اکسید هد

خوردبین: این اتفاقات برای پرسپولیس طبیعی نیست!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 337 ] - چهارشنبه, 23 مهر 1399

خوردبین: این اتفاقات برای پرسپولیس طبیعی نیست!

سرپرست سابق پرسپولیس هواداران را به آرامش دعوت کرد و از آنها خواست با صبر منتظر رسیدن اخبار خوب از باشگاه پرسپولیس باشند. محمود خوردبین در گفت وگویی با اشاره ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
خوردبین: این اتفاقات برای پرسپولیس طبیعی نیست!

سرپرست سابق پرسپولیس هواداران را به آرامش دعوت کرد و از آنها خواست با صبر منتظر رسیدن اخبار خوب از باشگاه پرسپولیس باشند. محمود خوردبین در گفت وگویی با اشاره ...

ارتش سرخ دات كام : سرپرست سابق پرسپولیس هواداران را به آرامش دعوت کرد و از آنها خواست با صبر منتظر رسیدن اخبار خوب از باشگاه پرسپولیس باشند.

محمود خوردبین در گفت وگویی با اشاره به اوضاع حاکم بر پرسپولیس اظهار داشت: نمی دانم چرا این وضعیت برای پرسپولیس پیش آمده است. مدیریت باشگاه باید تیم را جمع و جور کند. به هر حال بازیکنی که فصل پرفشار را با نتایج خوب به پایان رسانده، طبیعی است که حقش را می خواهد. باید در این خصوص صحبت شود تا با همفکری این مشکلات که همگی از مسائل مالی نشات می گیرد، حل شود.

او در ادامه افزود: این مسائل برای تیم که تا فینال آسیا و یک قدمی قهرمانی پیش رفته نه خوب است و نه طبیعی؛ به اعتقاد من کسانی که متولی پرسپولیس هستند باید به این موضوع ورود کنند. از شخص وزیر گرفته تا ارکان بعدی باید دست به دست هم داده تا مشکلات حل و فصل شود. بازیکنان در این مدت علاقه و تعصب شان را به پرسپولیس ثابت کرده اند و چیزی اضافه نخواستند، پس باید دست به دست داد تا مشکلات برطرف شود.

سرپرست سابق پرسپولیس با دعوت هواداران به آرامش تاکید کرد: هواداران باید خیلی هوشیار باشند و آرامش خود را حفظ کنند. با آرامش مشکلات حل می شود. عزم برای حل آن وجود دارد و امیدوارم نگرانی هواداران هرچه زودتر مرتفع شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    آقای خوردبین تامشکلات حل گرده تمامی بازکنان خوب یکی یکی کوچ میکنند این مشکلات از زمان شماست که الان دامن گیرپرسپولیس شده اگر درطول این سه سال 30صدرپول برانکوپرداخت میکردین کار به اینجانمی کشید البته می بخشی من هوادار ودیگر هواداران میلیون ازاین وعده ها دیگه داغمون شدیم چندین نفرازهوادار سکته زدن می ترسیم همه ما دق مرگ بشیم وارامش به تیم محبوبمان برنگرده تنها را چاره تغیرات در هئیت مدیره وانتخاب اشخاص کاربلد وفوتبالی کارهرکس نیست وپرسپولیس دکان وبازارنیست که کس وناکس بیاد سکاندارش بشه کاررا بایدبه کاردان داد نه یه دکتر دندان پزشک که باید بره مطبش اداره کنه نه یه باشگاه با40میلیون هوادار

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در نیم فصل اول؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن