگ کره جنوبی در لیگ کشورش فصل چندان خوبی را پشت سر نگذاشته است و در لیگ قهرمانان نیز هر دو مسابقه خود را باخته تا خیلی زود به قعر جدول سقوط کند. با ادامه این روند به نظر نمی رسد بتوان آنها را یکی از تیم های مدعی برای صعود از این گروه دانست و احتمالا وداعی زودهنگام با این تورنمنت خواهند داشت.

*گروه H: 3 مدعی برای صعود
گروهی که با حضور یوکوهامامارینوس، جئونبوک موتورز، اف سی سیدنی و شانگهای SIPGتشکیل شده و با توجه به نتایج اخیر در اینجا هم دو تیم ژاپنی و چینی شانس های اصلی صعود به دور بعد هستند. یوکوهامامارینوس، قهرمان فصل پیش ژاپن اگرچه در این فصل فعلا رتبه ششم لیگ را دراختیار دارد اما در آسیا هر دو بازی ابتدایی خود را برده و مقتدرانه در صدر جدول قرار دارد. برزیلی ها در این تیم سهم زیادی از بازیکنان خارجی را دراختیار دارند و 5لژیونر این تیم اهل این کشور هستند.

جئونبوک موتورز را نیز نمی توان در جدول این گروه نادیده گرفت. این تیم به عنوان نایب قهرمان لیگ کره جواز حضور در فصل بعدی لیگ قهرمانان را به دست آورده اما در این دوره با یک تساوی و یک شکست شروع خوبی در این تورنمنت نداشته است. با این حال شاید در شروع دوباره مسابقات بتواند نتایج ضعیفش در دو بازی ابتدایی را جبران کرده و به دور بعد صعود کند.

سیدنی اف سی هم شرایطی مشابه تیم کره ای دارد و با یک تساوی و یک شکست مسابقات را آغاز کرده است. قهرمان این فصل لیگ استرالیا در گروه نسبتا دشواری قرار گرفته و کار سختی برای صعود به دور بعد دارد.

دیگر تیم مدعی این گروه شانگهای چین است که بدون انجام بازی در قعر جدول قرار دارد اما قطعا یکی از مدعیان صعود و حتی رسیدن به فینال این دوره است. این تیم با هدایت ویتور پریرا پرتغالی و دراختیار داشتن ستاره هایی چون اسکار و هالک برزیلی، مارکو آرناتوویچ اتریشی و آرون موی استرالیایی در گروه B لیگ چین قهرمان شد و راهی مرحله حذفی این مسابقات شده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما مشکلات پرسپولیس با انتخاب سمیعی مرتفع خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن