melbet_head

الحاقیه جدید و 20 میلیارد مازاد کارگزار در حساب

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 777 ] - دوشنبه, 21 مهر 1399

الحاقیه جدید و 20 میلیارد مازاد کارگزار در حساب

مدیران پرسپولیس خوب می دانستند که اگر تمام درآمدهایشان را صرف پرداخت بدهی برانکو کنند، بلافاصله بعد از آن برای پرداخت آپشن قرارداد بازیکنان و همچنین قسط اول پ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
الحاقیه جدید و 20 میلیارد مازاد کارگزار در حساب

مدیران پرسپولیس خوب می دانستند که اگر تمام درآمدهایشان را صرف پرداخت بدهی برانکو کنند، بلافاصله بعد از آن برای پرداخت آپشن قرارداد بازیکنان و همچنین قسط اول پ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیران پرسپولیس خوب می دانستند که اگر تمام درآمدهایشان را صرف پرداخت بدهی برانکو کنند، بلافاصله بعد از آن برای پرداخت آپشن قرارداد بازیکنان و همچنین قسط اول پیش پرداخت سال جدید آنها با مشکل مواجه می شوند. به همین منظور آنها در تلاش بودند پولی به باشگاه تزریق شود که بتوانند این مبالغ را تا حدود زیادی بپردازند.

با اینکه مدیران پرسپولیس دیروز در مقابل خبرنگاران حضور پیدا کردند و از تلاش برای تهیه پول برانکو از منابع مالی موجود و واریز این پول پیش از اینکه شرایط برایشان سخت تر شود گفتند، اما دیشب معاون مالی باشگاه پرسپولیس از تامین تمام و کمال این پول و واریز آن به حساب سرمربی اسبق سرخ ها تا امروز که مهلت پایانی برای پرداخت است، گفت. اما اینکه در جلسه بین مدیران پرسپولیس چه گذشت و ناگهان چه اتفاقی رخ داد که این پول ظرف چند ساعت تهیه و تصمیم گرفته شد آن را در آخرین روز از مهلت فیفا به حساب برانکو واریز کنند، موضوعی بود که برای اهالی رسانه و هواداران سرخ جای سوال داشت و مدیران پرسپولیس هیچ اشاره ای به این موضوع نداشتند که بالاخره از چه منبعی توانسته اند این پول را تهیه کنند.

*10 میلیارد نقد در باشگاه وجود داشت
همان طور که پرسپولیسی ها ظرف چند روز گذشته در صحبت هایشان اعلام کرده بودند مبلغ 350 هزار یورو از طلب برانکو ایوانکوویچ توسط باشگاه تهیه شده بود و آنها برای پرداخت اصل طلب این مربی و همچنین جرایمی که از سوی فیفا به آن اضافه شده بود مبلغی در حدود 500 هزار یورو کم داشتند که با توجه به نرخ ارز رقمی در حدود 16 میلیارد تومان برای سرخ ها آب می خورد.

در این خصوص شنیدیم مدیران پرسپولیس از بابت دریافتی های قبلی شان از کارگزار مبلغی در حدود 10 میلیار تومان در خزانه باشگاه اندوخته داشتند و فقط کارهای تبدیل آن به ارز انجام نشده بود و آنها در انتظار تهیه مابقی این مبلغ برای انجام کارهای نهایی واریز پول به حساب سرمربی تیم ملی عمان بودند.

* الحاقیه جدید در قرارداد با اسپانسر
طبق شنیده ها از یک منبع موثق، پرسپولیسی ها در چند روز گذشته مذاکراتی را با کارگزار خود داشتند تا اگر نتوانستند مبلغ مورد نظر را تا تاریخ پایان مهلت شان تهیه کنند، بتوانند این پول را از آتیه داده پرداز بگیرند و مانع اتفاقات بدتری که فیفا برایشان درنظر می گیرد، شوند.

ظاهرا کارگزار پذیرفته بود که این مبلغ را در اختیار پرسپولیسی ها قرار بدهد اما برای این کار خواهان اضافه شدن شرایطی جدید به قرارداد خود بودند که این موضوع درنهایت با نشست دیروز مدیران پرسپولیس مورد قبول قرار گرفت و با اینکه شرکت تحت قرارداد با پرسپولیس خواهان زمان 3 تا 4 روزه برای واریز این مبلغ به حساب سرخ ها شده بود، با توجه به ضرورت اقدام فوری، پذیرفت که بلافاصله مبلغ 20 میلیارد تومان به حساب باشگاه انتقال دهد.

*آپشن های قرارداد و قسط اول پیش پرداخت ها اولویت بعدی
مدیران پرسپولیس خوب می دانستند که اگر تمام درآمدهایشان را صرف پرداخت بدهی برانکو کنند، بلافاصله بعد از آن برای پرداخت آپشن قرارداد بازیکنان و همچنین قسط اول پیش پرداخت سال جدید آنها با مشکل مواجه می شوند. به همین منظور آنها در تلاش بودند پولی به باشگاه تزریق شود که بتوانند این مبالغ را تا حدود زیادی بپردازند.

در این خصوص شنیدیم مازاد مبلغی که از کارگزار به باشگاه تزریق می شود قرار است بین بازیکنان برای تسویه آپشن های قراردادشان تقسیم شود و همچنین آنها درحال رایزنی با یک منبع دیگر نیز هستند که مابقی پولی که برای پیش پرداخت بازیکنان لازم است را از این طریق تهیه کنند. شنیده می شود این منبع مالی جدید قرار نیست به عنوان اسپانسر در باشگاه حاضر شود و مشخص نیست که این پول قرار است از چه طریقی به سرخ ها داده شود.

برخی گمانه زنی ها به این موضوع اشاره دارد که دولت برای بهبود شرایط سرخابی ها قصد دارد از طریقی این پول را به باشگاه تزریق کند، اما هنوز این موضوع مورد تایید مدیران سرخابی قرار نگرفته است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن