melbet_head

حلالی: پرسپولیس به بازیکنان شخصیت و اعتبار می دهد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 213 ] - چهارشنبه, 23 مهر 1399

حلالی: پرسپولیس به بازیکنان شخصیت و اعتبار می دهد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اگر بازیکنی قرار است برای ماندنش در پرسپولیس شرط و شروط بگذارد بهتر است برود. اسماعیل حلالی در گفت وگویی، در خصوص اتفاقات اخیر باشگاه پر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حلالی: پرسپولیس به بازیکنان شخصیت و اعتبار می دهد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اگر بازیکنی قرار است برای ماندنش در پرسپولیس شرط و شروط بگذارد بهتر است برود. اسماعیل حلالی در گفت وگویی، در خصوص اتفاقات اخیر باشگاه پر...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: اگر بازیکنی قرار است برای ماندنش در پرسپولیس شرط و شروط بگذارد بهتر است برود.

اسماعیل حلالی در گفت وگویی، در خصوص اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس و مشکلات پیش روی این تیم، اظهار داشت: بخش اعظمی از مشکلات پرسپولیس به خاطر مدیریت ضعیف مدیران قبلی است. باشگاه درآمد زیادی ندارد و فقط یک کارگزار است که آن هم با حساب و کتاب خاصی به باشگاه پول می دهد. اینقدر در دو سال اخیر در پرسپولیس اتفاقات بدی رخ داده که هر مدیری هم الان جای رسول پناه بود بهتر از این نمی توانست عمل کند.

وی افزود: شاید رسول پناه در حد مدیرعاملی پرسپولیس نباشد، اما او در این مدت خیلی هم بد کار نکرده است. ما همه می دانیم که مشکلات زیاد است. متاسفانه بعضی ها بازیکن را رو در روی مدیرعامل و باشگاه قرار می دهند که این اصلا کار درستی نیست. چطور می شود بازیکنی که قرارداد دارد بگوید برای اینکه در تیم بمانم باید قرارداد من را افزایش دهید؟ این باشگاه است که باید برای بازیکن تصمیم بگیرد، اما انگار این روز ها همه چیز برعکس شده است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: مدیریت باشگاه اقتدار داشته باشد و نگذارد بازیکن چنین حرفی بزند. این ضعف مدیریت است که بازیکن به خودش اجازه می دهد چنین صحبت هایی را مطرح کند. از طرفی، انصاری فرد باید به خاطر قرارداد هایی که بسته پاسخگو باشد. او با ترابی قرارداد بسته و بندی در این قرارداد وجود داشته که اگر بازیکن 90 درصد قرارداد خود را نگیرد می تواند از تیمش جدا شود. من سوال دارم؛ چه کسی توانسته تا الان 100 درصد پولش را از باشگاه بگیرد که ترابی دومی باشد؟

حلالی تصریح کرد: شما اگر در پرسپولیس بتوانی 60 درصد قراردادت را هم بگیری باید کلاهت را به هوا بیندازی چون پرسپولیس برند است و به بازیکن به جای پول، شخصیت و اعتبار می دهد، اما چطور می شود بندی در قرارداد یک بازیکن بگذاری که اگر 90 درصد از قراردادش را نگیرد می تواند جدا شود. ترابی در پرسپولیس تبدیل به یک برند شد و به خاطر حضور در این تیم، توانست برود قطر و قرارداد میلیاردی ببندد. اگر من مدیرعامل باشم حتی اگر هوادار هم فشار بیاورد حاضر نیستم به ضرر باشگاه کار کنم که هواداران را به صورت مقطعی آرام کنم.

وی ادامه داد: شاید جایگاه رسول پناه مدیرعاملی پرسپولیس نیست، اما عملکرد او به نظرم قابل قبول بوده است. به نظرم بشار رسن هم باید کمی به باشگاه فرصت دهد. او باید پرسپولیسی بودن خود را دوباره اثبات کند. باشگاه درگیر پرداخت طلب برانکو است و مطمئنا بعد از حل این معضل، باشگاه پول بشار را هم خواهد داد. من از همینجا اعلام می کنم؛ اگر بازیکنی قرار است برای ماندنش در پرسپولیس شرط و شروط بگذارد بهتر است برود. پرسپولیس آنقدر بزرگ هست که با رفتن این بازیکنان ضربه نخورد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: ما بازیکن را می خواهیم، ولی نباید به آن کولی بدهیم! زمان حضور برانکو در پرسپولیس اصلا این موارد دیده نمی شد. اگرچه آن زمان هم مدیریت باشگاه ضعف داشت، اما برانکو اجازه بازیکن سالاری در تیمش را نمی داد و در دوران حضورش در این تیم، ستاره های زیادی را کنار گذاشت. رسن هم باید برای گرفتن طلبش بیشتر صبوری کند و بقیه بازیکنان هم بدانند که اگر قرار است شرط برای ماندن شان بگذارند، بهتر است جدا شوند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
 • ALI666 Mosavi
  ALI666 Mosavi :
  احسنت
 • ALI666 Mosavi
  ALI666 Mosavi :
  وقتی با داشتن بازیکن های خوب میتونیم در یک فصل 5 میلیون دلار درامزایی کنیم فروختن بازیکن برای درامدزایی عاقلانه است؟؟؟ ؟؟؟
  درامدزایی یا ستاره زدایی؟؟ ؟؟؟؟

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن