melbet_head

استیلی: الان نه وقت اعتصاب است و نه دعوا

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 317 ] - 8 روز پیش

استیلی: الان نه وقت اعتصاب است و نه دعوا

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس باید در آرامش به قهرمانی آسیا برسد. اجازه بدهیم فینال لیگ قهرمانان آسیا به اتمام برسد و بعد هر کاری خواستیم انجام دهیم. به تازگ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
استیلی: الان نه وقت اعتصاب است و نه دعوا

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس باید در آرامش به قهرمانی آسیا برسد. اجازه بدهیم فینال لیگ قهرمانان آسیا به اتمام برسد و بعد هر کاری خواستیم انجام دهیم. به تازگ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس باید در آرامش به قهرمانی آسیا برسد. اجازه بدهیم فینال لیگ قهرمانان آسیا به اتمام برسد و بعد هر کاری خواستیم انجام دهیم.

به تازگی حمید استیلی به اتفاق حسین کلانی به دفتر باشگاه پرسپولیس رفته و ملاقاتی با مهدی رسول پناه سرپرست این باشگاه داشتند. دیروز به همین بهانه، شکایت برانکو، اعتصاب بازیکنان و حتی درگیری مجازی برخی پیشکسوتان پرسپولیس با حمید استیلی به گپ و گفت پرداختیم.

*با دعوت مدیران پرسپولیس به ملاقات رسول پناه رفتید؟
نه، به اتفاق مهندس کلانی بدون دعوت به دفتر باشگاه پرسپولیس رفتیم. به هرحال مردم و هواداران پرسپولیس نگران هستند. این روزها اخبار خوبی از باشگاه و تیم به گوش نمی رسد و این اصلاً جالب نیست.

*منظور شما شکایت برانکو و احتمال کسر امتیاز یا محرومیت پرسپولیس است؟

این هم یکی از دغدغه های پرسپولیسی هاست. به خود رسول پناه هم گفتم باید این پول پرداخت شود.

*اما از آن طرف بازیکنان هم اعتصاب کرده و پول آپشن های خود را می خواهند؟
الان زمان مناسبی برای اعتصاب و این کارها نیست. واقعاً این بازیکنان غیرتمند هستند. من می پرسم چرا یک تیم 4 سال توانسته است پشت سرهم قهرمان لیگ برتر شود؟ مسائل فنی و تاکتیکی به جای خود اما دلایل دیگر چه بوده است؟

*شما بگویید؟

فداکاری و تلاش مربیان و بازیکنان به علاوه وحدت و همدلی که به وجود آمده بود. در این 4 سال همه پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس با یکدیگر متحد بودند و اجازه ندادند پرسپولیس وارد حاشیه شود. متأسفانه می شنویم یا می بینیم پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با یکدیگر در فضای مجازی درگیری پیدا می کنند که قشنگ نیست. ما همه عضو خانواده پرسپولیس هستیم و نباید وارد این جریانات شویم.

*از قول شما خواندیم که گفته بودید مدیریت باشگاه حرف هایی زد که باید در خانواده پرسپولیس باقی بماند. مگر چه حرف هایی به شما زد؟
به هرحال یکسری صحبت های خصوصی بود که نمی توان رسانه ای کرد و به رسم امانت نزد ما باید بماند اما در کل این مسائل جالب نیست. البته من به خود رسول پناه هم گفتم مردم باید حقیقت را بدانند. این حق هواداران پرسپولیس است که متوجه شوند در تیم محبوب آنها چه می گذرد؟ همچنین معتقدم الان نه وقت اعتصاب بازیکنان است و نه باشگاه!

*بازیکنان هم می گویند الان و قبل از شروع فصل باید حق و حقوق خود را بگیرند؟
من می دانم بازیکن باید حق و حقوقش را بگیرد. در این اوضاع اقتصادی همه مشکل دارند اما اول باید پول طلب برانکو پرداخت شود. این یک مشکل جدی است که می تواند برای پرسپولیس دردسرهای زیادی ایجاد کند. شکایت برانکو خطرناک است و اصلاً هم شوخی نیست.

*برای خیلی ها عجیب است که چرا پرسپولیس، فینالیست آسیا به این حال و روز افتاده است؟
واقعاً من هم به مدیران باشگاه همین را گفتم. پرسپولیس باید در آرامش به قهرمانی آسیا برسد. اجازه بدهیم فینال لیگ قهرمانان آسیا به اتمام برسد و بعد هر کاری خواستیم انجام دهیم. به خدا هوادار پرسپولیس گناه دارد. تمام دلخوشی این طرفداران موفقیت پرسپولیس است و بس! اگر واقعاً این هواداران را دوست داریم کمک کنیم پرسپولیس وارد حاشیه نشود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
 • ALI666 Mosavi
  ALI666 Mosavi :
  حمایت
  حمایت
  حمایت
  همه بازیکن ها باید بمونن و به قراردادها پایبند باشن
  پیروانی باید بمونه
  هرچی گل محمدی بگه

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن