melbet_head

کلانی: رسول پناه صادقانه بگوید پرسپولیس تنهاست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 398 ] - 9 روز پیش

کلانی: رسول پناه صادقانه بگوید پرسپولیس تنهاست

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: رسول پناه به درخواست هواداران توجه و مشکلات را حل کند. حسین کلانی در گفت وگویی، در باره منتشر شدن یک استوری در صفحه منتسب به و... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کلانی: رسول پناه صادقانه بگوید پرسپولیس تنهاست

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: رسول پناه به درخواست هواداران توجه و مشکلات را حل کند. حسین کلانی در گفت وگویی، در باره منتشر شدن یک استوری در صفحه منتسب به و...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: رسول پناه به درخواست هواداران توجه و مشکلات را حل کند.

حسین کلانی در گفت وگویی، در باره منتشر شدن یک استوری در صفحه منتسب به وی و اعلام حضور پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس در مجلس شورای اسلامی برای صحبت با نمایندگان درباره مشکلات این تیم اظهار داشت: این صفحه اینستاگرامی متعلق به من نیست و اصلاً در فضای مجازی فعالیتی ندارم. برخی از دوستان این صفحه را به نام من باز کرده و با توجه به محبتی که به من دارند مطالبی هم منتشر می کنند. برخی مواقع هم مانند این استوری مطالبی در این صفحات منتشر می شود که ارتباطی به من ندارد.

وی افزود: چنین موضوعی را تکذیب کرده و هیچ دعوتی از پیشکسوتان و هواداران برای حضور در مجلس نداشتم. زیرا اعتقاد دارم حضور ما در مجلس تأثیری برای رفع مشکلات پرسپولیس ندارد. این مسائل به خود مدیران باشگاه، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال ارتباط پیدا می کند.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: روز گذشته همراه با حمید استیلی به ساختمان باشگاه رفتم تا مشکلاتی که مردم در کوچه و خیابان و حتی در میهمانی ها با ما در میان می گذارند به سرپرست پرسپولیس انتقال بدهم. آنها از ما انتظار دارند به عنوان قدیمی های پرسپولیس پیگیر مشکلات باشیم، اما با توجه به اینکه که اطلاعاتی از داخل باشگاه نداریم، نمی توانیم جواب درستی به هواداران و دلسوزان پرسپولیس بدهیم.

کلانی اظهار داشت: در جلسه روز گذشته با رسول پناه به وی گفتیم هواداران از شما توقع دارند صداقت و شفافیت در باره تمام مسائل پرسپولیس رعایت شود و باید تمام مسائل را به شکل شفاف به اطلاع هواداران برسانید زیرا آنها توقع دیگری از مدیران پرسپولیس ندارند. هواداران صاحبان اصلی باشگاه هستند و هرچه هم ما در این طول این سال ها به دست آورده ایم به خاطر همین هواداران بوده است.

وی افزود: هواداران با گذشت و حمایت خود سبب شدند پرسپولیس به این همه افتخار در طول تاریخ خود برسد و مدیران پرسپولیس هم موظف هستند به عنوان افرادی که در حال حاضر هدایت باشگاه را برعهده دارند با هواداران صاف و صادق باشند. مشکلات باشگاه را هم می توان با کمک گرفتن از هواداران، پیشکسوتان و رسانه ها حل کرد.

مهاجم اسبق پرسپولیس اضافه کرد: وقتی اصول باشگاه روی شفافیت استقرار داشته باشد، مدیران آن می توانند هر هفته میزگردی تشکیل داده و با دعوت از مردم، اهالی رسانه ، فرهیختگان و پیشکسوتان درباره مباحث مختلف مربوط به پرسپولیس صحبت و تبادل نظر کنند. عقاید خودشان را مطرح کرده و عقاید مدیران را هم بشنوند. با گسترش این موضوع به خود پرسپولیس کمک می شود.

کلانی تصریح کرد: اگر این صحبت ها مثل تاریخ شفاهی باشد و صحبت های حاضران در جلسه ضبط و ثبت شود، راهکارهای خوبی به دست می آید. امیدوارم رسول پناه فکر برگزاری چنین نشست هایی باشد.

وی افزود: مسأله دیگر که در جلسه روز گذشته ما با سرپرست پرسپولیس مطرح شد مطالبه برانکو ایوانکوویچ بود. رسول پناه گفت ما از AFC و فیفا مطالباتی داریم ولی بدقلقی کرده و می خواهند ما را اذیت کنند، به همین دلیل پول پرسپولیس را نمی دهند. متأسفانه این یک واقعیت است و ما تنها هستیم. به رسول پناه گفتم همین موضوع را صادقانه به هوادار بگوید و اعلام کند. با توجه به این که پول نداریم برای پرداخت مطالبات برانکو به مشکل خورده ایم. به وی گفتم می توانی از کمک شخصیت های حقیقی، حقوقی و حتی بانک ها بهره بگیری و این مشکلات را حل کنی.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: پس از این که روز گذشته چنین صحبت هایی مطرح شد امروز دیدم استوری از من منتشر شده در حالی که من هیچ صفحه اینستاگرامی ندارم. علاقمندان به من مطالبی را منتشر می کنند اما من هر گاه بخواهم حرف بزنم آن را در رسانه های مکتوب و تصویری مطرح کرده و شفاف به مردم توضیح می دهم. نه خواسته ام هواداران و پیشکسوتان مقابل ساختمان مجلس حاضر شوند و نه می خواهم چنین کاری انجام شود. شاید برخی پیشکسوتان دیگر با فراکسیون ورزش مجلس تبادل نظر کرده باشند اما دعوتی از ما نشده که به ما بگویند چنین حضوری در مجلس داشته باشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما ترک پرسپولیس توسط شجاع باعث به مشکل خوردن تیم می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن