melbet_head

کلانی: این افراد به مملکت خیانت کرده اند نه به پرسپولیس

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 786 ] - دوشنبه, 21 مهر 1399

کلانی: این افراد به مملکت خیانت کرده اند نه به پرسپولیس

 پیشکسوت پرسپولیس معتقد است کسانی که از داخل ایران برای پرسپولیس سنگ اندازی کرده اند باید تحت پیگیرد قانونی قرار بگیرند. حسین کلانی، بازیکن اسبق پرسپولیس... 5 out of 5 based on 5 ratings.
کلانی: این افراد به مملکت خیانت کرده اند نه به پرسپولیس

 پیشکسوت پرسپولیس معتقد است کسانی که از داخل ایران برای پرسپولیس سنگ اندازی کرده اند باید تحت پیگیرد قانونی قرار بگیرند. حسین کلانی، بازیکن اسبق پرسپولیس...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت پرسپولیس معتقد است کسانی که از داخل ایران برای پرسپولیس سنگ اندازی کرده اند باید تحت پیگیرد قانونی قرار بگیرند.

حسین کلانی، بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی در گفت وگویی با اشاره به حضورش همراه چهره های شاخص این باشگاه در مراسم استقبال از کاروان سرخ ها اظهار داشت: پرسپولیس مثل بچه من است. این باشگاه را ما درست کرده ایم در هر شرایطی برای ما عزیز و قابل احترام است. بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا فوق العاده بودند و در شرایط سخت به خاطر مردم و شادی آنها، مردان جنگیدند و وظیفه من بود برای تشکر و قدردانی از زحماتی که بچه ها و کادر فنی و دیگر اعضای تیم کشیدند به استقبال شان بروم و حضورم در فرودگاه حرکت کوچکی برابر فداکاری بود که اعضای تیم در این 4 سال برای همه ما داشتند

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به حواشی که این روزها حول و حوش تیم و باشگاه به گوش می رسد، تصریح کرد: مطمئن هستم این مسائل حل می شود. در هر خانواده ای این مشکلات وجود می آید. پرسپولیس بزرگ ترین خانواده ورزشی ایران که نه، بزرگترین خانواده ورزشی آسیاست و برخی مسائلی که برای این باشگاه با بزرگنمایی مطرح می شود، قابل حل و فصل شدن است. بچه ها و مدیران تا به امروز بارها ثابت کرده اند برای شادی مردم  از جان شان مایه گذاشته اند تا لبخند را روی لب مردم بیاورند.

او افزود: پرسپولیس و ارکان آن مثل حلقه های یک زنجیر هستند و همه ما باید کمک کنیم تا این حلقه از هم جدا نشود و زنجیر را حفظ کنیم. در خیلی از موضوعات دارند الکی شلوغش می کنند تا اتحاد پرسپولیسی ها را از بین ببرند. در حال حاضر دغدغه بزرگ همه پرداخت پول برانکو است که من مطمئن هستم با کمک همه ارکان باشگاه و مدیریت این مشکل خیلی زود برطرف می شود.

کلانی در واکنش به اخباری که پس از فینالیست شدن پرسپولیس مطرح شد، خاطرنشان کرد: یکسری از افراد واقعا نسبت به مملکت خائن هستند نه فقط نسبت به پرسپولیس. یک عده ای که علیه پرسپولیس گزارش می دهند، واقعا خائن به این مملکت و مردمش هستند. نام پرسپولیس در تورنمنت اخیر به عنوان یک باشگاه نبود، بلکه نماینده یک ملت ایران بود. همان طور که استقلال، سپاهان و شهرخودرو نماینده ایران بودند و برای ما حکم تیم ملی را دارند. حالا اگر این کارشکنی ها از سوی خارجی باشند، قابل هضم است اما از خیانت نباید گذشت و کسانی که این کار را انجام داده اند باید تحت پیگیرد قانونی قرار بگیرند.

مهاجم سال های دور پرسپولیس اظهار داشت: اطمینان دارم همه مسائل و مشکلات حل می شود. مردم با این همه مشکلات با موفقیت ورزشکاران شان لبخند می زنند. در شرایطی که کرونا و مشکلات اقتصادی و فوت یکی از مشاهیر بزرگ موسیقی مان زنده یاد شجریان همه را ناراحت کرده، پرسپولیس لبخند را بر لب مردم آورد و با کسانی که با گزارش به کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه مملکت کارشکنی می کنند و خائنان به مردم هستند، باید برخورد قانونی شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
 • ALI666 Mosavi
  ALI666 Mosavi :
  قهرمانی و موفقیت های پرسپولیس باعث رنجش و سوزش خیلی ها شده که کمر به زمین زدن تیم بستند اما زهی خیال باطل... هوادار مانند سالهای گذشته از تیم حمایت میکنه

  پرسپولیس پر درآمد ترین باشگاه ایران مشکلات مالی دارد!!!
  2.5 میلیون دلار پاداش آسیایی دوره قبل چه شد؟؟
  3 میلیون دلار پاداش این دوره را کجا هزینه کردید؟؟

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن