melbet_head

کارشناس سعودی: النصر در کمیته استیناف شانسی ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 476 ] - سه شنبه, 22 مهر 1399

کارشناس سعودی: النصر در کمیته استیناف شانسی ندارد

 کارشناس سعودی اعتراف کرد باشگاه النصر در شکایت از پرسپولیس در کمیته استیناف AFC شانسی ندارد.  این روزها پرونده شکایت النصر از پرسپولیس در کمیته است... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کارشناس سعودی: النصر در کمیته استیناف شانسی ندارد

 کارشناس سعودی اعتراف کرد باشگاه النصر در شکایت از پرسپولیس در کمیته استیناف AFC شانسی ندارد.  این روزها پرونده شکایت النصر از پرسپولیس در کمیته است...

ارتش سرخ دات كام :

 کارشناس سعودی اعتراف کرد باشگاه النصر در شکایت از پرسپولیس در کمیته استیناف AFC شانسی ندارد.

 این روزها پرونده شکایت النصر از پرسپولیس در کمیته استیناف دوباره به جریان افتاده و باشگاه سعودی بعد از رد ادعایش از سوی کمیته انضباطی این بار می خواهد به کمیته استیناف شکایت کند.

در همین راستا محمد الدرویش، کارشناس سعودی در مصاحبه با شبکه «ورزش» عربستان قبل از صدور رای کمیته استیناف از شکست دوباره النصر خبر داد. این کارشناس عنوان کرد: باشگاه النصر در شکایت به کمیته استیناف AFC شانسی ندارد. چون از لحاظ موضوعی این شکایت در کمیته انضباطی رده شده و غالبا کمیته استیناف رای مخالف با کمیته انضباطی نمی دهد.

وی افزود: تنها جایی که می تواند النصر امید داشته باشد این است که کمیته انضباطی بنا به قانون 59 بند یک این شکایت را رده کرده باشد. در این صورت شانسی برای النصر می توان متصور شد. به نظرم در حالت کلی شکایت النصر در کمیته استیناف رد می شود و این باشگاه باید به دادگاه عالی ورزش(CAS) امیدوار باشد.

طبق گزارش های رسیده از عربستان،  النصر از دو وکیل مشهور و سرشناس یعنی مارکوس موتا و لوکاس فریر در پرونده اعتراض به رای AFC به کمیته استیناف و همچنین در صورت نیاز در دادگاه عالی ورزش (CAS) کمک گرفت. این دو وکیل سرشناس حقوقی در پرونده شکایت باشگاه منچستر سیتی برای رفع محرومیت دو ساله از سوی یوفا به دادگاه عالی ورزش(CAS) حضور داشتند و جزو تیم حقوقی سیتی بودند که در نهایت در دادگاه CAS برنده شدند و محرومیت سیتی بخشیده شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن