melbet_head

ذوالفقارنسب: اعضای هیات مدیره پرسپولیس را نمی شناسم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 213 ] - سه شنبه, 22 مهر 1399

ذوالفقارنسب: اعضای هیات مدیره پرسپولیس را نمی شناسم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را در خیابان هم ببینم نمی شناسمشان. بیژن ذوالفقار نسب در گفت وگویی، در مورد حضور افرادی مانند علیپور و ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ذوالفقارنسب: اعضای هیات مدیره پرسپولیس را نمی شناسم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را در خیابان هم ببینم نمی شناسمشان. بیژن ذوالفقار نسب در گفت وگویی، در مورد حضور افرادی مانند علیپور و ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را در خیابان هم ببینم نمی شناسمشان.

بیژن ذوالفقار نسب در گفت وگویی، در مورد حضور افرادی مانند علیپور و فیاض در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و این که این آقایان چه کمکی در این شرایط بحرانی مالی به این باشگاه کنند، اظهار داشت: واقعا این آقایان را نمی شناسم. پس اجازه بدهید در موردشان اظهارنظر هم نکنم، اما نکته ای که می توانم بگویم این است که باعث تعجب است وزارت ورزش بین این همه مدیران، صاحب نظران باشخصیت در عرصه ورزش و افرادی که علاقمند به پرسپولیس و آگاه به مسائل ورزشی هستند برای مدیریت در این باشگاه انتخاب نمی شوند.

وی افزود: مدیران و صاحب نظران با شخصیتی داریم که تمایل دارند در شرایط مناسب به این باشگاه کمک کنند، اما نمی دانم چرا افرادی ناشناخته و در این سطح برای مدیریت باشگاه و عضویت در هیأت مدیره باشگاه انتخاب می شوند. بهتر است از خود مسؤولان وزارت ورزش در این مورد سؤال بپرسیم، اما من هم از حضور این افراد تعجب می کنم.

ذوالفقار نسب در مورد این که چرا افراد متخصص در هیأت مدیره باشگاه حضور ندارند عنوان کرد: خیلی از پیشکسوتان، صاحب نظران و مدیران علاقمند به پرسپولیس ترجیح می دهند در این وضعیت مدیریت باشگاه وارد گود نشوند، اما افرادی که اکنون در هیأت مدیره باشگاه حضور دارند من اگر در خیابان ببینمشان نمی شناسمشان. پس بهتر است در موردشان صحبت نکنم، اما برای مدیریت در یک باشگاه قرار نیست که یک فرد حتماً فوتبالی باشد، بلکه یک مدیر باید سابقه مدیریتی داشته باشد و اطلاعات خوبی در این رشته داشته باشد. نمی دانم شاید این افراد توانمندی های خاص خود را دارند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن