melbet_head

قهر رادو در دوره محرومیت پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 379 ] - 9 روز پیش

قهر رادو در دوره محرومیت پرسپولیس

اگر بوژیدار رادوشوویچ به هر دلیلی از ادامه همکاری با پرسپولیس سر باز بزند، شرایط ویژه ای در فصل آتی برای پرسپولیس رقم خواهد خورد. بوژیدار رادوشوویچ، سنگربان ک... 5 out of 5 based on 1 ratings.
قهر رادو در دوره محرومیت پرسپولیس

اگر بوژیدار رادوشوویچ به هر دلیلی از ادامه همکاری با پرسپولیس سر باز بزند، شرایط ویژه ای در فصل آتی برای پرسپولیس رقم خواهد خورد. بوژیدار رادوشوویچ، سنگربان ک...

ارتش سرخ دات كام :

اگر بوژیدار رادوشوویچ به هر دلیلی از ادامه همکاری با پرسپولیس سر باز بزند، شرایط ویژه ای در فصل آتی برای پرسپولیس رقم خواهد خورد.

بوژیدار رادوشوویچ، سنگربان کروات سرخ ها، پس از چند فصل نیمکت نشینی و قرار گرفتن در سایه دروازه بان ملی پوش پرسپولیس و حضور کم درون دروازه سرخ ها، پس از جدایی بیرانوند شرایط ویژه ای را در پرسپولیس داشت.

رادو در حالی چند فصل پشت سر بیرانوند روی نیمکت پرسپولیس نشست که پس از جدایی او این فرصت را به دست آورد که پیراهن شماره یک سرخ ها را برتن کند. این در حالی بود که اگر از چند اشتباه او در آن دیدارها بگذریم، شرایط نسبتا خوبی را درون دروازه داشت. این در حالی است که هنوز بعضی ها معتقدند اگر او در دربی نیمه نهایی در صحنه گل دوم پرسپولیس تصمیم بهتری می گرفت، می توانست پرسپولیس را به جام دوم در فصل گذشته برساند.

*خیالی که راحت بود ولی...
در فصل نقل و انتقالات و با حضور حامد لک در پرسپولیس، رادو رقیب جدی پیدا کرد؛ رقیبی که در لیگ قهرمانان آسیا از سوی کادر فنی برای حراست از دروازه پرسپولیس انتخاب شد و توانست از این آزمون مهم با نمره فوق العاده ای بیرون بیاید تا از حالا خود را صاحب شماره یک در جمع سرخ ها بداند.

*پرونده جذب دروازه بان در پرسپولیس بسته شد؟!
خیلی ها براین باور بودند که حضور همزمان رادو و لک در پرسپولیس می تواند خیال کادرفنی این تیم از درون دروازه راحت شود اما....!

*پایان همکاری با رادوی شاکی؟
حالا با اما و اگرهایی که بر سر ادامه همکاری پرسپولیس با گلر کروات به وجود آمده، ممکن است همکاری چند ساله سرخ ها با رادو در همین روزها به پایان برسد. رادو که با نیمکت نشینی های متوالی برای پرسپولیس کنار آمده بود و هیچ گاه لب به اعتراض باز نکرد، حالا از دست پرسپولیسی ها به خاطر بدقولی های مالی باشگاه شاکی است و دور از ذهن نیست که این دلخوری به پایان همکاری با پرسپولیس منجر شود.

*قهر رادو در روزگار محرومیت پرسپولیس!
در حالی که به نظر می رسد کادر فنی روی لک به عنوان دروازه بان اول حساب باز کرده و با امیرحسین بیات، دروازه بان جوان پرسپولیس، نیز قطع همکاری کرده اند، جدایی احتمالی رادو در شرایطی که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس نیز بسته است، می تواند برای تیم یحیی دردسرساز شود. این در شرایطی است که رادو در سال هایی که به عنوان دروازه بان دوم، ذخیره بیرانوند بود، هیچ گاه بابت نیمکت نشینی هایش برای پرسپولیس مشکلی ایجاد نکرده بود و در همان مقطع هرگاه کادر فنی پرسپولیس به او میدان داد، به خوبی پاسخ این اعتماد را داده بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن