melbet_head

حسینی: اعتصاب نکردیم؛ صدای بازیکن و هوادار را بشنوید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 648 ] - سه شنبه, 22 مهر 1399

حسینی: اعتصاب نکردیم؛ صدای بازیکن و هوادار را بشنوید

کاپیتان پرسپولیس اعتقاد دارد وضعیت تیمی که طی چهار فصل اخیر در آسیا دوبار در فینال و یک بار در جمع چهار تیم حاضر شده، این نیست. درست چند روز بعد از صعود پرسپو... 5 out of 5 based on 4 ratings.
حسینی: اعتصاب نکردیم؛ صدای بازیکن و هوادار را بشنوید

کاپیتان پرسپولیس اعتقاد دارد وضعیت تیمی که طی چهار فصل اخیر در آسیا دوبار در فینال و یک بار در جمع چهار تیم حاضر شده، این نیست. درست چند روز بعد از صعود پرسپو...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان پرسپولیس اعتقاد دارد وضعیت تیمی که طی چهار فصل اخیر در آسیا دوبار در فینال و یک بار در جمع چهار تیم حاضر شده، این نیست.

درست چند روز بعد از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، وضعیت این تیم به بدترین شکل دنبال می شود. شروع دیرهنگام تمرینات و غیبت ستاره ها از یک سو، نامشخص بودن وضعیت پرداختی مطالبات و احتمال کسر امتیاز و بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات از سوی دیگر، تنها واژه بحران را در این تیم تعریف می کند. سیدجلال حسینی در خصوص وضعیت این روزهای پرسپولیس می گوید: وقتی از بازی های سخت لیگ قهرمانان توانستیم با صعود به فینال خارج شویم، باید انتظار این را داشتیم که هواداران و البته تیم در بهترین وضعیت باشد. این یک اتفاق روشن و موفق برای تیم بود اما اکنون شاهد وضعیت متفاوتی هستیم.

وی ادامه داد: ما طی چهار فصل اخیر، تاکنون دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم و یک بار نیز در جمع چهار تیم حاضر بودیم. این اتفاق باید باعث می شد تا باشگاه به بهترین شکل به درآمدزایی می رسید. همین بازیکنان بهترین درآمدزایی را برای باشگاه داشتند. اصلا دلیل حضور در آسیا به جز افتخار و در کنار آن مگر درآمدزایی نیست؟ بازیکنان توانسته اند از این حیث بهترین درآمدزایی را داشته باشند اما الان همچنان مشکلات پابرجاست. آقای برانکو زحمات زیادی برای این تیم کشیده و چرا باید این همه مدت هنوز مطالبات خودشان را دریافت نکنند و هر سری این ماجرا ادامه داشته باشد؟

کاپیتان پرسپولیس در بخش دیگری از گلایه های خود می گوید: پرسپولیس دو بار به فینال آسیا رسیده و اکنون درگیر مشکلات مالی و پرونده مطالبات است اما وضعیت در دیگر باشگاه ها این شکلی نیست. این چه معنایی دارد؟ ما بازیکنان در کنار هوادار هستیم. خودمان را جدا از آنها نمی دانیم و همانطور هم که دیدید در مسابقات سخت آسیایی علیرغم تمام مشکلات و تفاوتی که با دیگر تیم ها داشتیم بازیکنان تا سر حد جان جنگیدند و خوشبختانه به فینال رسیدند. اما ماحصل آن چه شد که نه بازیکن و نه هوادار نمی تواند از این افتخار و موفقیت لذت ببرد و خوشحال باشد و بیشتر از قبل باید نگران مشکلات و خطراتی که تیم را تهدید می کند باشیم؟

سیدجلال حسینی با درخواست برای حل مشکلات تیم گفت: پرسپولیس خودش درآمد داشته است. توانسته طی این مدت با حضور در آسیا بخش قابل توجهی منابع مالی کسب کند و سوال همه ما این است که چرا با وجود صعود دوباره به فینال و موفقیت های قبلی آسیا، همچنان درگیر مشکلات مالی است. بار دیگر می گویم، ما در کنار هوادار هستیم و برای تیم نگران هستیم و تنها خواسته ما توجه به این خطراتی است که پیش پای تیم قرار دارد و امیدواریم هر چه زودتر حل و برطرف شود.

مدافع باتجربه سرخ ها در بخش دیگری از صحبت هایش در این زمینه گفت: ما فقط می خواهیم صدای هوادار و بازیکن در این وضعیت شنیده شود. ما روزهای بدتری هم داشتیم و ولی فقط جنگیدیم اما یک روز باید دیگر این ماجرا تمام شود. چرا تاکنون مشکلات تیم برطرف نشده و صدای بازیکن و هوادار شنیده نشده است. این تنها خواسته ماست وگرنه همه شاهد هستند که در بحث فنی ، هیچ کس کم نگذاشته و با بالاترین حد توان جنگیده است.

وی با اشاره به مشکلات تیم گفت: الان این موضوع وجود دارد و فردا هم باید منتظر بحث و پرونده کالدرون و بودیمیر و ... باشیم. تا کی باید این مشکلات ادامه داشته باشد؟ هر روز کام هوادار با موضوعی تلخ شود و تلاش و موفقیت تیم در سایه قرار گیرد. ما فقط دنبال یک جواب هستیم؛ کی مشکلات حل می شود و چرا برای حل کامل ماجرا تلاشی که هوادار انتظار دارد صورت نمی گیرد.

کاپیتان پرسپولیس در واکنش به این سوال که گفته می شود غیبت آنها در تمرین به دلیل عدم دریافت پاداش و آپشن هاست نیز گفت: اصلا. برخی به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود هستند. ما فصلی که با آقای برانکو همه جام ها را گرفتیم من از احمد، سیامک، کمال، عالیشاه، انصاری و... خواستم که با توجه به شرایط باشگاه بین 30 تا 40 درصد تخفیف بدهند تا مشکلی پیش نیاید. خوشبختانه خود بازیکنان هم خیلی زود پیش قدم شدند و با رضایت کامل و دلی این موضوع را انجام دادند. بهتر است کسی از این اوضاع و آب گل آلود ماهی نگیرد و حرف شدن و شکل دادن این شایعات اصلا درست نیست و بهتر است به جای اینکه بازیکن را روبروی هوادار قرار دهند، این موضوع را بپذیرند که ما در کنار هوادار هستیم و جواب آنها را بدهند. ما بازیکنانی هستیم که طی این مدت با همه مشکلات و سختی ها و ... جنگیدیم. روبروی همه چیز قرار گرفتیم اما برای خوشحالی هوادار تلاش کردیم و این جواب و حق ما نیست. ما به کارمان و تمرین قطعا ادامه می دهیم و مثل همیشه تلاش خواهیم کرد برای خوشحالی بیشتر هوادار. کاری که تا به امروز هم انجام دادیم. اما خیلی چیزها پشت موفقیت تیم پنهان مانده است. خیلی چیزها پشت موفقیت تیم پنهان مانده است و باز هم تکرار می کنم که خیلی چیزها پشت موفقیت تیم پنهان مانده است و بهتر است مشکلات حل شود و پاسخ روشنی به هوادار داده شود و حق بازیکنان و هوادار این نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما ترک پرسپولیس توسط شجاع باعث به مشکل خوردن تیم می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن